• GoHome Professional
nepremicnine.net do 92000 eur do 870 m2 najceneje - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • nepremicnine.net do 92000 eur do 870 m2 najceneje - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 92000 eur do 870 m2 najceneje do 587 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 92000 eur do 870 m2 najceneje do 587 eur/m2" je bilo najdenih 393 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 236 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 830 m2 (malo manjši)
    • 910 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 10000 eur
    • do 12000 eur (povprečna cena)
    • do 15000 eur
    • do 125 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PTUJSKA GORA, 95.000 €, 381,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

381,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 461 m2 zemljišča, P+M, Na Ptujski Gori je naprodaj poslovno-stanovanjski objekt z idejnim projektom za 4 stanovanja. Skupna površina znaša 381,4 m2, parcela 461 m2. Objekt stoji ob asfaltni cesti, ima urejeno zemljiškoknjižno stanje, urejen....

 
 
 
  Zemljišče, JESENJE, 95.000 €, 628,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča z izdanim gradbenim dovoljenjem (GD) za enodružinsko stanovanjsko stavbo, začeta gradnja in možnost spremembe gradbenega dovoljenja oz. idejna zasnova za spremembo GD, v ceni je zajeta parcela, plačan....

 
 
 
  Zemljišče, KOSTANJEVICA, 95.000 €, 866,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

866 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Opatjem selu, na robu vasi naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela je cela obzidana s kamnitim zidom z dvema vhodoma. Mirna in sončna lega. Brez provizije, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 96.750 €, 750,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, Ob Polanski cesti v Zgornjih Hočah prodamo zazidano stavbno zemljišče z gospodarskim poslopjem.Sama nepremičnina se nahaja v mirni coni stanovanjskih objektov, ob lokalni cesti ter predvsem na izjemni razgledni lokaciji. Povšina zemljišča je 1.519 m2, prodamo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRASLOVČE, 97.000 €, 165,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

165,6 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1960, adaptiran l. 1980, Poslovni prostor, Letuš, Braslovče, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR LETUŠ, gostinski lokal s pripadajočim zemljiščem LETUŠ, naprodaj je del stavbe - gostinski lokal, nekoč poznano gostišče Pirnat v Letušu, v izmeri 165,60....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 97.000 €, 180,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, adaptirana l. 2023, 900 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR LASTNOSTI NEPREMIČNINE: Izgradnja: 1981 Prenova in dograditev: 2023 Lokacija: Hrastnik / Gore Nadmorska višina 845m Površina objekta: 180m2 Površina zemljišča: 900m2 Možnost nakupa....

 
 
 
  Hiša, VITOMARCI, 99.000 €, 173,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.04.2026.,

www.indomio.si

173 m2, samostojna, zgrajena l. 1917, K+P, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR V mirnem stanovanjskem naselju v Vitomarcih je naprodaj manjša, starejša hiša, letnik 1917. Nepremičnina ponuja odlično priložnost za ureditev doma po lastnih željah. Hiša je opremljena in vseljiva, vendar potrebna....

 
 
 
  Hiša, KOČEVJE, 99.000 €, 160,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

obnovljena leta 2005 .

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 99.000 €, 281,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291003-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše, ki se nahaja v kraju Sodna Vas, v neposredni bližini Podčetrka in term Olimia. Zgrajena leta 1977, opečne gradnje, priključena na elektriko in vodovodno omrežje. Hiša je zgrajena....

 
 
 
  Zemljišče, PODMOLNIK, 99.000 €, 524,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

524 m2, zazidljiva, Zazidljiva parcela za investicijo, Odlična priložnost za investitorje, Hiter dostop do Ljubljane, Zeleno in mirno okolje, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR PRODAMO: Parcela s projektom gradnje dvojčka Odlična priložnost za investitorje ali zasebne kupce, ki želijo gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 99.750 €, 950,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2025.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 105,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 950m2 je zazidljivo. Sprejet je bil OPPN za gradnjo....

 
 
 
  Hiša, CANKOVA, 99.900 €, 177,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.11.2025.,

www.indomio.si

177,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1957, 3.327 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 99.900,00 EUR CANKOVA – PRODAJA SE HIŠA Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM IN TREM GARAŽAMI Prodamo prostorno hišo skupne površine 177,20 m² z gospodarskim poslopjem in....

 
 
 
  Hiša, TUBLJE PRI KOMNU, 100.000 €, 180,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 241 m2 zemljišča, kraška domačija, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Avtentična kraška domačija - Tublje pri Komnu Iščete nepremičnino z dušo, kjer čas teče počasneje? V slikoviti vasici Tublje pri Komnu se prodaja manjša kraška domačija iz leta 1800,....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 100.200 €, 602,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

602 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100.200,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 101.000 €, 610,00 m2 cca 170 €/m2