• GoHome Professional
nepremicnine.net do 73000 eur padla cena - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremicnine.net do 73000 eur padla cena - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 73000 eur padla cena

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 73000 eur padla cena" je bilo najdenih 61 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 406 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 600 m2
    • do 750 m2
    • 750 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 750 m2
    • 900 m2
  •  Po ceni
    • 69000 eur (malo cenejši)
    • 76000 eur (malo dražje)
    • do 58 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-6%

Spremembe cen iz 33.400 € na 31.400 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 31.400 €, 2502,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 38.000 €
26.03.2026 - 33.400 €
07.05.2026 - 31.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.kvadratnimeter.si

2.502 m², za investicijo, prodaja se zemljišče v izmeri 2502 m², ki ima trenutnjo status kmetijskega zemljišča v naravi je delno sadovnjak in delno travnik, parcela je cca. 350 metrov stran od najbližjih hiš, dostop je urejen po asfaltu, 350 m. je makedama, zemljišče je pravilne oblike....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 36.000 € na 31.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTJERNEJ, 31.000 €, 49,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
10.04.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 36.000 €
21.05.2026 - 31.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

49 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m2 zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Lokacija: na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 90.000 € na 80.000 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOLE PRI POLICI, 80.000 €, 3213,00 m2 cca 30 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.11.2025 - 110.000 €
14.04.2026 - 90.000 €
29.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.11.2025.,

www.indomio.si

3.213 m2, zazidljiva, Na prodaj zemljišče v mirnem naselju Dole pri Polici, le 6 km od Grosuplja. Parcela meri 3.213 m2, od tega 46,2 % stavbno zemljišče. Nahaja se na sončni legi z lepim razgledom, urejen dostop, elektrika na parceli, vodovod v bližini. Idealna priložnost za gradnjo....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 87.000 € na 80.000 € z dne 04.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PODKRAJ PRI VELENJU, 80.000 €, 718,00 m2 cca 110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.03.2026 - 87.000 €
04.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

718 m2, zazidljiva, Gradbena parcela z gradbenim dovoljenjem v pridobivanju, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Na lepi razgledni točki je na prodaj parcela za gradnjo. Parcela je na sončni strani. V bližini so vsi komunalni priključki. Na parceli je predvidena modrna enostanovanjska hiša,....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 36.000 € na 31.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTJERNEJ, 31.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
16.04.2026 - 46.000 €
14.05.2026 - 36.000 €
21.05.2026 - 31.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

49 m², bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m² zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Lokacija : na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 34.062 € na 29.196 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, GROSUPLJE, 29.196 €, 4866,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 34.062 €
26.03.2026 - 29.196 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.kvadratnimeter.si

4.866 m², kmetijsko zemljišče, dve parceli v skupni izmeri 2.989 m² se držita skupaj, sta ravni, v naravi sta travnik, zraven teče potok, dostop iz makedamske ceste, tretja parcela se v izmeri 1826 m² se nahaja 200 metrov stran je ravna v naravi je tudi travnik, dostop traktorska....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 34.062 € na 29.196 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IVANČNA GORICA, 29.196 €, 4866,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.02.2026 - 34.062 €
25.03.2026 - 29.196 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

4.866 m2, kmetijsko zemljišče, dve parceli v skupni izmeri 2.989 m2 se držita skupaj, sta ravni, v naravi sta travnik, zraven teče potok, dostop iz makedamske ceste, tretja parcela se v izmeri 1826 m2 se nahaja 200 metrov stran je ravna v naravi je tudi travnik, dostop traktorska....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 35.000 € na 29.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, GORNJA RADGONA, 29.000 €, 1445,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026 - 35.000 €
07.05.2026 - 29.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

1.445 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v mirnem okolju Gornje Radgone, natančneje v naselju Police - odlična priložnost za investicijo ali gradnjo novega doma, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v mirnem okolju Gornje....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 29.990 € na 26.990 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ORMOŽ, 26.990 €, 33,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.04.2026 - 29.990 €
05.05.2026 - 26.990 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2023.,

www.indomio.si

33 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 4.315 m2 zemljišča, prodamo. Cena: cca 26.990,00 EUR Sredi idilične panonske pokrajine, obdane z vinogradi in sadovnjaki v občini Ormož, na rahlo dvignjeni in dostopni lokaciji z lepim razgledom, posredujemo pri prodaji stare panonske hiše v naselju....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 29.900 € na 26.900 € z dne 20.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LENDAVA, 26.900 €, 58,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.02.2026 - 29.900 €
20.03.2026 - 26.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2026.,

www.indomio.si

58,3 m2, zidan, zgrajen l. 1966, adaptiran l. 1980, 1.197,1 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 26.900,00 EUR ČENTIBA – prodamo zidanico z zemljiščem V Čentibi prodamo lepo vzdrževano zidanico s skupno neto površino 58,30 m², ki stoji na prostornem zemljišču velikosti 1.197,10 m².....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 28.500 € na 24.000 € z dne 18.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NOVO MESTO, 24.000 €, 2975,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 28.500 €
18.03.2026 - 24.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

2.975 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Parcela za gradnjo zidanice. Na parcele že stoji brunarica, ki jo je možno legalizirati, sicer je možna gradnja zidanice 6 m x 8 m pritličje plus mansadra - zgrajena temelna plošča. Del parcele cca 160 m2 je stavbno....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 25.000 € na 23.000 € z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Garaža, AJDOVŠČINA, 23.000 €, 13,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.03.2026 - 25.000 €
21.04.2026 - 23.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

13 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1969, 13 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji štirih garaž/parkirnih mest/skladišč v garažni hiši na naslovu Ambrožev trg 4, Ljubljana, ki stoji v središču mesta Ljubljana. Garaže se nahajajo v stolpu A in B, v etaži št. 1. Garaže so primerne za....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 22.500 € na 19.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SREDIŠČE OB DRAVI, 19.000 €, 1596,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.02.2026 - 22.500 €
16.04.2026 - 19.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

1.596 m2, nezazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: cca 19.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v naselju Grabe prodamo stavbno zemljišče v skupni velikosti 1.596 m². Parcela se trenutno uporablja v kmetijske namene kot pašnik, na katerem so se do nedavnega pasli konji. Zemljišče....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 22.000 € na 19.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, TRNOVSKA VAS, 19.000 €, 4403,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2025 - 29.900 €
31.01.2025 - 22.000 €
28.03.2026 - 19.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

4.403 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR Prelepa zazidljiva parcela v objemu narave – Bišečki Vrh, Trnovska vas V osrčju čudovite narave, kjer se prepletata mir in domačnost, vas čaka nekaj posebnega — parcela v velikosti 4.403 m², od tega okoli 1.200 m² zazidljivega zemljišča,....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 22.000 € na 19.000 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 19.000 €, 20,00 m2 cca 950 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2023 - 22.000 €
14.03.2026 - 19.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2023.,

www.indomio.si

20 m2, zidan, zgrajen l. 1890, 3.384 m2 zemljišča, Starejša zidanica v odmaknjenem zaselku Bukovče pri Dolžu. Mirna lokacija v objemu narave. Lega posesti je v smeri jugozahod. Približno 150 m zadnjega dela dostopne poti je po makadamskih kolesnicah. Objekt ima samo en prostor, ki....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 22.900 € na 18.800 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOBROVNIK, 18.800 €, 3698,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 22.900 €
05.03.2026 - 18.800 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

3.698 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 18.800,00 EUR PRODAMO ČUDOVITO ZEMLJIŠČE Z RAZGLEDOM – DOBROVNIK (3698 m²) Na mirni in sončni lokaciji v naselju Dobrovnik se prodaja zemljišče skupne velikosti 3698 m² Podrobnosti: Skupna površina: 3698 m² Stavbno zemljišče:....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 19.900 € na 16.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB MURI, 16.000 €, 1254,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.07.2025 - 27.000 €
27.02.2026 - 19.900 €
01.04.2026 - 16.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.indomio.si

1.254 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR GRADBENA PARCELA S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Zazidljivo zemljišče s plačanim komunalnim prispevkom v mirnem okolju naselja Selnica ob Muri . Za to zemljišče je že bilo izdano gradbeno dovoljenje za gradnjo....

 
 
 
 
-26%

Spremembe cen iz 18.900 € na 13.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOLNJA BISTRICA, 13.900 €, 1561,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.07.2025 - 18.900 €
21.03.2026 - 13.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.tikida.si

Na Dolnji Bistrici, ki leži v občini Črenšovci, prodamo zazidljivo parcelo, ki je velika 1.561 m2. Parcela je v celoti zazidljiva. .

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 13.900 € na 11.900 € z dne 20.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOLGA VAS, 11.900 €, 1151,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.02.2026 - 13.900 €
20.03.2026 - 11.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

1.151 m2, zazidljiva, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 11.900,00 EUR DOLGA VAS PRI LENDAVI – prodamo zazidljivo zemljišče (1.151 m²) Na prijetni in mirni lokaciji v Dolgi vasi pri Lendavi prodamo celotno zazidljivo parcelo v enem kosu, velikosti 1.151 m². Prednosti:....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 43-61 (od skupaj 62)

<< <1 2> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr