• GoHome Professional
nepremicnine.net do 89000 eur čim večje vsaj 780 m - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremicnine.net do 89000 eur čim večje vsaj 780 m - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 89000 eur čim večje vsaj 780 m2 urejeno

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 89000 eur čim večje vsaj 780 m2 urejeno" je bilo najdenih 96 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 27 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 740 m2 (malo manjši)
    • 820 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 84000 eur (malo cenejši)
    • 93000 eur (malo dražje)
    • do 18 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LOZICE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-137 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji več stavbnih zemljišč (6x) velikosti 1000 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča so stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske stavbe....

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 82.500 €, 954,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

954 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 82.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 954 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, TRBOVLJE, 50.000 €, 905,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam 905 m2 parcele na Nezi v Trbovljah. Lokacije je soncna in mirna. Na njej je tudi hiska primerna za nadomestno zgradbo ter garaza. Urejen prikljucek na vodovodno, elektricno (podzemno), kanalizacijsko omrezje (greznica urejeno, speljano pa je tudi do ceste, ce bi zeleli prikljuciti).....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 29.865 €, 905,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

905 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 905 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 64.000 €, 800,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Parcela za gradnjo stanovanjske hiše, ki se nahaja v novo nastajajočem nasleju Cviblje. Območje je urbanistično urejeno z OPPN: "Stanovanjsko naselje Cviblje v Dolenjskih Toplicah.". Predvidena je gradnja samostojnih stanovansjkih....

 
 
 
  Zemljišče, POLJANE PRI MIRNI PEČI, 44.750 €, 795,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.09.2025.,

www.indomio.si

795 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posest se nahaja v zelo mirnem in z naravo obdanem okolju. Posest je v celoti zazidljiva. Parcela ima urejeno mejo. Možnost priklopa na vodovod, elekrtiko in optiko, vse poteka ob ali po parceli. Lokacija je 4 km oddaljena od AC priključka Trebnje....

 
 
 
  Zemljišče, STARI TRG OB KOLPI, 40.000 €, 778,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Ravna parcela, sončna lega s priključki (voda, elektrika). Na parceli se nahaja tudi manjša kašča v izmeri 36,7m² uporabne površine - kulturna dediščina. V kraju Stari trg ob Kolpi infrastruktura: šola trgovina pošta cerkev športno igrišče 5 km do reke Kolpe 6 km do mejnega predhoda....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 49.900 €, 752,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.indomio.si

752 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, čudovit razgled, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 49.900,00 EUR POČEHOVA, MARIBOR: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v mirnem naselju, odmaknjeno od mestnega vrveža, na sončni....

 
 
 
  Zemljišče, METLIKA, 13.500 €, 750,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, v umirjenem bivalnem okolju, JZ lega, ob cesti Novo mesto - Metlika, možen je tudi nakup parcele velikosti 1427 m2 ali več parcel v skupni izmeri 2177 m2, vsa potrebna infrastruktura je v neposredni bližini, možen takojšen začetek pridobivanja....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 80.000 €, 744,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

744 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR PRILOŽNOST ZA VAŠO POSLOVNO DEJAVNOST! Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo stavbno zemljišče velikosti 744m2 na atraktivni lokaciji v neposredni bližini izvoza avtoceste Celje center. Zemljišče je po Lokacijski informaciji v celoti....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 44.100 € na 38.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 38.000 €, 735,00 m2 cca 50 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 44.100 €
08.05.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

735 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 735 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 43.500 €, 725,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica – Litija (Vače), velikost zemljišča 725,00 m2. Cena: 43.500 EUR. Posredujemo pri prodaji sončnega zemljišča, ki se nahaja v strnjenem naselju Slivna pri Vačah in se po namenski rabi uvršča med površine razpršene poselitve. V bližini je vsa potrebna....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 85-96 (od skupaj 96)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled