• GoHome Professional
nepremicnine.net do 89000 eur do 52 eur/m2 3300 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremicnine.net do 89000 eur do 52 eur/m2 3300 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 89000 eur do 52 eur/m2 3300 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 89000 eur do 52 eur/m2 3300 m2 najceneje" je bilo najdenih 48 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 13 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 3140 m2 (malo manjši)
    • 3460 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 978 eur
    • do 1200 eur (povprečna cena)
    • do 1400 eur
    • do 12 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • banka
    • urejeno
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, PORTOROŽ, 80.569 €, 3503,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

3.503 m2, kmetijsko zemljišče, Pacela do asfaltirane ceste, panoramski razgled na morje, bližina plaže, zelo miren okoliš, v zelenju, prodamo. Cena: cca 23,00 EUR/m2 Pogoj prodajalca je, da kupec plača del provizije agenciji v višini 3% + ddv. .

 
 
 
  Zemljišče, DOLNJI SUHOR PRI METLIKI, 84.300 €, 3372,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2022.,

www.indomio.si

3.372 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: cca 25,00 EUR/m2 Prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 3.370 m2 na Hrastu. Ob zemljišču je asfaltirana cesta (z dveh strani), vodovod, elektrika). Možna je tudi parcelacija. Parcela se nahaja se na sončni legi z lepim pogledom na Belo Krajino.....

 
 
 
  Zemljišče, GORENJE VRHPOLJE, 87.669 €, 3247,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

3.247 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 27,00 EUR/m2 V naselju Gorenje Vrhpolje v občini Šentjernej posredujemo pri prodaji nepozidanega stavbnega zemljišča velikosti 3.247 m2 (podatki Geodetske uprave Republike Slovenije, v nadaljevanju GURS). Oglaševana cena 27,00....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Bežigrad, 89.000 €, 3013,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391009-448 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji na robu naselja hiš prodajamo kmetijsko zemljišče velikosti 3013 m2 Kupec plača stroške agencije, ki znašajo skupaj v višini 2%+ddv. Za dodatne informacije in ogled nepremičnine pokličite 070 900 340 Prodajalcu....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Črnuče, 89.000 €, 3013,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

3.013 m2, kmetijsko zemljišče, Na odlični lokaciji na robu naselja hiš prodajamo kmetijsko zemljišče velikosti 3013 m2 Kupec plača davek na promet nepremičnin in izpeljavo pravnega posla. Za dodatne informacije in ogled nepremičnine pokličite 070 900 340, prodamo. Cena: cca 89.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 90.000 €, 3000,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na parceli sta elektrika in telefon. Možno parceliranje. Cena za skupni nakup zemljišča po dogovoru. .

 
 
 

Ste opazili napako?

Dodatni komentar: