• GoHome Professional
nepremicnine.net do 79000 eur do 790 m2 najdražje - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • nepremicnine.net do 79000 eur do 790 m2 najdražje - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 79000 eur do 790 m2 najdražje do 565 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 79000 eur do 790 m2 najdražje do 565 eur/m2" je bilo najdenih 308 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 231 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 750 m2 (malo manjši)
    • 830 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 9700 eur
    • do 12000 eur (povprečna cena)
    • do 14000 eur
    • do 121 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 25.000 €, 43,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

KOČEVSKE POLJANE, prodamo zidanico, velikosti 43,00 m2 , zgrajene l. 1900, ter zasnovane v dveh etažah, K + M . Zemljišče obsega 2.166,00 m2 površine , v naravi gre za zemljišče nad in pod stavbo, jugo-vzhodne sončne lege, v rahlem naklonu. .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 25.000 €, 230,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

na zelo lepi lokaciji v bližin centra, do Ljubljane cca 15 min, od AC 700m .

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 25.000 €, 507,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

507 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodaja ravnega in sončnega zemljišča v RačahPosredujemo pri prodaji ravnega in sončnega zemljišča v skupni izmeri 507 m2, ki se nahaja na odlični in lahko dostopni lokaciji ob objektu na naslovu Ptujska cesta 42a, 2327 Rače. Parcela obsega 320....

 
 
 
  Zemljišče, VINTAROVCI, 25.000 €, 646,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

646 m2, zazidljiva, Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino. Parcela meri 646,0 m², od tega je 71,3% namenjenih za gradnjo, preostanek pa za kmetijsko rabo, trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 25.000 €, 773,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.indomio.si

773 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam odlično priložnost za nakup zazidljive parcele v izmeri 773 m2 v urejenem in mirnem naselju Kapca, le nekaj minut iz Lendave. Ta lokacija združuje prednosti naravnega okolja ter bližine mestne infrastrukture, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Ključne....

 
 
 
  Zemljišče, CIGLENCE, 24.000 €, 351,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

351 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ciglence-parcela s projektom, klet, priključki, HŠ, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel v skupni izmeri 351 m2. Nakup je primeren za tiste: - ki si želijo mirno bivanje stran od mestnega vrveža in biti....

 
 
 
  Zemljišče, STUDENICE, 24.000 €, 677,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

677 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče v Studenicah pri Poljčanah v velikosti 677 m2, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Po lokacijski informaciji je navedeno, da je zemljišče stavbno. Ob parceli je tudi elektirka in voda. Priporočamo ogled in nakup! .

 
 
 
  Hiša, POLJANE PRI MIRNI PEČI, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

47,9 m2, zidanica, zgrajena l. 1850, 3.500 m2 zemljišča, elektrika, prodamo. Cena: 23.500,00 EUR Lokacija: Zidanica se nahaja v mirnem delu hriba na Poljanah pri Mirni Peči. Iz parcele je čudovit razgled na okolico in naravo. Predmet prodaje: prodamo starejšo zidanico, velikosti 47,90,....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 23.000 €, 513,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kontakt: 040 894-020 Iztok .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 22.000 €, 60,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stara kmečka hiša,ni za bivanje, nadomestna gradnja je možna, Parcelo sestavljao travnik in gozd. .

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 22.000 €, 110,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

21.05.2026.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1975, 316 m2 zemljišča, Tradicionalna knapovska hiša v Idriji. Potrebna celovite prenove. Zadnja obnova strehe 1956, obnova fasade 1975. Hiša je prava časovna kapsula. Primerna za ljudi z razumevanjem tradicije, pridnimi rokami in....

 
 
 
  Hiša, DOLNJA LOKVICA, 21.000 €, 34,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

34 m2, zidan, zgrajen l. 1978, 1.334 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 21.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v Beli krajini prodamo vikend – zidanico v dveh etažah. Objekt ni dokončan, ima pa gradbeno dovoljenje. Dostop je urejen po javni poti. Možen je priklop na vodovodno in....

 
 
 
  Zemljišče, RUŠE, 20.520 €, 684,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo.Ob parceli so vsi priključki! Parcela je popolnoma ravna.ZK urejena. Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo velikosti 684 m2. Ob parceli so vsi priključki!....

 
 
 
  Zemljišče, MEDVODE, 20.460 €, 620,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

620 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - okolica, Zapoge, kmetijsko zemljišče v izmeri 620 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec. .

 
 
 
  Zemljišče, TOLMIN, 20.416 €, 704,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

parcela je v naklonu, .

 
 
 
  Hiša, ŽURKOV DOL, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.indomio.si

40 m2, vikend, zgrajen l. 1915, 10.614 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Sončna, mirna lokacija z lepim razgledom. 1. Osnovne informacije: Objekt stoji na 10.614 m2 veliki parceli. Parcela se ob hiši spušča v dolino, kjer se zravna. Na spodnjem delu je bila včasih njiva.....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 20.000 €, 50,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.09.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

GLEDE PODROBNOSTI IN MOŽNOSTI OGLEDA POKLIČITE NA MOB 041 624 596 (DARKO) .

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 20.000 €, 60,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim zidanico ali vikend z vodo in elektriko, od 60 kvadratov naprej. .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 20.000 €, 378,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodajamo kmetijsko parcelo, na kateri je oljčnik in njiva. Nahaja se na lepi lokaciji v Cetorah nad Izolo. Primerna je za obdelovanje in pridelavo olje in zelenjave. Cena 25.000 eur. Vabčjeni k nakupu! Pokličite na 041336644....

 
 
 
  Zemljišče, PRAPRETNO PRI HRASTNIKU, 20.000 €, 385,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-22 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča v Prapretnem pri Hrastniku, ki po podatkih Geodetske uprave RS meri 385 m2. Iz pridobljene lokacijske informacije je razvidno, da parcela leži v območju stavbnih zemljišč, namenska raba je naslednja:....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 19.900 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

40 m2, zidan, zgrajen l. 1981, 917 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.900,00 EUR Prodaja se vikend v k.o. Polhovica (Tolsti vrh 93 - Šentjernej). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. Površina Tlorisna površina stavbe je 40 m2, velikost parcele pa znaša 917 m2. Lokacija....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 19.600 €, 518,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Tatre okolica, Brkini, zazidljiva parcela, na robu naselja, ob medkrajevni cesti Tatre-Rjavče, komunalna oprema v cesti, rahel nagib proti jugu, velikost zazidljive parcele 518 m2, ki se nadaljuje v kmetijsko parcelo 460 m2, delno poraščeno, lep razgled. Ključne specifikacije Parcela:....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 19.500 €, 563,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

563 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.500,00 EUR Gradbena parcela Paridol, občina Šentjur pri Celju Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup gradbene parcele v idiličnem kraju Paridol, ki se nahaja v občini Šentjur pri Celju. Parcela v velikosti 563 m2 (po GURS) predstavlja odlično....

 
 
 
  Zemljišče, STRAŽA, 19.500 €, 755,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

755 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 19.500,00 EUR Prodamo delno gradbeno, delno kmetijsko zemljišče za gradnjo stanovanske stavbe. Namenska raba: površine podeželskega naselja Tip zazidave: eno in dvostanovanjske prostostoječe stavbe, kmetujski objekti Dopustni objekti:....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 19.414 €, 34,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V odlično urejeni poslovni coni v Trzinu, je v novejši poslovni stavbi na voljo večja moderna pisarna, odprtega tlorisa. Le tej pripada tudi souporaba sanitarij in čajne kuhinje. Odlična in atraktivna arhitektura poslovne stavbe. Najemodajalec najemnikom zagotavlja tudi parkirna mesta....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 19.152 €, 39,90 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

NOVA GORICA, CENTER, ZUNANJI VHOD , 39,90 m2, prostorna pisarna, v pritličju urejene poslovne stavbe, zgrajena l.1985, klima, v najemnini so vključeni obratovalni stroški razen čiščenja, telefonije in nadomestila za stavbno zemljišče , lastne sanitarije, neopremljena, oddamo, možnost....

 
 
 
  Hiša, GORENJE LAKOVNICE, 19.000 €, 40,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

40 m2, zidan, zgrajen l. 1977, 1.734 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR V vinogradniškem območju prodamo nedokončano zidanico. V kleti je shramba za pridelek, v nadstropju sta dva nedokončana prostora in balkon. Zidanica ni priključena na gospodarsko infrastrukturo. Elkektrika....

 
 
 
  Hiša, MAJSKI VRH, 19.000 €, 101,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

101,2 m2, zidan, zgrajen l. 1996, 1.320 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR Novemu kupcu je na voljo zemljišče z že postavljenim objektom, za katerega pa ni bilo pridobljenega dovoljenja, posledično tudi ni evidentiran. Nahaja se na območju razpršene poselitve, tlorisne površine....

