• GoHome Professional
nepremicnine.net do 87000 eur do 750 m2 najceneje - GoHome vsi mali oglasi
  • nepremicnine.net do 87000 eur do 750 m2 najceneje - GoHome vsi mali oglasi
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 87000 eur do 750 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 87000 eur do 750 m2 najceneje" je bilo najdenih 647 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 788 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 710 m2 (malo manjši)
    • 790 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 82000 eur (malo cenejši)
    • 91000 eur (malo dražje)
    • do 632 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KRŠKO, 94.972 €, 70,60 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 15,80 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
  Zemljišče, JESENJE, 95.000 €, 628,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča z izdanim gradbenim dovoljenjem (GD) za enodružinsko stanovanjsko stavbo, začeta gradnja in možnost spremembe gradbenega dovoljenja oz. idejna zasnova za spremembo GD, v ceni je zajeta parcela, plačan....

 
 
 
  Hiša, PTUJSKA GORA, 95.000 €, 381,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

381,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 461 m2 zemljišča, P+M, Na Ptujski Gori je naprodaj poslovno-stanovanjski objekt z idejnim projektom za 4 stanovanja. Skupna površina znaša 381,4 m2, parcela 461 m2. Objekt stoji ob asfaltni cesti, ima urejeno zemljiškoknjižno stanje, urejen....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 95.000 €, 166,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.02.2023.,

www.indomio.si

166 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 856 m2 zemljišča, hiša - v treh etažah, v mirnem, bivalno vikendaškem naselju Trška gora, 3 km do priključka AC Ljubljana - Zagreb, 6 km od Novega mesta, 65 km do Ljubljane, z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Lokacija: objekt....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 95.000 €, 140,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Struja,voda, septička jama, aktivna telefonska linija .

 
 
 
  Hiša, DRGANJA SELA, 95.000 €, 138,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.nepremicnine-novomesto.si

STRAŽA, Drganja sela, prodamo vikend v skupni površini 137,60 m2 , zgrajen 1995 in obnovljen. Zasnovan je v dveh etažah, klet in mansarda. V vsaki etaži je samostojno stanovanje z ločenim vhodom. Kletni del je bil obnovljen leta 2010 , stanovanje v mansardi pa leta 2020. Leta 2019....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 750 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 95.000 €, 130,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

brez dodatnih vlaganj, vzdrževana .

 
 
 
  Hiša, MALI CIRNIK PRI ŠENTJANŽU, 95.000 €, 130,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

130,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 23.593 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR HIŠA S POSLOPJEM IN 23.593 m² ZEMLJIŠČA – MALI CIRNIK PRI ŠENTRUPERTU Na mirni in sončni lokaciji v Malem Cirniku pri Šentrupertu prodamo starejšo hišo z gospodarskim poslopjem ter 23.593....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 95.000 €, 114,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLANINA 114 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2010, M/M, Planina pri Postojni - prodamo 4, 5 sobno stanovanje v mansardi. V večstanovanjski hiši. Centralna kurjava na olje. Priključki: Elektrika, voda vse skupaj je lastno. Stanovanje se prodaja opremljeno, ali po dogovoru.....

 
 
 
  Hiša, HRASTJE OB BISTRICI, 95.000 €, 93,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

93,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1808, adaptirana l. 2010, 3.789 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Prodamo obnovljeno stanovanjsko hišo z zidanico skupaj z zemljiščem skupne velikosti 3789m2 na sončni in mirni lokaciji v Hrastju. Bivalna površina hiše je 46,6 m2. Skupna....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 95.000 €, 66,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vse informacije na simonavracko@gmail.com .

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 95.000 €, 55,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

55,7 m2, pisarna, zgrajena l. 1998, 23 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Prodamo poslovni prostor v Trnju, v neposredni bližini supermarketa Lidl v Brežicah. Pisarna se nahaja v 1. nadstropju poslovne stavbe. Dostopno z dvigalom. Blizu so uradne ustanove, pošta in....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 95.000 €, 45,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večje 1,5- sobno ali dvosobno stanovanje, cca 40 m2, v širšem centru Ljubljane, vseljivo takoj, lastništvo zemljiško knjižno urejeno, kupim takoj. Brez posrednika. .

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 95.000 €, 40,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

40 m2, prostor za storitve, ambulanta, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2020, P/1 nad., prodamo. Cena: 95.000,00 EUR V Celje prodamo vrhunsko opremljen in popolnoma adaptiran poslovni prostor, primeren za izvajanje kozmetičnih, wellness in lepotnih storitev. Salon je v velikosti 40 m²....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBNO, 95.000 €, 23,00 m2 cca 4130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

23,7 m2, garsonjera, adaptirana l. 2024, 1/1 nad., Prodamo popolnoma na novo adaptirano opremljeno garsonjero, nepremičnina je zemljiško knjižno urejena, etažirana, prosta vseh bremen in ima uporabno dovoljenje, k garsonjeri spada tudi balkon pri vhodnih vratih, svetlo, urejeno, prodamo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, STEGNE, 95.200 €, 78,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

78 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1986, adaptiran l. 2005, 2/4 nad., v industrijsko-poslovni stavbi namenjen za različne poslovno-storitvene in proizvodne dejavnosti. Dostop je urejen po stopnišču ob recepciji v pritličju, z osebnim in tovornim dvigalom. Prostor se nahaja v ločenem....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 631-647 (od skupaj 647)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled