• GoHome Professional
nepremicnine.net do 93000 eur čim manjše do 790 m2 - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • nepremicnine.net do 93000 eur čim manjše do 790 m2 - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 93000 eur čim manjše do 790 m2 do 585 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 93000 eur čim manjše do 790 m2 do 585 eur/m2" je bilo najdenih 353 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 253 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 750 m2 (malo manjši)
    • 830 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 12000 eur
    • do 15000 eur (povprečna cena)
    • do 18000 eur
    • do 150 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, REPČE, 73.900 €, 821,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.kumi.si

Na obrobju Ljubljane na zelo mirni , sončni in z naravo obdani lokaciji, je na voljo parcela v izmeri 821m ² katera je skoraj v celoti zazidljiva, del pa predstavlja kmetijsko zemljišče - v izmeri 32m². Čudovita lokacija katera ponuja bivanje v objemu narave , veliko sprehajalnih,....

 
 
 
  Zemljišče, LAZE PRI DRAMLJAH, 33.500 €, 821,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.05.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321050-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Parcela na sončni legi ob gozdu v Lazah pri Dramljah. V bližini se nahaja Župnijska cerkev svete Marije Magdalene. Dostop do parcele je iz asfaltirane ceste. Vsi komunalni vodi se nahajajo ob parceli, v bližini je že zgrajen....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 75.000 €, 822,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

822 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Parcele se nahajajo na južno orientiranem pobočju z blagim naklonom in prelepim razgledom na gore, ki obdajajo Postojnsko kotlino (Javorniki, Trojica, Snežnik, Nanos). Parcele so oddaljene cca 300 m od ceste Postojna-Pivka in ležijo....

 
 
 
  Zemljišče, STRANSKA VAS, 35.000 €, 825,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

825 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR NOVO MESTO, Stranska vas, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v izmeri 825,00 m2. Po namenski rabi zemljišče predstavlja cca. 247,50 m2 površin podeželskega naselja, ostalo pa je kmetijsko zemljišče in manjši del površine....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Košaki, 80.000 €, 832,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

832 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče ob Šentiljski cesti za centralne dejavnosti in stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Ob Šentiljski cesti v Mariboru prodamo stavbno zemljišče v izmeri 832 m2. Zemljišče se nahaja na območju, ki je namenjeno centralnim dejavnostim,....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 35.000 €, 835,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.07.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam gradbeno parcelo 500m od centra Šentilja in 2 km do Avstrijske meje. .

 
 
 
  Zemljišče, HRASTNIK, 30.000 €, 837,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

HRASTNIK, 837 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Prodam parcelo (837 m2) za poslovno gradnjo, v območju predvidenega centra v Hrastniku "Ob Bobnu". Cena: 30.000,00 EUR Parcela se nahaja v območju, ki je po OPPN predvideno za opravljanje centralnih dejavnosti, ki so namenjene oskrbnim,....

 
 
 
  Zemljišče, SEGOVCI, 35.000 €, 840,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2025.,

www.indomio.si

840 m2, zazidljiva, Iščete sanjski dom? V Apačah, Pomurje, vas čaka zazidljivo zemljišče velikosti 840 m2, idealno za vaš projekt. Ponudba investicije obsega 840 m2 zazidljive površine za vaš popoln dom, bodisi moderen ali tradicionalen. Uživajte v podeželskem miru z mestnimi ugodnostmi.....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 75.900 €, 845,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

845 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče na sončni legi blizu Ruš, prodamo. Cena: 75.900,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, DORNAVA, 38.000 €, 849,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2024.,

www.indomio.si

849 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče v mirnem stanovanjskem naselju, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR V mirnem naselju Dornava, je na prodaj urejena zazidalna parcela, v velikosti 849 m². Zemljišče je ravno, med stanovanjskimi hišami, do njega bo ob prodaji urejena služnostna....

 
 
 
  Zemljišče, KOPIVNIK, 38.340 €, 852,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

852 m2, zazidljiva, Gradbena parcela 852 m2, Kopivnik nad Framom, prodamo. Cena: 38.340,00 EUR V Kopivniku prodamo gradbeno parcelo velikosti 852 m2. Parcela je pod naklonom. V neposredni bližini sta elektrika, vodovod in ob cesti je Telekomov optični kabel. Dostop je po asfaltni....

 
 
 
  Zemljišče, KOPIVNIK, 25.500 €, 852,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

852 m2, zazidljiva, Gradbeni parceli v Kopivniku nad Framom, prodamo. Cena: 25.500,00 EUR V Kopivniku prodamo gradbene parcele različnih velikosti (710 m2 , 852 m2 in 481 m2). Parcele so pod naklonom. V neposredni bližini sta elektrika, vodovod in ob cesti je Telekomov optični kabel.....

 
 
 
  Zemljišče, PAVLA VAS, 35.000 €, 854,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2024.,

www.indomio.si

854 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posavje -Dolenjska. Od Tržišča je oddaljena 2,7 km, od Šmarjete 12 km - 15 min, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR TRŽIŠČE, Pavla vas Nezazidana stavbna parcela v velikosti cca 854 m2. Je rahlo nagnjena. Namenjena je gradnji enostanovanjskega objekta.....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOLOVEC, 35.000 €, 856,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

856 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče ob cesti za Topolovec (Žrnjovec), prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Na prodaj je zazidljivo zemljišče v čudoviti lokaciji Istre pri Gradinu. Ta redka priložnost na obrobju mirnega naselja Žrnjovec (Topolovec) vam ponuja 856 kvadratnih metrov....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 60.000 €, 860,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor, Pesnica, Pekel, 860 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, zazidljivo zemljišče na obrobju Maribora, zelo sončna lega z lepim pogledom, ima dobre cestne povezave in vso infrastrukturo, prodamo, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, KOSTANJEVICA, 95.000 €, 866,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

866 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Opatjem selu, na robu vasi naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela je cela obzidana s kamnitim zidom z dvema vhodoma. Mirna in sončna lega. Brez provizije, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, POLZELA, 89.000 €, 867,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-59 Ogled oglasa na strani ponudnika POLZELA - zazidljiva parcela, PARCELA Gmajna POLZELA naprodaj zazidljiva parcela, skupaj v izmeri 867 m2 . Namenska raba: stanovanjske površine. V urejenem naselju -Savinjska cesta (POLZELA), je naprodaj zazidljiva parcela;....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 337-353 (od skupaj 353)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>