• GoHome Professional
nepremicnine.net do 92000 eur do 870 m2 terasa pad - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 92000 eur do 870 m2 terasa pad - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 92000 eur do 870 m2 terasa padla cena

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 92000 eur do 870 m2 terasa padla cena" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.293 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 830 m2 (malo manjši)
    • 910 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 87000 eur (malo cenejši)
    • 96000 eur (malo dražje)
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 61.000 € na 58.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 58.000 €, 63,00 m2 cca 920 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.02.2025 - 65.000 €
23.07.2025 - 61.000 €
24.02.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

63,2 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2020, 4.363 m2 zemljišča, Manjša stanovanjska hiška - dvojček- z zemljiščem v Suhem vrhu pri Moravskih Toplicah, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR Na idilični lokaciji v Krajinskem parku Goričko, le 4,5 km od priljubljenih Term 3000 v Moravskih....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 74.500 € na 65.000 € z dne 17.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.07.2025 - 84.500 €
07.10.2025 - 74.500 €
17.03.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, zidan, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2024, 557 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodamo prenovljeno vikend hiško v objemu narave – Dobrovnik V naselju Dobrovnik prodamo prijetno vikend hišo z zemljiščem, ki se nahaja na mirni lokaciji, obdani z naravo. Nepremičnina....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 83.000 € na 80.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 80.000 €, 29,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 85.000 €
14.05.2026 - 83.000 €
22.05.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1994, pritličje, Opremljen gostinski prostor skupaj s teraso, takoj na razpolago za delovanje. Primeren za vse letne čase zaradi notranjega odprtega prostora in zunanje terase, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Poslovni prostor – Opremljen gostinski lokal....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-4 (od skupaj 4)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled