Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremicnine.net do 89000 eur vsaj 900 m2 zadnjih 14 dni kvalitetno čim večje" je bilo najdenih 1 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 56 €/m2
Omeji iskanje
16.05.2026.,
www.indomio.si
1.066 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR SELNICA OB DRAVI, Spodnji Slemen: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 1066 m2. Parcela je po prostorskem planu v celoti opredeljena kot površina za stanovanjsko gradnjo, kar omogoča gradnjo različnih tipov stanovanjskih objektov....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si