 
 
 
  Zemljišče, ZABUKOVICA, 18.300 €, 242,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-137 Ogled oglasa na strani ponudnika MENJŠE GRADBENO ZEMLJIŠČE 242 M2 ZABUKOVICA - ŽALEC Novemu lastniku je na voljo manjše gradbeno zemljišče, pravilne štirikotne oblike in popolnoma ravno. Dostop do zemljišča je urejen po asfaltni cesti, prav tako je v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 18.000 €, 435,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.03.2026.,

www.indomio.si

435 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 18.000,00 EUR V prodaji je zemljišče, po namenski rabi območje razpršene poselitve, ki se nahaja v naselju Drvanja, oddaljeno le cca 3 km od kraja Benedikt. Parcela je v celoti ravninska, na sončni lokaciji.....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 18.000 €, 675,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lega parcele je lepa in sončna, neporaščena, urejen ima dostop do vode, elektrike, urejeno ima služnostno pot, vpisana v zemljiško knjigo. Podatki na GURSu - parcela št. 1612/6 k.o 1659 - RAKEK (ID 4384704) .

 
 
 
  Zemljišče, VITANJE, 17.900 €, 285,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

285 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, V naselju Kragulj 5 min do smučišča Rogla je možnost nakupa 5 parcel, ki so trenutno nezazidljive. So pa razpalcelirane, prodamo. Cena: 17.900,00 EUR Pogoji prodaje: Kupec krije določene stroške in sicer izpeljavo pravnega posla po ceniku Nepremičninske....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 17.500 €, 484,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

484 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče za vikend ali hiško Klanc- Parož. Dostop asfalt, prodamo. Cena: 17.500,00 EUR V občini Dobrna na Klancu prodajamo za vas stavbno zemljišče površine podeželskega naselja, za gradnjo manjše hiške oziroma vikenda . Dopustna....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 17.280 €, 32,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V poslovni coni v Trzinu oddamo eno pisarno velikosti 32 m2. Pisarna ima veliko steklenih površin in je zato svetla, odprta in zračna. Je opremljena. Skupaj s pisarno ima najemnik tudi pravico do uporabe skupne čajne kuhinje in sanitarij. Okoli objekta je urejeno parkiranje. Najem....

 
 
 
  Zemljišče, GRAD, 17.000 €, 768,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-205 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v skupni velikost 768 m2 (po podatkih GURS-a), na eni izmed lepših leg v Gornji Radgoni. Parcela se nahaja direktno ob poti, ki vodi na Radgonski grad ter ob glavni cesti (smer....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 16.000 €, 561,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-474 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj manjša zazidljiva parcela ob lokalni cesti v Markovcih, v območju stavbnih zemljišč. V neposredni bližini vsa infrastruktura. Meje so urejene. Parcela je pod naklonom. Do mesta Ptuj je po glavni cesti 7 km, pot ob....

 
 
 
  Zemljišče, ČREŠNJEVCI, 15.500 €, 692,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-83 Ogled oglasa na strani ponudnika ČREŠNJEVCI- zazidljiva parcela, PARCELA Črešnjevci ČREŠNJEVCI naprodaj zazidljiva parcela, skupaj v izmeri 692 m2 . Vrsta namenska raba: površine razpršene poselitve. V naselju Črešnjevci, je naprodaj zazidljiva parcela; v bližini....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE PIRNIČE, 15.345 €, 465,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2025.,

www.indomio.si

465 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Medvode - Spodnje Pirniče, kmetijsko zemljišče v izmeri 465 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Stanovanje, ČATEŽ OB SAVI, 15.000 €, 28,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-164 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji popolnoma opremljene počitniške brunarice v Termah Čatež, ki je bila zgrajena leta 1986, ter stoji na 23.910 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 28,00 m2 skupne površine v spodnih prostorih se nahaja kopalnica,....

 
 
 
  Hiša, MALO UBELJSKO, 15.000 €, 71,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

71,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1888, adaptirana l. 1974, 150 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR V vasi Malo Ubeljsko je na voljo pomožni kmetijski objekt, ki služi trenutno kot shramba v velikosti 71,80 m2 na parceli velikosti po novih izmerah 150m2. Objekta s sivimi vrati....

 
 
 
  Hiša, ROVIŠČE PRI STUDENCU, 15.000 €, 80,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

80 m2, zidan, zgrajen l. 1909, 270 m2 zemljišča, P+1, Stara kmečka zidanica. Elektrika in vodovod je na parceli. Možno je kupiti še dodatno kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 15.000 €, 716,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno