• GoHome Professional
nepremicnine.net do 92000 eur do 870 m2 terasa čim - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 92000 eur do 870 m2 terasa čim - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 92000 eur do 870 m2 terasa čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 92000 eur do 870 m2 terasa čim manjše" je bilo najdenih 20 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.186 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 830 m2 (malo manjši)
    • 910 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 87000 eur (malo cenejši)
    • 96000 eur (malo dražje)
    • do 920 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, BREG PRI POLZELI, 79.000 €, 22,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1948, 135 m2 zemljišča, VP/VP, Na Bregu pri Polzeli prodamo garsonjero s kletjo in parcelo zadaj, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR V naselju Breg pri polzeli, prodamo garsonjero s kletjo in zadaj lastniško parcelo. Garsonjera ima kuhinjo, kopalnico in....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 83.000 € na 80.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 80.000 €, 29,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 85.000 €
14.05.2026 - 83.000 €
22.05.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1994, pritličje, Opremljen gostinski prostor skupaj s teraso, takoj na razpolago za delovanje. Primeren za vse letne čase zaradi notranjega odprtega prostora in zunanje terase, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Poslovni prostor – Opremljen gostinski lokal....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Raka - Podulce, prodamo delno stavbno in delno kmetijsko zemljišče, na katerem stoji lesen objekt . Zemljišče obsega 2.769,00 m2 površine, na katerem je zasajen lepo negovan vinograd ter sadno drevje. Objekt ima južno lego, zgrajen v eni etaži in obsega dva prostora: prostor za shranjevanje....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 92000 eur do 870 m2 terasa čim manjše'
24.900 €
50.000 €
100.000 €
  Hiša, ČATEŽ OB SAVI, 47.000 €, 36,75 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.hisanepremicnine.si

ČATEŽ OB SAVI - TERME 36,65 m2, počitniška hiša L. 1989 , zunanja terasa, urejeno dvorišče, parkirna mesta, na zemljišču 136,oo m2 , na obrobju naselja , Hiša je klimatizirana in ima funkcionalno razporeditev prostorov v pritličju in mansardi ( dnevna soba, kuhinja, Wc-kop ., 2 x....

 
 
 
  Apartma, ČATEŽ OB SAVI, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.09.2025. - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.09.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Brežice, Čatež ob Savi, prodamo vrstno hišo v turistično apartmajskem naselju Terme Čatež. Hiška v površini 45 m2 je bila zgrajena leta 1989 in obnovljena leta 2023. Pripadajoče z emljišče v površini 87 m2, zajema površino pred vhodom na kateri je parkirišče za dve vozili in površino....

 
 
 
  Hiša, GORENJE KAMENCE, 36.000 €, 48,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Gorenje Kamence, prodamo zidanico, skupne površine stavbe 48,00 m2 , zgrajene l. 1976 ter zasnovane v dveh etažah, K+M . Pred vikendom je terasa in zidan kamin. Objekt se nahaja na lepi, sončni, razgledni lokaciji, na samem. Dostop je po neurejni makadamski poti, vozno....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 74.500 € na 65.000 € z dne 17.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.07.2025 - 84.500 €
07.10.2025 - 74.500 €
17.03.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, zidan, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2024, 557 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodamo prenovljeno vikend hiško v objemu narave – Dobrovnik V naselju Dobrovnik prodamo prijetno vikend hišo z zemljiščem, ki se nahaja na mirni lokaciji, obdani z naravo. Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 85.000 €, 57,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341006-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo lesen gospodarski objekt - zidanico na Straški gori v občini Dolenjske Toplice. Neto tlorisna površina 56,7 m2, uporabne površine 46,5 m2 na parceli površine 610,00 m2. Zgrajen leta 2012. Proizvajalec Brunles iz Lukovice.....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 61.000 € na 58.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 58.000 €, 63,00 m2 cca 920 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.02.2025 - 65.000 €
23.07.2025 - 61.000 €
24.02.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

63,2 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2020, 4.363 m2 zemljišča, Manjša stanovanjska hiška - dvojček- z zemljiščem v Suhem vrhu pri Moravskih Toplicah, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR Na idilični lokaciji v Krajinskem parku Goričko, le 4,5 km od priljubljenih Term 3000 v Moravskih....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 69.990 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

64,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2007, dobra lokacija, lasten vhod, velika terasa, CK, vsa infrastruktura, optika, lastna odjemna mesta, bližina centra, šole, vrtca, priložnost nakupa tudi za naložbo, prodamo. Cena: 69.990,00 EUR Lokacija: Stanovanje se nahaja na....

 
 
 
  Stanovanje, ČATEŽ, 85.000 €, 76,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji popolnoma opremljenega in adaptiranega počitniškega apartmaja v Termah Čatež, ki je bil zgrajen leta 1988, ter stoji na 137 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 36,90 m2 skupne površine v spodnih prostorih....

 
 
 
  Hiša, DOLINA PRI LENDAVI, 69.900 €, 99,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

99,6 m2, zidan, zgrajen l. 1990, 393 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 69.900,00 EUR PRODAMO BIVALNI VIKEND V NARAVI – DOLINA PRI LENDAVI V Dolini pri Lendavi, na mirni in zeleni lokaciji, obdani z gozdom in naravo, prodamo bivalni vikend z dodatnim lesenim objektom in zemljiščem....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 69.000 €, 123,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.02.2024.,

www.indomio.si

123,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 1970, 67 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR V strogem centru mesta Idrija je na voljo hiša v velikosti 123,2m2. Bivalne površine je 72 m2 klet je v velikosti 31,1m2, shramba v velikosti 6,5 m2, pokrita terasa v velikosti....

 
 
 
  Hiša, PTUJSKA GORA, 89.000 €, 128,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-159 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptujski Gori se prodaja manjša, samostojna hiša, obdana s 4 ari zemljišča. Hiška stoji v neposredni bližini trga pred baziliko. Hiša je datirana v leto 1880, a je z vsemi obnovami preurejena v simpatično hiško, ki jo odlikuje....

 
 
 
  Hiša, PRISTAVA PRI MESTINJU, 55.000 €, 147,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-165 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji delno vzdrževane stanovanjske hiše Vonarje, ki je bila zgrajena leta 1920, dozidana 1990, ter stoji na 14232 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 146,50 m2 skupne površine, od tega 60.90 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRASLOVČE, 97.000 €, 165,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

165,6 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1960, adaptiran l. 1980, Poslovni prostor, Letuš, Braslovče, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR LETUŠ, gostinski lokal s pripadajočim zemljiščem LETUŠ, naprodaj je del stavbe - gostinski lokal, nekoč poznano gostišče Pirnat v Letušu, v izmeri 165,60....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 95.000 €, 166,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.02.2023.,

www.indomio.si

166 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 856 m2 zemljišča, hiša - v treh etažah, v mirnem, bivalno vikendaškem naselju Trška gora, 3 km do priključka AC Ljubljana - Zagreb, 6 km od Novega mesta, 65 km do Ljubljane, z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Lokacija: objekt....

 
 
 
  Hiša, CANKOVA, 99.900 €, 177,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.11.2025.,

www.indomio.si

177,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1957, 3.327 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 99.900,00 EUR CANKOVA – PRODAJA SE HIŠA Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM IN TREM GARAŽAMI Prodamo prostorno hišo skupne površine 177,20 m² z gospodarskim poslopjem in....

 
 
 
  Hiša, LJUBNO OB SAVINJI, 79.900 €, 189,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-148 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepe dvostanovanjske hiše potrebne prenove Ljubno ob Savinji, ki je bila zgrajena leta 1958, ter stoji na 461 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 189 m2 skupne površine, od tega 112 m2 uporabne površine.....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-20 (od skupaj 20)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.