• GoHome Professional
nepremicnine.net do 92000 eur do 750 m2 najdražje - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • nepremicnine.net do 92000 eur do 750 m2 najdražje - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 92000 eur do 750 m2 najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 92000 eur do 750 m2 najdražje" je bilo najdenih 687 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 823 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 710 m2 (malo manjši)
    • 790 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 87000 eur (malo cenejši)
    • 96000 eur (malo dražje)
    • do 663 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, 67.000 €, 44,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V novejšem poslovno stanovanjskem objektu grajenem leta 2004/05 v drugem nadstropju naprodaj v celoti opremljena garsonjera v izmeri stanovanjske površine 34,57 m2, loža 4,72 m2, klet 5,02 m2. Stanovanje ima lastni ogrevalni in vodovodni števec. Gradnja objekta klasična opečna. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 66.900 €, 98,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

98,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1920, 620 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 69.900,00 EUR MURSKA SOBOTA – PRILOŽNOST ZA GRADNJO ALI PRENOVO V Murski Soboti prodamo delež nepremičnine z veliko možnosti za ureditev po lastnih željah. Na parceli velikosti 620 m² zazidljivega zemljišča....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRHNIKA, 66.555 €, 78,30 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

ODDAMO IZJEMNO POSLOVNO PRILOŽNOST – VIDEN POSLOVNI PROSTOR Z IZLOŽBO, LASTNIM VHODOM IN PARKIRIŠČI .

 
 
 
  Poslovni prostor, VRHNIKA, 66.555 €, 78,30 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V sklopu večjega poslovnega kompleksa, na vidni in frekventni lokaciji je na voljo prostor, ki je namenjen neživilski trgovini, za opravljanje pisarniške, storitvene, agencijske ali druge dejavnosti. Poslovni prostor - lokal se nahaja v pritličju poslovne stavbe, z lastnim vhodom.....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 65.000 €, 724,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

724 m2, zazidljiva, Zanimivo zazidljivo zemljišče blizu Ruš, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 (na sliki označena z A,B,C). Parcele ležijo ob lokalni cesti v Logu v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, PRESTRANEK, 65.000 €, 703,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

703 m2, zazidljiva, 789 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Parcele se nahajajo na južno orientiranem pobočju z blagim naklonom in prelepim razgledom na gore, ki obdajajo Postojnsko kotlino (Javorniki, Trojica, Snežnik, Nanos). Parcele so oddaljene cca 300 m od ceste Postojna-Pivka....

 
 
 
  Hiša, KOMARNA VAS, 65.000 €, 240,00 m2 cca 270 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.04.2026. - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

KOMARNA VAS, GORNJE GAČE , občina Semič, v neposredni bližini smučišča Bela Gače in tekaške proge, prodamo počitniški objekt-hišo , ki nudi vso udobje in je obdan z naravo in s čudovitim pogledom na hribe. Leta 2022 je nova fasada, zamenjena vsa inštalacija, izdelane dve novi kopalnici,....

 
 
 
  Hiša, PRESERJE, 65.000 €, 146,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Pogoj prodajalca za sklenitev prodajne pogodbe je, da mu kupec poravna 2%davek na promet nepremičnine. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano!....

 
 
 
  Hiša, IVANJKOVCI, 65.000 €, 133,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-508 Ogled oglasa na strani ponudnika V Ivanjkovcih ob regionalni cesti Ormož - Ljutomer prodamo starejšo visoko pritlično hišo letnik 1800, nazadnje v manjšem delu obnovljeno 2021, skupne površine 132,60 m2. Zemljišče pod in ob hiši meri skupno 6.046 m2 in je....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 65.000 €, 128,00 m2 cca 510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

128 m2, samostojna, zgrajena l. 1979, 475 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR GABRJE, Ruparjev dol, prodamo stanovanjsko hišo, površine stavbe 128,00 m2, zgrajene l. 1879, in zasnovane v treh etažah, K + P + M. Zemljišče obsega 475,00 m2 površine okoli stavbe, ravne lege ter....

 
 
 
  Poslovni prostor, ORMOŽ, 65.000 €, 125,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2024.,

www.indomio.si

125,2 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1924, klet, naprodaj opremljen gostinski lokal v ormožu, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Lokal se nahaja v centru Ormoža, v poslovno stanovanjskem objektu - kletni prostor. Objekt je letnik izgradnje 1925, gostinski lokal pa ima 125, m2 neto tlorisne....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Obsega vinograd v prleški Toskani, ki ga je potremo pomladiti, z možnostjo gradnje zidanice, čudovit razgled do Avstrije, Blatnega jezera, nad vinogradom je pod zidanico velbana klet, asfaltirana cesta; listnat bukov gozd, travnik, njive v enem kosu, gradbena zazidljiva parcela; cesta....

 
 
 
  Hiša, VELIKA NEDELJA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

70,1 m2, zidan, zgrajen l. 1982, adaptiran l. 2016, 1.342 m2 zemljišča, naprodaj očarljiv vikend na mirni lokaciji, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na prodaj je prijeten in v celoti opremljen vikend na čudoviti lokaciji z odprtim razgledom in veliko mero zasebnosti. Objekt, zgrajen leta....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

65 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 652 m2 zemljišča, K+P, hiša s hišno številko ali vikend, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na prodaj: čudovita počitniškabhiša s hišno številko ali vikend v srcu mirnega podeželskega območja Podplat, Savinjska, Slovenija. Ta skrbno vzdrževana nepremičnina,....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.indomio.si

65 m2, zidan, zgrajen l. 1995, 652 m2 zemljišča, čudovit vikend z razgledom in goricami, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na prodaj: čudovita hiša s hišno številko ali vikend v srcu mirnega podeželskega območja Podplat, Savinjska, Slovenija. Ta skrbno vzdrževana nepremičnina, zgrajena....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, Prodaja se posest manjša posest v okolici Laškega, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodaja se posest velikosti 2,7 ha gozda, 0,37 ha drugih kmetijskih površin. Na kmetiji se nahajata dva starejša objekta, stara kmečka hiša in pomožni kmetijski objekt....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 74.500 € na 65.000 € z dne 17.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.07.2025 - 84.500 €
07.10.2025 - 74.500 €
17.03.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, zidan, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2024, 557 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodamo prenovljeno vikend hiško v objemu narave – Dobrovnik V naselju Dobrovnik prodamo prijetno vikend hišo z zemljiščem, ki se nahaja na mirni lokaciji, obdani z naravo. Nepremičnina....

 
 
 
  Stanovanje, LJUTOMER, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

51 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2018, 1/2 nad., V strogem centru Ljutomera, na Miklošičevem trgu 1, je naprodaj lepo vzdrževano 1,5-sobno stanovanje v meščanskem objektu iz leta 1880. Stanovanje je svetlo, funkcionalno zasnovano, brez bremen in takoj vseljivo, z....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIRSKA BISTRICA, 65.000 €, 50,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

50,7 m2, pisarna, zgrajena l. 1981, adaptirana l. 2005, pritličje, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Lepo osvetljena, vzhodno orientirana pisarna se nahaja na odlični lokaciji v centru mesta, v neposredni bližini Občine, sodišča, pošte. Poslovni prostor ima 12 metrov izložbe in je tako....

 
 
 
  Hiša, RADNA VAS, 65.000 €, 44,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

TREBELNO, Radna vas, prodamo zidanico, velikosti 43,80 m2 , zgrajene l. 1974, ter zasnovane v treh etažah, K + P+M . Zemljišče obsega 2.700,00 m2 površine , v naravi gre za del stavbnega zemljišča, del zemljišča na katerem je zasajen vinograd, južne, sončne lege, v rahlem naklonu.....

 
 
 
  Hiša, RADNA VAS, 65.000 €, 43,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

43,8 m2, zidanica, zgrajena l. 1974, 2.700 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR TREBELNO, Radna vas, prodamo zidanico, velikosti 43,80 m2, zgrajene l. 1974, ter zasnovane v treh etažah, K + P+M. Zemljišče obsega 2.700,00 m2 površine, v naravi gre za del stavbnega zemljišča,....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 65.000 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.03.2026. - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Prodaja se vikend v k.o. Polhovica (Tolsti vrh 93 - Šentjernej). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. .

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 65.000 €, 39,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.07.2025.,

www.indomio.si

39,1 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1900, pritličje, poleg hotela Europa, strateška lokacija, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Predstavljamo vam priložnost za nakup poslovnega prostora, ki vam lahko služi kot gostinski lokal, bar, kavarna, pekarna, bančna poslovalnica, lekarna, zavarovalniška....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Center, 65.000 €, 38,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam prazen duplex poslovni prostor v bližini železniške postaje, z velikim izložbenim oknom in vhodom iz ulice. Prostor ima v obeh etažah napeljano vodo in je vseljiv takoj. Dodatni obratovalni stroški so zelo nizki (ca. 100 eur/mesečno). .

 
 
 
  Hiša, BRATONCI, 64.900 €, 89,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

89,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, 1.738 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 64.900,00 EUR BRATONCI – prodamo samostojno hišo z velikim zemljiščem na lepi mirni lokaciji Na mirni in urejeni lokaciji v Bratoncih prodamo samostojno hišo v....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL PRI MEDVODAH, 64.000 €, 780,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Povezava -dostop. -cca 3km do ceste Ljubljana -Polhov gradec -11 km do Medvod preko Trnovca -11 km do AC Uvoz Brezovica Pogoj nakupa prodajalca,da plačilo DPN prevzame kupec in prodajno pogodbo. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon:....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 64.000 €, 800,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Parcela za gradnjo stanovanjske hiše, ki se nahaja v novo nastajajočem nasleju Cviblje. Območje je urbanistično urejeno z OPPN: "Stanovanjsko naselje Cviblje v Dolenjskih Toplicah.". Predvidena je gradnja samostojnih stanovansjkih....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 64.000 €, 111,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-268 Ogled oglasa na strani ponudnika Le 1,5km vožnje iz naselja Mestinje je naprodaj hiša z gospodarskim poslopjem ter manjšim skladiščnim prostorom. Hiša neto tlorisne površine 111m2 stoji na samostojni parceli (806m2) in je opremljena s komunalnimi priključki,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, 64.000 €, 40,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za znano stranko iščemo poslovni prostor. Na frekventni lokacij, možnost parkiranja za stranke. .

 
 
 
  Hiša, GABRSKA GORA, 64.000 €, 20,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2023.,

www.indomio.si

20 m2, lesen, zgrajen l. 2015, 4.679 m2 zemljišča, P+M, Na lepi sončni legi, v naravi med vinogradi, ob asfaltni cesti, prodamo zazidljivo parcelo (750 m2) za stanovanjsko gradnjo. Na južnem delu parcele, na robu, ko se manjši naklon parcele prevesi v večjega je že postavljen izjemno....

 
 
 
  Hiša, ČRNOMELJ, 63.500 €, 179,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391015-55 Ogled oglasa na strani ponudnika V belokranjski vasi Zilje nad reko Kolpo posredujemo pri prodaji stare kmečke hiše s pomožnim objektom ter s kmetijskim zemljiščem v izmeri 4.356 m2. Objekt je dvoetažen s pritličjem in nadstropjem, podstrešje je neizkoriščeno.....

 
 
 
  Hiša, ŠKOCJAN, 63.000 €, 150,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠKOCJAN, Zagrad, sredi vasi, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine 150,00 m2 , zgrajene l. 1983 , do III. gradbene faze . Hiša je zasnovana v treh etažah, P + N + M, ki so povezane z notranjimi stopnicami. Zemljišče obsega cca. 918,00 m2 površine, ravna vhodna lega. Zemljišče....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 63.000 €, 63,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam delno opremljeno ali brez opreme- po želji .

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 63.000 €, 50,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V račun vzamemo garsonjero v okolici .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 63.000 €, 49,80 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima francosko teraso,centralno ogrevanje-v kopalnici je talno gretje, pred kratkim obnovljena streha. V bližini se nahaja vrtec, šola, trgovina, UKC MB. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 62.000 €, 801,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PARCELA JE NA SONČNI LEGI, OKOLI PARCELE JE LE NEKAJ HIŠ. PARCELA JE ZRAVEN CELOTNE INFRASTRUKTURE IMA NEKAJ SADNEGA DREVJA IN NE MEJI NA NOBENO DRUGO ZAZIDLJIVO PARCELO.DOSTOP JE IZ LOKALNE CESTE DIREKTEN NA PARCELO. VEČ INFORMACIJ NA E-MAIL ALI TELEFON .

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 62.000 €, 47,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zelo mirna okolica .

 
 
 
  Stanovanje, ZREČE, 62.000 €, 24,50 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.07.2023.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetnega svetlega, obnovljenega stanovanja v urejenem večstanovanjskem objektu. Lokacija ponuja poleg mirnega bivanja tudi neskončne možnosti za šport in sprostitev , od sprehajalnih in kolesarskih poti, sproščanja v zdraviliško športno-rekreacijskem centru....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

16,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, 1/1 nad., top lokacija, bližina infrastrukture, bližina narave, tržno izjemno zanimivo, prodamo. Cena: 62.000,00 EUR GARSONJERA MARIBOR, TABOR: Prodamo garsonjero na eni boljših lokacij Maribora - na Taboru. VIDEO PREDSTAVITEV: https://youtu.be/g-0qy_UIuYs....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 61.900 €, 19,00 m2 cca 3260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2026.,

www.indomio.si

19,3 m2, garsonjera, zgrajena l. 1958, adaptirana l. 2020, 4/4 nad., Garsonjera na Levstikovi ulici, Maribor - 19,3 m2 (4. nadstropje). Na Levstikovi ulici v Mariboru je na voljo prijetna garsonjera z neto tlorisno površino 19,3 m2. Nahaja se v 4. nadstropju urejenega bloka (brez....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 60.500 €, 640,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.09.2025.,

www.indomio.si

640 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, vodovod, elektrika, dostop do javne ceste, prodamo. Cena: 60.500,00 EUR Prodamo parcelo velikosti 640 m2, sončno, rahlo položno, ob robu naselja. Na parceli je možno graditi stanovanjsko stavbo, za katero je že pridobljeno gradbeno....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 60.000 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča v izmeri 600 m2. Od tega je 400 m2 zazidljivega. Prodajalec omogoča potencialnemu kupcu dokup dodatnega zemljišča. Parcela se nahaja ob asfaltirani cesti, ki vodi skozi zelo urejeno naselje....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 295-336 (od skupaj 687)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled