• GoHome Professional
nepremicnine.net do 92000 eur do 750 m2 čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 92000 eur do 750 m2 čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 92000 eur do 750 m2 čim večje Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 92000 eur do 750 m2 čim večje zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 22 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.091 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 710 m2 (malo manjši)
    • 790 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 87000 eur (malo cenejši)
    • 96000 eur (malo dražje)
    • do 688 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KORENITKA, 35.000 €, 810,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-152 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Korenitka posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, velikosti 810m2. Priključki se nahajajo v neposredni bližini. Dostop do parcele je urejen. Parcela je ravna in primerno osončena. Nahaja se v neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 19.500 €, 563,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

563 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.500,00 EUR Gradbena parcela Paridol, občina Šentjur pri Celju Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup gradbene parcele v idiličnem kraju Paridol, ki se nahaja v občini Šentjur pri Celju. Parcela v velikosti 563 m2 (po GURS) predstavlja odlično....

 
 
 
  Hiša, PODPLANINA, 85.000 €, 279,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

279 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 1.363 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji v Podplanini prodamo večjo nedokončano stanovanjsko hišo z gospodarskim objektom, ki ponuja izjemen potencial za ureditev po lastnih željah. Hiša v skupni velikosti....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 92000 eur do 750 m2 čim večje zadnjih 7 dni'
73.900 €
92.000 €
68.000 €
  Hiša, HUM, 38.000 €, 200,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-209 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Lastine - Hum na Sutli in blizu hrvaško - slovenske meje, je na prodaj stanovanjska hiša. V pritličnem delu stavbe, ki je praktično popolnoma opremljen, se levo po hodniku pride v spalnico in zraven nje v veliko dnevno....

 
 
 
  Hiša, CEROVEC PRI ČREŠNJEVCU, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

150 m2, zidan, zgrajen l. 1992, 838 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Vikend hiša v mirnem okolju na robu vasi cerovec pri Črešnjevcu. Primerno za občasno bivanje in piknik prostor v lepi naravi. Objeklt obsega klet, pritličje in neurejeno mansardo. Objekt je prikljujčen....

 
 
 
  Hiša, DRGANJA SELA, 95.000 €, 138,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.nepremicnine-novomesto.si

STRAŽA, Drganja sela, prodamo vikend v skupni površini 137,60 m2 , zgrajen 1995 in obnovljen. Zasnovan je v dveh etažah, klet in mansarda. V vsaki etaži je samostojno stanovanje z ločenim vhodom. Kletni del je bil obnovljen leta 2010 , stanovanje v mansardi pa leta 2020. Leta 2019....

 
 
 
  Hiša, PTUJSKA GORA, 89.000 €, 128,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-159 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptujski Gori se prodaja manjša, samostojna hiša, obdana s 4 ari zemljišča. Hiška stoji v neposredni bližini trga pred baziliko. Hiša je datirana v leto 1880, a je z vsemi obnovami preurejena v simpatično hiško, ki jo odlikuje....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 46.000 €, 110,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 290 m2 zemljišča, P+1, Hiša potrebna obnove, na lepi sončni lokaciji, prodamo. Cena: 46.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 22.000 €, 110,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1975, 316 m2 zemljišča, Tradicionalna knapovska hiša v Idriji. Potrebna celovite prenove. Zadnja obnova strehe 1956, obnova fasade 1975. Hiša je prava časovna kapsula. Primerna za ljudi z razumevanjem tradicije, pridnimi rokami in....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 89.000 €, 106,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321063-48 Ogled oglasa na strani ponudnika V občini Destrnik, ob glavni cesti Svetinci prosredujemo pri prodaji manjše hiške na velikem zazidljivem zemljišču. Po GURSU stavba meri 105,7 m2 od tega 75,7 m2 uporabne površine. Stoji na zemljišču v izmerah 3.005 m2, ki je....

 
 
 
  Hiša, PODLEHNIK, 49.000 €, 76,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-142 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Rodni vrh, na lepi legi, prodajamo manjši vikend (1995), ki je registriran kot stanovanjska hiša. K hiški pripada zemljišče, katerega večji del je se spušča v grabo. Celotna posest, v velikosti 35 arov, se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, OPLOTNICA, 89.000 €, 72,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191122-4 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 2-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi v Oplotnici. Stavba je bila zgrajena 1963, stanovanje obsega 71,8m2 neto tlorisne površine, od tega 53,5m2 uporabne površine in je vseljivo takoj. Stanovanje je orientirano....

 
 
 
  Hiša, BORŠT PRI DVORU, 65.000 €, 60,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.nepremicnine-novomesto.si

V Borštu pri Dvoru (občina Žužemberk), prodamo manjšo stanovanjsko hišo na zemljišču v skupni površini 2.117,0 m 2 . .

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321064-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1 - sobnega stanovanja v pritličju (objekt brez dvigala) večstanovanjske stavbe na iskani lokaciji na območju Lenarta v Slovenskih goricah (Partizanska....

 
 
 
  Stanovanje, PODBRDO, 55.000 €, 45,10 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Prodam prijetno in svetlo dvosobno stanovanje v Podbrdo, ki se nahaja v visokem pritličju objekta. Stanovanje je v celoti opremljeno ter lepo vzdrževano, v zadnjih letih pa je bilo tudi obnovljeno, zato omogoča prijetno in udobno bivanje brez dodatnih večjih vlaganj. Razporeditev....

 
 
 
  Hiša, RADNA VAS, 65.000 €, 43,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

43,8 m2, zidanica, zgrajena l. 1974, 2.700 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR TREBELNO, Radna vas, prodamo zidanico, velikosti 43,80 m2, zgrajene l. 1974, ter zasnovane v treh etažah, K + P+M. Zemljišče obsega 2.700,00 m2 površine, v naravi gre za del stavbnega zemljišča,....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 100.000 €, 42,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

42,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1926, P/3 nad., dobra priložnost, investicija, pritlično trosobno stanovanje, 3. podaljšana faza, dve shrambi, odlična lokacija, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Trosobno stanovanje v centru Zagorja ob Savi odlična investicijska priložnost (3. podaljšana....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 24.900 €, 40,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

40,2 m2, zidan, zgrajen l. 2010, 4.337 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 24.900,00 EUR Čaroben vikend na idilični lokaciji v Drstelji: Vaš kotiček miru in sprostitve v objemu narave! Predstavljamo vam čudovit vikend na izjemni lokaciji v naselju Drstelja, ki je idealen za sproščujoče počitnice,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 40.500 €, 37,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

37,7 m2, kombiniran prostor, trgovski center, zgrajen l. 1992, adaptiran l. 2026, 2/4 nad., TPC City- poslovni lokal za nakup ali najem, prodamo. Cena: 40.500,00 EUR UGODNO - nakup ali najem lokala v trgovskem centru CIty Posredujemo pri prodaji ali oddaji urejenega poslovnega lokala....

 
 
 
  Hiša, POLJANE PRI ŽUŽEMBERKU, 41.000 €, 36,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

36,4 m2, zidanica, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 1976, 2.627 m2 zemljišča, Stanovanjske stavba 38,60 m2 in 2.627,00 m2 pripadajočega zemljišče v naravi gozd in sadovnjak, prodamo. Cena: 41.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče z stavbo zgrajeno leta 1880 potrebno osvežitve, na rahlem pobočju....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBNO, 95.000 €, 23,00 m2 cca 4130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

23,7 m2, garsonjera, adaptirana l. 2024, 1/1 nad., Prodamo popolnoma na novo adaptirano opremljeno garsonjero, nepremičnina je zemljiško knjižno urejena, etažirana, prosta vseh bremen in ima uporabno dovoljenje, k garsonjeri spada tudi balkon pri vhodnih vratih, svetlo, urejeno, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 98.000 €, 20,00 m2 cca 4900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

20,4 m2, garsonjera, zgrajena l. 1806, adaptirana l. 2014, 2. nad., prodamo. Cena: 98.000,00 EUR PRODAMO GARSONJERO - odlična priložnost za bivanje ali investicijo. Prodamo funkcionalno garsonjero, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjske stavbe. Stanovanje je svetlo ter nudi....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-22 (od skupaj 22)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled