• GoHome Professional
nepremicnine.net do 89000 eur do 780 m2 najdražje - GoHome kupim prodam - GoHome
  • nepremicnine.net do 89000 eur do 780 m2 najdražje - GoHome kupim prodam - GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 89000 eur do 780 m2 najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 89000 eur do 780 m2 najdražje" je bilo najdenih 663 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 788 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 740 m2 (malo manjši)
    • 820 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 84000 eur (malo cenejši)
    • 93000 eur (malo dražje)
    • do 625 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, BUČERCA, 35.000 €, 38,20 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.novdom.si

Na panoramski lokaciji je naprodaj starejša zidanica pod katero je opredeljeno zazidljivo zemljišče-razpršene poselitve (As), površine cca. 450 m², preostalo zemljišče pa je kmetijske rabe. Infrastruktura .

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-319 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni in sončni lokaciji na Zgornji Velki prodamo manjšo starejšo hiško, zgrajeno leta 1934, ki je potrebna temeljite prenove ali namenjena rušitvi. Hiša po podatkih GURS meri 28,0 m2 neto tlorisne površine in stoji na parceli....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 34.990 €, 123,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-294 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji hiše na čudoviti sončni lokaciji v Loki pri Žusmu. Če iščete hišo za prenovo oz. nadomestno gradnjo je to nepremičnina za vas! Nepremičnina je od naselja Podčetrtek je oddaljena 12 minut vožnje, do mesta....

 
 
 
  Stanovanje, BORAČEVA, 34.930 €, 52,00 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

52,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 1985, 1/1 nad., Skromno trisobno stanovanje, ki se nahaja v občini Radenci v kraju Boračeva vabi nove, lastnike :), prodamo. Cena: 34.930,00 EUR Pozdravljeni, skromno trisobno stanovanje, ki se nahaja v občini Radenci v kraju Boračeva....

 
 
 
  Zemljišče, STARŠE, 34.900 €, 667,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

667 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela na umirjeni lokaciji - Trniče, prodamo. Cena: 34.900,00 EUR Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča (velikost zemljišča 667 m2 po GURS-u) na prisojni lokaciji v naselju Trniče - Marjeta na Dravskem polju v občini Starše.....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI PORČIČ, 34.200 €, 760,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2024.,

www.indomio.si

760 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 Spodnji Porčič, Lenart v Slovenskih Goricah: V neposredni bližini Lenarta v Slovenskih Goricah, prodamo tri gradbene parcele v velikosti 698 m2, 760 m2 in 807 m2. Link do video predstavitve: https://youtu.be/I0eFKZ6CFSY LASTNOSTI NEPREMIČNINE:....

 
 
 
  Hiša, GORENJSKI VRH, 34.000 €, 195,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2024.,

www.indomio.si

195,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 2001, 268 m2 zemljišča, V čudoviti regiji Haloze je naprodaj zgodovinska hiša iz leta 1850, ki ponuja edinstveno priložnost za prenovo in preobrazbo v vaš sanjski dom ali investicijsko nepremičnino. Uživajte v objemu narave, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, KOČEVJE, 34.000 €, 84,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

84 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, center Kočevja, zemljišče 84 m2, Pritličje lahko poslovni prostori, prvo nadstropje in mansarda pa sta lahko namenjena za stanovanje, strogi center Kočevja, vsa infrastruktura v okviru 10 minut hoje, prodamo. Cena: cca 34.000,00....

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 34.000 €, 35,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.nesta.si

PODROJE, 52 - Prodaja, Vikend Zidan .

 
 
 
  Hiša, ŠMARTNO PRI LITIJI, 34.000 €, 35,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

35 m2, zidan, zgrajen l. 1950, 1.356 m2 zemljišča, K+P+M, Na vzhodnem robu manjšega naselja, v objemu gozda, na južni legi, ob asfaltni cesti prodamo manjši zidan stanovanjski objekt s hišno številko in vodovodnim priključkom, optika je na parceli, edino električnega priključka še....

 
 
 
  Hiša, PUCONCI, 33.900 €, 76,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.indomio.si

76,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 3.322 m2 zemljišča, Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem - Otovci, Goričko, prodamo. Cena: 33.900,00 EUR Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem – Otovci, Goričko V manjšem zaselku vasi Otovci,....

 
 
 
  Hiša, OTOVCI, 33.900 €, 74,10 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.halodom.com

Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem – Otovci, Goričko .

 
 
 
  Zemljišče, LAZE PRI DRAMLJAH, 33.500 €, 821,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.05.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321050-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Parcela na sončni legi ob gozdu v Lazah pri Dramljah. V bližini se nahaja Župnijska cerkev svete Marije Magdalene. Dostop do parcele je iz asfaltirane ceste. Vsi komunalni vodi se nahajajo ob parceli, v bližini je že zgrajen....

 
 
 
  Zemljišče, ZABUKOVICA, 33.000 €, 754,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-167 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 754 m2. Vsi priključki se nahajajo na sosednji parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna in primerno....

 
 
 
  Zemljišče, KOSTANJEVICA, 33.000 €, 441,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

441 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Manjša parcela na Krasu, prodamo. Cena: 33.000,00 EUR Na razpolago stavbno zemljišče v izmeri 441 m2 za gradnjo stanovanjske hiše v mirni vasici Hudi Log.Parcela sicer ima vpisano služnostno nujno pot, kar pa ne ovira gradnje stanovanjskega objekta....

 
 
 
  Hiša, SELA PRI ZAJČJEM VRHU, 33.000 €, 67,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

67,5 m2, zidan, zgrajen l. 1905, adaptiran l. 1973, 1.800 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 33.000,00 EUR NOVO MESTO, Sela pri Zajčjem vrhu, prodamo zidanico dvojček, skupna površine stavbe 67,50 m2, obnovljena leta 1973. Zasnovana je v treh etažah, K + N+ M. Zgradba je zgrajena kot dvojček,....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 33.000 €, 57,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinja, 2 sobe, kopalnica, hodnik, špajza, centralno grijanje .

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Vič, 33.000 €, 10,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

10,8 m2, garaža, zgrajena l. 1973, prodamo. Cena: 33.000,00 EUR VIČ, nasproti Spara, 10,8 m2, garaza v triplexu na odlicni lokaciji. Garaža se nahaja v zgornji etaži, je prostorna, svetla, z novimi garažnimi vrati. Pogoj lastnika za sklenitev posla: kupec plača davek na promet nepremičnin....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 32.154 €, 466,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče B – 466 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJA VOLIČINA, 32.000 €, 800,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.07.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče v prijetnem mirnem naselju, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Priložnost za nakup zazidljivega zemljišča v prijetnem in mirnem naselju Spodnja Voličina. Parcela v velikosti 800 m² in je v rahlem naklonu in je v središču naselja.....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 32.000 €, 120,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 1.901 m2 zemljišča, ruševina v Velikem Brdu na 1500 m2 zazidalne parcele, prodamo. Cena: cca 32.000,00 EUR Na izredni lokaciji v centru vasi Veliko brdo prodamo ruševino na cca. 1900m2 zazidalne parcele. Prodajajo se parcele št.:780, 1869, 659/87,....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 32.000 €, 62,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

62 m2, zidan, zgrajen l. 1967, 1.915 m2 zemljišča, vodovod in elektrika na parceli, asfaltni dostop po javni cesti, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Lokacija: Zidanica se nahaja na mirnem delu hriba Koglo pri Šmarjeških Toplicah. Iz parcele je čudovit razgled na okolico in naravo. Predmet....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 39.000 € na 32.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PESTIKE, 32.000 €, 50,00 m2 cca 640 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.03.2025 - 39.000 €
15.04.2026 - 32.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

50 m2, zidan, zgrajen l. 1943, 2.323 m2 zemljišča, Idilični vikend z vinogradom v Zavrču, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Novo na trgu! Predstavljamo starejši vikend v idiličnem podeželskem okolju v Zavrču - Pestike. Stavba ima skupno 50 m2 površine in je l. izgradnje 1943. Vikend je....

 
 
 
  Stanovanje, RUŠE, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celotna zgradba in stanovanje renovirana leta 2009. Opremljena kuhinja in kopalnica, shramba, priključki za TV, telefon in internet. Garsonjera se nahaja v pritličju večstanovanjske hiše, parkirni prostor urejen. .

 
 
 
  Hiša, ČATEŽ OB SAVI, 32.000 €, 31,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

31,8 m2, vikend, zgrajen l. 1986, adaptiran l. 2014, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR PRODAMO POČITNIŠKO HIŠO – LESENA KOČA V TERMAH ČATEŽ V priljubljenem turističnem naselju Terme Čatež prodamo prijetno leseno počitniško hišo (kočo), ki predstavlja odlično priložnost za oddih, turistično....

 
 
 
  Hiša, DOLGOVAŠKE GORICE, 31.900 €, 122,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

122,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1925, 5.014 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 31.900,00 EUR Velika sončna parcela z objektom za prenovo ali novogradnjo – Dolgovaške gorice Na čudoviti, sončni in mirni lokaciji v Dolgovaških goricah, le nekaj minut od centra Lendave, se prodaja starejša....

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 31.500 €, 643,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lepa lokacija za gradnjo hiše ali vikenda. Locirana je ob gozdu in ob vasi, do Ljubljane pa je cca. 30min vožnje. .

 
 
 
  Zemljišče, KREMBERK, 31.000 €, 780,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

780 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo na prijetni in mirni lokaciji v objemu narave, primerno za različne bivalne ali investicijske priložnosti, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo na prijetni in mirni lokaciji v objemu....

 
 
 
  Zemljišče, KREMBERK, 31.000 €, 796,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

796 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo velikosti 796 m2, ki je na voljo za prodajo in predstavlja odlično priložnost za gradnjo doma v mirnem okolju, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo velikosti 796 m², ki je na voljo....

 
 
 
  Hiša, GRADIŠČE, 31.000 €, 66,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

66 m2, samostojna, zgrajena l. 1849, adaptirana l. 1950, 1.989 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Starejša hiša Kozje, Podsreda, Gradišče V kraju Gradišče v Podsredi imamo na prodaj starejšo hišo z zemljiščem in gozdom v skupni velikosti 1.989 m2 (po GURS-u). Hiša in zemljišče....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 36.000 € na 31.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTJERNEJ, 31.000 €, 49,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
10.04.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 36.000 €
21.05.2026 - 31.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

49 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m2 zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Lokacija: na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 
  Garaža, KOSEZE, 31.000 €, 11,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

11,8 m2, garaža, zgrajena l. 1967, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR ŠIŠKA, Rašiška ulica, 11,8 m2, garaža v triplexu se nahaja v zgornji etaži garažne stavbe. Pogoj lastnika za sklenitev posla: Kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2 % prodajne cene in ne plača agencijske provizije.....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKI BREBROVNIK, 30.900 €, 336,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2025.,

www.indomio.si

336 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo zazidljivo parcelo in kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 4492 m2, od tega 336 m2 zazidljive površine. Na parceli je priključek za vodo ter priključek za kabelsko in tel.. Na kmetijskem zemljišču je vinograd, ki ga trenutni lastnik obdeluje.....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTNIK, 30.000 €, 837,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

HRASTNIK, 837 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Prodam parcelo (837 m2) za poslovno gradnjo, v območju predvidenega centra v Hrastniku "Ob Bobnu". Cena: 30.000,00 EUR Parcela se nahaja v območju, ki je po OPPN predvideno za opravljanje centralnih dejavnosti, ki so namenjene oskrbnim,....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 30.000 €, 200,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam stanovanjsko hišo (podrtijo), ki ima 216m2. za dodatne informacije kličite na priloženo telefonsko številko. Parcela ima vse komunalne priključke in vsa potrebna dovoljenja za adaptacijo. Hiša je imela pritličje in nadstropje (432m2), ki smo ju porušili zaradi popolne adaptacije.....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 30.000 €, 120,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Potrebno uređenje, novo krovište (2010.g), priključci struja, voda .

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lučka Novšak Volk,Grafenauerjeva41,1000 Ljubljana .

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Bivalna brunarica z nadstreskom 2m2, Uta ista kot brunarica 3x2,5m2,vodovod in elektrika,francoski solarni tus.... .

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIRSKA BISTRICA, 30.000 €, 34,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razmišljate o ustanovitvi lastnega podjetja, vendar nimajo dovolj kapitala, da to stori? telefon menice zaradi? Ali želite, da se prepreči drage premije na svoje račune kreditnih kartic? Potrebujete malo dodatno pomoč za nakup pohištva, nadgraditi svoj računalnik ali pa si avto?Osebno....

 
 
 
  Hiša, MIGOLSKA GORA, 30.000 €, 27,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2024.,

www.indomio.si

27 m2, zidan, zgrajen l. 1900, 3.281 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR Dolenjska, Mirna, Migolska Gora Starejša zidanica se nahaja sredi čudovite narave, z lepim razgledom. Pogled sega daleč na sosednje griče. Stoji na 3.281 m2 velikem zemljišču. Parcela v zgornjem delo je....

 
 
 
  Zemljišče, VODOLE, 29.990 €, 377,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.08.2025.,

www.indomio.si

377 m2, zazidljiva, 377 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR, prodamo. Cena: 29.990,00 EUR Pozdravljeni, predstavljamo vam manjše zazidljivo zemljišče na čudoviti sončni in mirni lokaciji v okolici Maribora. Iz zemljišča se razprostira čudovit razgled na daljno okolico, ki....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 505-546 (od skupaj 663)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled