• GoHome Professional
nepremicnine.net do 89000 eur čim manjše - GoHome preiščite nepremičnine
  • nepremicnine.net do 89000 eur čim manjše - GoHome preiščite nepremičnine
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 89000 eur čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 89000 eur čim manjše" je bilo najdenih 1 353 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 419 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 630 m2
    • do 790 m2
    • 790 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 790 m2
    • 950 m2
  •  Po ceni
    • 84000 eur (malo cenejši)
    • 93000 eur (malo dražje)
    • do 60 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VELIKE BRUSNICE, 23.000 €, 899,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

899 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela za gradnjo stanovanjske hiše. Dostop po javni poti, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 73.000 €, 900,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2020.,

www.kumi.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, ŽELEZNO, 63.000 €, 900,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.06.2025.,

www.indomio.si

900 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V naselju Železno, 5 km iz Žalca, prodamo več zazidljivih parcel, prodamo. Cena: cca 70,00 EUR/m2 V naselju Železno, ki se nahaja 5 km iz Žalca in samo 3 km od avtocestnega priključka, prodamo več zazidljivih parcel. Parcele so orientirane na....

 
 
 
  Zemljišče, TRBOVLJE, 50.000 €, 905,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam 905 m2 parcele na Nezi v Trbovljah. Lokacije je soncna in mirna. Na njej je tudi hiska primerna za nadomestno zgradbo ter garaza. Urejen prikljucek na vodovodno, elektricno (podzemno), kanalizacijsko omrezje (greznica urejeno, speljano pa je tudi do ceste, ce bi zeleli prikljuciti).....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 29.865 €, 905,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

905 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 905 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 44.492 €, 908,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2023.,

www.indomio.si

730 m2, kmetijsko zemljišče, izredo mirno okolje obkroženo z vikend hišicami, prodamo. Cena: cca 49,00 EUR/m2 Parcela v mirnem delu, odmaknjena od hrupa, vendar v bližini vse infrastrukture. .

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKA VAS PRI ŠTORAH, 42.958 €, 914,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-151 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega delno komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 914 m2. Dana ponudba je 47 €/m2 + DDV 22%. Elektrika se nahaja na parceli voda na sosednji. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 70.000 €, 915,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČATEŽ OB SAVI, Zagrebška cesta, prodamo zazidljivo zemljišče s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za gradnjo nadomestne stanovanjske hiše , v skupni izmeri 915,00 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja delno na območju stavbnih zemljišč (površine podeželskega naselja), delno na območju....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 50.325 €, 915,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2021.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja v urejenem zaselku, urejen dostop, 2 km iz Šmartnega pri Litiji, vsa infrastruktura ob oz. na parceli, z naklonom na zahod, možnost gradnje enostanovanjske ali dvo stanovanjske gradnje. Možnost nakupa dodatne parcele v velikosti 746 m² z istimi značilnostmi. Priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, LAHOMNO, 35.000 €, 915,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.indomio.si

915 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče na sončni lokaciji z komunalnimi priključki v neposredni bližini parcele, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V mirnem naselju Lahomno (v občini Laško) je naprodaj stavbno zemljišče, ki ga obdaja lepo naravno okolje. Imate pa tudi nekaj sosedov, tako....

 
 
 
  Zemljišče, KORENITKA, 32.000 €, 917,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

TREBNJE, Korenitka, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 917,00 m2. Zemljišče je v celoti stavno, namenska raba: površine podeželskega naselja. Nahaja v mirnem in urejenem podeželskem naselju stanovanjskih hiš. Lega zemljišča je v rahlem naklonu. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 33.000 €, 918,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠKOCJAN, Zagrad, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v skupni izmeri 918,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot 100 % površine podeželskega naselja. .

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 18.800 €, 918,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321054-190 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v Očeslavcih, občina Gornja Radgona, prodajamo gradbeno parcelo. Gre za sončno parcelo z lepim razgledom proti zahodu, na zavetrni in nepoplavni legi. Zemljišče v izmeri 917 m2 je trikotne oblike in ima rahel....

 
 
 
  Zemljišče, MOJSTRANA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.suvak.com

Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

925 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo delno zazidljivo zemljišče, delno gozd v dolini Vrata pri Mojstrani. Površine razpršene gradnje - namembnost k ( površine za kmetije izven vasi), prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Opis: Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. Namembnost: 41,8%....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 25.000 €, 926,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

926 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče Dobrina, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 926 m2. Vsi priključki gredo čez parcelo. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 54.870 €, 930,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.nesta.si

ZGORNJI LOG - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI LOG, 54.870 €, 930,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

930 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V objemu gozda, na sončni legi, ob javni cesti, v kateri so položeni tako električni in optični vodi kot tudi javni vodovod, prodamo zazidljivo parcelo kvadratne oblike. Do osnovne šole, gimnazije, vrtca in trgovine je dobrih 1000 m. Lokacijska....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 54.929 €, 931,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.nesta.si

ZGORNJI LOG - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI LOG, 54.929 €, 931,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

931 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zadnjo v vrsti zazidljivih parcel, v objemu gozda, na sončni legi, ob javni cesti, v kateri so položeni tako električni in optični vodi kot tudi javni vodovod, prodamo zazidljivo parcelo kvadratne oblike. Do osnovne šole, gimnazije, vrtca in....

 
 
 
  Zemljišče, SELO PRI IHANU, 30.000 €, 932,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

932 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, Na dobri lokaciji, 5km do priključku na avtocesto se v Selo pri Ihanu prodaja zemljišče velikosti 932 m2 namenjeno za industrijo, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR Sama lokacija je tudi zelo primerna za logistični center, saj je odlična povezava....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 60.000 €, 939,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.03.2022.,

www.indomio.si

939 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, voda in elektrika na parceli, gradbeni načrt, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 47.500 €, 946,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

946 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 47.500,00 EUR Ponujamo redko priložnost za nakup večjega stavbnega zemljišča v naselju Lindek, v neposredni bližini Frankolovega in le nekaj minut vožnje do Vojnika ter Celja. Gre za zemljišče velikosti 946 m², ki se nahaja na mirni, zeleni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, DOLE PRI LITIJI, 29.500 €, 946,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

946 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče za gradnjo z bivalno brunarico, mirna lokacija, prodamo. Cena: 29.500,00 EUR Na voljo je zazidljivo zemljišče za prodajo v prekrasni lokaciji Jelenska reber, Dole pri Litiji. Ta prostorna parcela, ki se razteza na skupno 946 kvadratnih....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 38.000 €, 950,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivih parcele za stanovanjsko gradnjo v Orešju pri Šmarjeti. Naprodaj je več zazidljivih parcel : 1. parcela velikosti 1.100 m2 2. parcela velikosti 950 m2 3. parcela velikosti 950 m2....

 
 
 
  Zemljišče, DOLINA, 42.885 €, 953,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2024.,

www.indomio.si

953 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 V občini Loška dolina - naselje Ograde prodamo 2 zazidljive parcele v velikosti 967,2230m2, zadnjo je možno tudi razparcelirat. Parcele so popolnoma komunalno urejene (plačan komunalni prispevek), vodovod, telekom, kanalizacija, elektro....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 35.261 €, 953,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-24 Ogled oglasa na strani ponudnika V Selnici ob Dravi prodamo stavbno zemljišče v velikosti 953 m2. Zemljišče se nahaja v neposredni bližini centra mesta in nedaleč stran od glavne ceste. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti s pločnikom na obeh....

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 82.500 €, 954,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

954 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 82.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 954 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, STARA CESTA, 28.000 €, 955,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

955 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ravno stavbno zemljišče velikosti 955 m2 na mirni lokaciji ob gozdu. Parcela nudi zasebnost in stik z naravo, hkrati pa je le nekaj minut oddaljena od Ljutomera. Možnost ureditve dostopa, voda in elektrika ob cesti. Odlična priložnost za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 28.000 €, 957,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

957 m2, zazidljiva, Prodaja se 957 m2 stavbno zemljišče v Moravskih Toplicah, Goričko. Sončna parcela z dostopom, služnostmi in možnostjo gradnje hiše ali turistične dejavnosti, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR Stavbna (zazidljiva) parcela velikosti 957 m², parc. št. 1086/5, k.o. Moravci,....

 
 
 
  Zemljišče, RAZDRTO, 78.000 €, 960,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 42.000 €, 960,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

960 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji parcele za gradnjo stanovanjske hiše v Orešju pri Šmarjeti. Parcela obsega cca 960 m2 stavbnega zemljišča in v nadaljevanju cca 7170 m2 kmetijskega zemljišča. Na stavbnem zemljišču stoji objekt, kozolec izpred....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRINA, 35.000 €, 962,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-154 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 926 m2. Vsi priključki gredo čez parcelo. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je primerno osončena. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA SENARSKA, 37.000 €, 967,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

967 m2, zazidljiva, Čudovita ravnica, sončna lega, na samem Vas morda zanima gradnja novega vašega doma?, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR Pozdravljeni, Čudovita ravnica, sončna lega, na samem.. Vas morda zanima gradnja novega vašega doma? KJE: Zgornja Senarska, cca 2 km do vse....

 
 
 
  Zemljišče, SEMIČ, 16.000 €, 969,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEMIČ, pod magistralo, v k.o. Kot, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 969,00 m2. Zemljišče je po namenski rabi stavbno (razpršena poselitev) - oznaka A in drugo kmetijsko zemljišče - oznaka K2, namenska raba: bivanje - stanovanja, občasno bivanje, kmetije z dopolnilnim dejavnostmi,....

 
 
 
  Zemljišče, KREMBERK, 37.900 €, 985,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

985 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v skupni izmeri 985 m2, ki je na voljo za prodajo. Parcela se nahaja na izredno lepi in mirni lokaciji, kar ponuja odlično priložnost za investicijo ali gradnjo doma v prijetnem in urejenem okolju, prodamo. Cena: 37.900,00 EUR....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 65.000 €, 986,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2025.,

www.indomio.si

986 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR V vasi Obrov se prodaja zazidljiva parcela v skupni velikosti 986 m2. Del tega v velikosti 432,85 m2 je zazidljivo zemljišče, preostali del v velikosti 553,14 m2 je kmetijsko zemljišče. Parcela ima že izdelano gradbeno dovoljenje za....

 
 
 
  Zemljišče, BUKOVŽLAK, 88.816 €, 990,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2026.,

www.indomio.si

990 m2, zazidljiva, ravno, osončeno zazidljivo zemljišče na mirni lokaciji, investicijska priložnost, prodamo. Cena: 88.816,00 EUR ODLIČNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST! Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča v mirnem in urejenem naselju Bukovžlak, le streljaj....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 34.650 €, 990,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam zazidljivo parcelo na mirni in lepi lokaciji od centra oddaljeni 500 m. Nekaj dokumentacije za gradnjo že urejeno! V bližini šola, vrtec, trgovine, zdravstveni dom, zdravilišče..... .

 
 
 
  Zemljišče, KRASNO, 65.000 €, 999,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

999 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Goriških brdih, v vasi Krasno . Na vrhu vasi je naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela ima lep, odprt pogled na Goriška brda. Mirna in sončna lega. Brez provizije za kupca, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sončna lega in višje v hribih .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 60.000 €, 1000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

trenutno na zemljišču ni ničesar. .

 
 
 

Ste opazili napako?