• GoHome Professional
nepremicnine.net do 89000 eur čim manjše - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • nepremicnine.net do 89000 eur čim manjše - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 89000 eur čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 89000 eur čim manjše" je bilo najdenih 1 353 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 419 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 630 m2
    • do 790 m2
    • 790 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 790 m2
    • 950 m2
  •  Po ceni
    • 84000 eur (malo cenejši)
    • 93000 eur (malo dražje)
    • do 60 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KRŠKO, 46.000 €, 55,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je obnovljeno. Vseljivo 1.7.2014. .

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 74.500 € na 65.000 € z dne 17.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.07.2025 - 84.500 €
07.10.2025 - 74.500 €
17.03.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, zidan, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2024, 557 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodamo prenovljeno vikend hiško v objemu narave – Dobrovnik V naselju Dobrovnik prodamo prijetno vikend hišo z zemljiščem, ki se nahaja na mirni lokaciji, obdani z naravo. Nepremičnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 52.640 €, 56,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V odlično urejeni poslovni coni v Trzinu, je v novejši poslovni stavbi na voljo večja moderna pisarna, odprtega tlorisa. Le tej pripada tudi souporaba sanitarij in čajne kuhinje. Odlična in atraktivna arhitektura poslovne stavbe. Najemodajalec strankam zagotavlja tudi parkirna mesta....

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 85.000 €, 57,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341006-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo lesen gospodarski objekt - zidanico na Straški gori v občini Dolenjske Toplice. Neto tlorisna površina 56,7 m2, uporabne površine 46,5 m2 na parceli površine 610,00 m2. Zgrajen leta 2012. Proizvajalec Brunles iz Lukovice.....

 
 
 
  Hiša, STRAŽICA, 80.000 €, 57,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

57 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 6.321 m2 zemljišča, Posestvo z starejšo hišo, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR V mirnem naselju Stražica v Frankolovem (občina Vojnik), nedaleč od mestnih središč Vojnika in Celja, prodamo posestvo, ki nudi popoln mir in izjemno priložnost za samooskrbo.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 76.000 €, 57,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PRILOZNOST PRITLICJE !! prodam za 76.000€ oz. po dogovoru ali oddam za 350€ + stroški. Zelo dobra in mirna lokacija, eno lepsih stanovanj vsa infrastruktura, nizki obratovalni stroski, neopremljeno, vseljivo takoj. Pod stanovanjem je še klet velikosti 13m2. Mozen takojsen vpis v zemljisko....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 92.000 €, 57,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

57 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2012, M/3 nad., Kompletno podstrešje s kletjo v centru Kopra, prodamo. Cena: cca 92.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji podstrešja in kleti v večštanovanjski meščanski hiši v centru Kopra. Podstrešje je potrebno kompletne prenove (brez....

 
 
 
  Hiša, JURŠINCI, 55.000 €, 57,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

57,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 3.261 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Čudovito zemljišče s sadovnjakom, vinsko kletjo in staro kmečko hišo – Dragovič pri Juršincih V osrčju Slovenskih goric, v mirni in urejeni vasici Dragovič (občina Juršinci), le 15 km od Ptuja,....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 43.000 €, 57,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,6 m2, zidanica, zgrajena l. 1930, 3.458 m2 zemljišča, Zidanica z vinogradom, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR Prodaja se idilična zidanica s posestvom in vinogradom v bližini Term Olimia Iščete kotiček za oddih v naravi, kjer se prepletata mir in možnost lastne samooskrbe, hkrati pa....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 33.000 €, 57,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinja, 2 sobe, kopalnica, hodnik, špajza, centralno grijanje .

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 29.900 € na 26.900 € z dne 20.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LENDAVA, 26.900 €, 58,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.02.2026 - 29.900 €
20.03.2026 - 26.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2026.,

www.indomio.si

58,3 m2, zidan, zgrajen l. 1966, adaptiran l. 1980, 1.197,1 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 26.900,00 EUR ČENTIBA – prodamo zidanico z zemljiščem V Čentibi prodamo lepo vzdrževano zidanico s skupno neto površino 58,30 m², ki stoji na prostornem zemljišču velikosti 1.197,10 m².....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Dravlje, 46.960 €, 58,70 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.mp-projekt.si

Ljubljana – Dravlje, na odlični in lahko dostopni lokaciji, tik ob obvoznici, v poslovni stavbi oddamo poslovni prostor v izmeri 58,7m 2 . Kompletno opremljen. Razporeditev prostorov: hodnik, WC, večji pisarniški prostor z mini kuhinjo, ločena sejna soba. Stanje poslovnega prostora:....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 78.900 €, 59,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (9,12m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. K temu stanovanju pripada še kletna soba v velikosti 8,36m2 ter eno zunanjo parkirno mesto,....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 76.900 €, 59,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 60.000 €, 59,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo počitniško hišo v turističnem naselju Terme Čatež. Hiša ima skupaj površine 59 M2 površine in stoji na parceli v izmeri 84 m2. .

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 72.858 €, 59,40 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 23,40 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 81.900 €, 60,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (9,12m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. K temu stanovanju pripada še kletna soba v velikosti 11,00m2 ter eno zunanjo parkirno mesto,....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 79.900 €, 60,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (9,12m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. K temu stanovanju pripada še kletna soba v velikosti 11,35m2 ter eno zunanjo parkirno mesto,....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 77.900 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 67.000 €, 60,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-158 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Gruškovec, na lepi, sonči legi, je naprodaj urejen bivalni vikend. Hiška, grajena leta 1980, je opremljena in jo odlikuje razgled po okoliških hribih. Zemljišče, katero obdaja hiško, je v velikosti 1.761 m2 in se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SPODNJA IDRIJA, 57.380 €, 60,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2025.,

www.indomio.si

60,4 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1988, pritličje, Urejen pisarniški prostor v pritličju vzdrževane stavbe v Spodnji Idriji. Primerno tudi za druge dejavnosti. Lahek dostop, tudi za invalide, mirna lokacija, parkiranje v neposredni bližini. Pisarna je pripravljena za takojšnjo....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

60,5 m2, zidan, zgrajen l. 1987, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Prodaja se vikend v k.o. BELA CERKEV (Vinji vrh - Šmarješke Toplice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. Površina Tlorisna površina stavbe je 60,5 m2, velikost parcele pa znaša 1252 m2. Lokacija in....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lučka Novšak Volk,Grafenauerjeva41,1000 Ljubljana .

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 28.000 €, 60,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281029-85 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zidanice l. 1939, ki stoji na odlični lokaciji ob robu naselja in zemljišču velikosti 5059 m2. Zidanico je potrebno obnoviti, po obnovi pa bi bila primerna za stalno bivanje, ali kot vikend. Do nepremičnine....

 
 
 
  Hiša, VIDEM, 28.000 €, 60,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-38 Ogled oglasa na strani ponudnika Predstavljamo priložnost za nakup vikenda v osrčju vinogradov, na mirni in samotni lokaciji na Majskem vrhu, le 10 minut vožnje od mestnega vrveža. Podrobnosti nepremičnine: - Skupna izmera zemljišča: 683 m2 - Večja parcela:....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 22.000 €, 60,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stara kmečka hiša,ni za bivanje, nadomestna gradnja je možna, Parcelo sestavljao travnik in gozd. .

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 20.000 €, 60,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim zidanico ali vikend z vodo in elektriko, od 60 kvadratov naprej. .

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 90.000 €, 61,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2024.,

www.indomio.si

61 m2, prostor za storitve, adaptiran l. 2000, P/3 nad., poslovni prostor v centru mesta primeren za trgovino, storitve,..vsi priključki, zemljiskoknjizno urejeno, vseljitev lahko takoj. Pogoj lastnika da Kupec ob podpisu poravna dodatne stroške nepremičninske agencije v višini 2%....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 81.644 €, 61,60 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 16,10 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 88.900 €, 62,00 m2 cca 1430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151034-197 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptuju posredujemo pri prodaji starejše stanovanjske hiše v izmeri 62,8 m2 (po Gurs - u, od tega 57 m2 uporabne površine), s pripadajočim zemljiščem v izmeri 1299 m2. Na zemljišču je še gospodarski objekt. Vsi objekti so....

 
 
 
  Poslovni prostor, POSTOJNA, 89.500 €, 62,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

62,8 m2, živilska trgovina, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2007, P/5 nad., prodamo. Cena: 89.500,00 EUR V strogem centru Postojne na glavni ulici se proda prostor primeren za živilsko, neživilsko dejavnost ali storitveno dejavnost. Prostor je bil v preteklosti prodajalna živil in....

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1927, adaptirano l. 2002, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in hkrati dnevno sobo, spalnico,....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 69.735 €, 62,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-233 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v velikosti 1.105 m2. Vsi priključki se nahajajo na ali ob parceli (elektrika, voda, telekomunikacija, kanalizacija). Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....

 
 
 
  Hiša, SLOGONSKO, 93.000 €, 62,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, Zgornje Slogonsko, prodamo samostojno montažno stanovanjsko hišo, površine stavbe 62,00 m2, zgrajene l. 1980, ter zasnovane v eni etaži - pritličje. Zemljišče obsega 1.095,00 m2 površine okoli stavbe, na kateri poleg stanovanjske hiše stoji zidana garaža, površine 56,00 m2.....

 
 
 
  Hiša, SLOGONSKO, 93.000 €, 62,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

62 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 1.095 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 93.000,00 EUR BREŽICE, Zgornje Slogonsko, prodamo samostojno montažno stanovanjsko hišo, površine stavbe 62,00 m2, zgrajene l. 1980, ter zasnovane v eni etaži - pritličje. Zemljišče obsega 1.095,00 m2 površine....

 
 
 
  Hiša, TANČA GORA, 55.000 €, 62,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČRNOMELJ, Tanča Gora, prodamo zidanico, površine stavbe 62,00 m2 , zgrajene l. 1965, adaptirana l. 2016-2017 in zasnovane v treh etažah, K + N + M , klet in nadstropje sta povezani z zunanjimi stopnicami. Zemljišče obsega 2.769,00 m2 površine, vzhodne lege, zemljiče za zidanico se....

 
 
 
  Hiša, TANČA GORA, 55.000 €, 62,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

62 m2, zidanica, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2017, 2.769 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR ČRNOMELJ, Tanča Gora, prodamo zidanico, površine stavbe 62,00 m2, zgrajene l. 1965, adaptirana l. 2016-2017 in zasnovane v treh etažah, K + N + M, klet in nadstropje sta povezani....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 50.000 € na 45.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 45.000 €, 62,00 m2 cca 730 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.12.2025 - 80.000 €
14.01.2026 - 65.000 €
11.02.2026 - 50.000 €
11.04.2026 - 45.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

62,7 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 2002, P/1 nad., Prodaja stanovanja z lastnim vhodom - Cerovec pri Šmarju, Šmarje pri Jelšah, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR V mirnem in zelenem naselju Cerovec pri Šmarju je naprodaj svetlo in prijetno 2-sobno stanovanje v vzdrževani vrstni stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 32.000 €, 62,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

62 m2, zidan, zgrajen l. 1967, 1.915 m2 zemljišča, vodovod in elektrika na parceli, asfaltni dostop po javni cesti, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Lokacija: Zidanica se nahaja na mirnem delu hriba Koglo pri Šmarjeških Toplicah. Iz parcele je čudovit razgled na okolico in naravo. Predmet....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 80.000 €, 63,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

62,5 m3 .

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 63.000 €, 63,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam delno opremljeno ali brez opreme- po želji .

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 61.000 € na 58.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 58.000 €, 63,00 m2 cca 920 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.02.2025 - 65.000 €
23.07.2025 - 61.000 €
24.02.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

63,2 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2020, 4.363 m2 zemljišča, Manjša stanovanjska hiška - dvojček- z zemljiščem v Suhem vrhu pri Moravskih Toplicah, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR Na idilični lokaciji v Krajinskem parku Goričko, le 4,5 km od priljubljenih Term 3000 v Moravskih....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 211-252 (od skupaj 799)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.