• GoHome Professional
nepremicnine.net do 93000 eur čim večje vsaj 780 m - GoHome kupim prodam - GoHome
  • nepremicnine.net do 93000 eur čim večje vsaj 780 m - GoHome kupim prodam - GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 93000 eur čim večje vsaj 780 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 93000 eur čim večje vsaj 780 m2" je bilo najdenih 725 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 25 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 740 m2 (malo manjši)
    • 820 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 88000 eur (malo cenejši)
    • 97000 eur (malo dražje)
    • do 15 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VELIKI PODLJUBEN, 20.000 €, 1316,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

1.316 m2, kmetijsko zemljišče, lepo urejen in negovan vinograd, sadovnjak, lepa, dostopna lokacija, čudovit razgled, lesena lopa, WC, prostor za druženje, asfaltni dostop, možnost dokupa kmetijskega zemljišča velikosti 1334 m2, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Lokacija: zemljišče se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, BORŠT, 5.500 €, 1316,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.06.2024.,

www.indomio.si

1.316 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 5.500,00 EUR Posredujem pri prodaji kmetijskega zemljišča v katastrski občini Boršt. Njena skupna velikost je 1316 m2 in je usmerjena proti Koprskemu zalivu, torej proti severu-zahodu. Parcela je podolgovate pravokotne oblike in nekoliko....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA VELKA, 29.000 €, 1314,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

1.314 m2, zazidljiva, Zgornja Velka, Trate, prodamo zazidano stavbno zemljišče v izmeri 1314 m2, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Zgornja Velka, Trate, prodamo zazidano stavbno zemljišče v izmeri 1314 m2. Na zemljišču stoji stanovanjska hiša, ki v naravi predstavlja ruševino. Objekt je....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 26.000 €, 1300,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Št. parcel 1312/2 in 1312/3, K.O. 563 Ceršak. Velikosti parcel 1.344 in 1.424 kv. metrov, od tega 60 % zazidljivo, ostalo kmetijsko zemljišče. Preko parcel potekajo vsi komunalni vodi, na katere se je možno priključiti. Oddaljenost od avtocestnega priključka v Šentilju 3 km. .

 
 
 
  Zemljišče, SATAHOVCI, 43.000 €, 1291,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.halodom.com

V naselju Satahovci, ki spada pod občino Murska Sobota, je naprodaj lepo urejena in v celoti zazidljiva parcela v izmeri 1.291 m². .

 
 
 
  Zemljišče, SATAHOVCI, 43.000 €, 1291,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

1.291 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela v Satahovcih občina Murska Sobota, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR V naselju Satahovci, ki spada pod občino Murska Sobota, je naprodaj lepo urejena in v celoti zazidljiva parcela v izmeri 1.291 m2. Parcela je ograjena in urejena,....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 15.348 €, 1279,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-49 Ogled oglasa na strani ponudnika Nepremičnina za tiste, ki želijo v toplejšem delu leta prosti čas preživljati v naravi -si urediti svoj piknik prostor, vrt, manjši nasad, postaviti manjši objekt (do 40m2 površine). Ekskluzivno posredujemo pri prodaji zadnje....

 
 
 
  Zemljišče, KOVOR, 100.000 €, 1277,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.12.2021.,

www.inf-ing.si

Na robu naselja Kovor se prodaja večinsko zazidljiva parcela - 2/3 poleg šole na ravnem terenu s čudovitim razgledom. Parcela je pravokotne oblike. .

 
 
 
  Zemljišče, TRŽIČ, 100.000 €, 1277,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

1.277 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Na robu naselja Kovor se prodaja večinsko zazidljiva parcela - 2/3 poleg šole na ravnem terenu s čudovitim razgledom. Parcela je pravokotne oblike. .

 
 
 
  Zemljišče, IMENSKA GORCA, 25.500 €, 1275,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

1.275 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Del zemljišča je opredeljen kot stavbno zemljišče, kjer je možno graditi objekt (stanovanjsko stavbo) tlorisne velikosti 80 m2, prodamo. Cena: 25.500,00 EUR Sončna parcela v Imenski Gorci – 1.275 m² v naravnem okolju krajinskega parka Posredujemo....

 
 
 
  Zemljišče, RUŠE, 101.900 €, 1274,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

1.274 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 101.900,00 EUR Zazidljiva parcela v skupni izmeri 1.274 m² se nahaja v naselju Log v bližini Bristrice ob Dravi. Parcela je namenjena gradnji, kar omogoča različne možnosti uporabe v skladu z veljavno prostorsko zakonodajo. Lokacija v Logu predstavlja....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 59.000 €, 1266,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.indomio.si

1.266 m2, zazidljiva, Že pridobljeno pravnomočno gradbeno dovoljenje za postavitev počitniške hišice tlorisa 6,5 x 9,2 m, etažnost K+P+M, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Del zemljišča v velikosti 669 je stavbno, preostali del zemljišča pa je gozd. Na stavbnem delu je že narejena zakoličba....

 
 
 
  Zemljišče, BANJŠICE, 7.500 €, 1262,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.06.2022.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Odlična parcela za vrtickarje oz. odih.. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 5.679 €, 1262,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

1.262 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 5.679,00 EUR Parcela leži cca.450 m SZ pod Gračiščem na območju imenovanem Zagriža, na cca. 270 m nadmorske višine. Teren je dokaj položen. Dostopnost za kmetijsko mehanizacijo je zadovoljiva. V naravi gre za zatravljeno kmetijsko zemljišče,....

 
 
 
  Zemljišče, KOBARID, 49.000 €, 1255,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

1.255 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Priložnost za investic. v nastanitveni objekt, prodamo. Cena: cca 49.000,00 EUR V idilični vasici Logje, Breginj, na razpolago zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, KOBARID, 49.000 €, 1255,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

1.255 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Priložnost za investiranje v nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V idilični vasici Logje, Breginj, na razpolago zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom za gradnjo....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 19.900 € na 16.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB MURI, 16.000 €, 1254,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.07.2025 - 27.000 €
27.02.2026 - 19.900 €
01.04.2026 - 16.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.indomio.si

1.254 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR GRADBENA PARCELA S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Zazidljivo zemljišče s plačanim komunalnim prispevkom v mirnem okolju naselja Selnica ob Muri . Za to zemljišče je že bilo izdano gradbeno dovoljenje za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, ANDREJCI, 33.205 €, 1253,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2025.,

www.halodom.com

V idilični vasici Andrejci, v osrčju Krajinskega parka Goričko, sta na voljo čudoviti gradbeni parceli skupne velikosti 1253 m2, ki nudita vse pogoje za udobno bivanje ali oddih v naravi. .

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 33.204 €, 1253,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2025.,

www.indomio.si

1.253 m2, zazidljiva, Gradbena parcela z razgledom v bližini Moravskih Toplic - Andrejci, prodamo. Cena: 26,50 EUR/m2 V idilični vasici Andrejci, v osrčju Krajinskega parka Goričko, sta na voljo čudoviti gradbeni parceli skupne velikosti 1253 m2, ki nudita vse pogoje za udobno bivanje....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 54.000 €, 1249,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.06.2025.,

www.indomio.si

1.249 m2, zazidljiva, v umirjenemu bivalnem okolju, v naselju novih hiš, na koncu slepe ulice, 600 m2 zemljišča je stavbnega ostalo je kmetijsko, vsa infrastruktura v neposredni bližini, možen je takojšen začetek pridobivanja gradbene dokumentacije in gradnje, le 1,5 km iz središča....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 7.000 €, 1247,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

SELO 1.274 m2, zazidljiva, za stanovanjsko gradnjo, Prodam v celoti zazidljivo parcelo 1274 m2.zelo lep razgled.Brez bremen knjižno urejeno. .

 
 
 
  Zemljišče, HRASTJE-MOTA, 21.900 €, 1240,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Pomurska – Hrastje-Mota, površina zemljišča 1.240,00 m2, urejena meja. Cena: 21.900 EUR. V čudovitem naravnem okolju, ki se nahaja v naselju Hrastje-Mota, prodamo stavbno zemljišče na ravni in sončni parceli. Zemljišče je po namenski rabi opredeljeno kot površina....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 1.237 €, 1237,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1.237 m2 na odlični lokaciji v centru Polzele. Za gradnjo na zemljišču je že pridobljeno gradbeno dovoljenje za 532,70 m2 stanovanjske površine, plačan komunalni prispevek ter vsi komunalni priključki. Zemljišče je zemljiškoknjižno urejeno in....

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 65.000 €, 1223,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

1.223 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbna parcela na robu zazidalnega območja v centru vasi, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR Prodaja se stavbna parcela z delom kmetijske. Večji stavbni del predstavlja cca 1020 m2, manjši del pa kmetijsko zemljišče površine cca 203 m2. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, TRNOVLJE PRI CELJU, 12.000 €, 1221,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

1.221 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 1221m2 v Trnovljah pri Celju. Zemljišče v naravi predstavlja travnik, ob robu pa je nekaj dreves. Ob parceli je manjši potok. Pogoj prodajalca za sklenitev pravnega posla je da kupec povrne....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 89.900 €, 1216,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

1.216 m2, zazidljiva, parcela na prisojni legi z razgledom, prodamo. Cena: 89.900,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji na Bukovcu (nad Zgornjo Polskavo) je naprodaj prostorno zazidljivo zemljišče skupne izmere 1216 m², ki predstavlja odlično priložnost za gradnjo lastnega doma ali investicijo.....

 
 
 
  Zemljišče, SLIVNIŠKO POHORJE, 40.000 €, 1209,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

1.209 m2, zazidljiva, Pohorje, idilična, sončna, mirna lokacija, ravna, velika parcela, bližina gozda, v objemu narave, dostop urejen, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR SLIVNIŠKO POHORJE: Prodamo veliko, ravno zemljišče velikosti 1209m2, na idilični lokaciji. LASTNOSTI NEPREMIČNINE: Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 17.000 €, 1208,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-285 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štajngrovi pri Benediktu prodamo zazidljivo parcelo velikosti 1.208 m2, od tega je 562 m2 stavbnega in 646 m2 kmetijskega zemljišča. Parcela je delno ravna, delno pod rahlim naklonom, osončena, zahodne lege in locirana cca....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 47.000 €, 1206,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

1.206 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR Na odlični lokaciji na severovzhodni strani naselja Dobrna, nad zdraviliškim kompleksom, imamo na prodaj zazidljivo parcelo v izmeri 1.206 m2. Parcela je skladno z lokacijsko informacijo opredeljena kot stavbno zemljišče (stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 60.500 €, 1201,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

1.201 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60.500,00 EUR Ponujamo redko priložnost za nakup večjega stavbnega zemljišča v naselju Lindek, v neposredni bližini Frankolovega in le nekaj minut vožnje do Vojnika ter Celja. Gre za zemljišče velikosti 1201 m², ki se nahaja na mirni, zeleni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, ŽIRI, 73.000 €, 1200,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 73.000,00 EUR V okolici Žirov v prodajo ponujamo dve parceli. Manjša parcela je v izmeri 594m2, kvadratura večje pa je 606m2. Po veljavni lokacijski informaciji gre za območje stanovanjskih površin, kjer je dovoljena gradnja....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 72.000 €, 1200,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 V Šmartnem v Rožni dolini, na eni izmed prijetnejših in sončnih lokacij, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v velikosti približno cca 1.000 m². Parcela se nahaja v urejenem in mirnem okolju, kjer se prepletata zasebnost....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKA VAS, 45.000 €, 1200,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 65.000 €, 1187,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – okolica , k.o. Škovec -zazidljivo zemljišče 1.187,oo m2, , na odlični lokaciji, mirna, sončna prisoja lega, na obrobju manjšega naselja , voda, elektrika in optika do parcele, primerno za ljubitelje narave . Cca 5 minut do AC priključka Lj. - NM . Prodamo - cena 65.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 53.500 €, 1186,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.indomio.si

1.186 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, zeleno okolje, bližina Maribora, priključki v ulici, prodamo. Cena: 53.500,00 EUR FRAM: Ekskluzivno vam predstavljamo komunalno urejeno parcelo, na sončni in mirni lokaciji. Lokacija: https://maps.app.goo.gl/tZYcD8TMwK6wAcf69?g_st=com.google.maps.preview.copy....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 30.000 €, 1185,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2025.,

www.indomio.si

1.185 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR V kraju Bučka prodamo parcelo za gradnjo stanovanjske hiše. Parcela v velikosti 1.185 m2 vključuje cca 1.000 m2 stavbnega zemljišča, ostalo je kmetijsko zemljišče. Parcela leži na sončni legi in je rahlo v naklonu. Infrastrukturni....

 
 
 
  Zemljišče, ČRMOŠNJICE PRI STOPIČAH, 89.000 €, 1167,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

1.167 m2, zazidljiva, nahaja se v urejenem naselju stanovanjkih hiš, na parceli stoji gospodarsko poslopje, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 23.000 €, 1165,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.165 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR Prodamo gradbeno parcelo ob asfaltni cesti v Dolžu. Namenska raba: površine podeželskega naselja Dopustni objekti: stanovanjski (eno in dvostanovanjske prostostoječe stavbe, kmetijski objekti Dopustne dejavnosti: bivanje, kmetijske....

 
 
 
  Zemljišče, KOBDILJ, 64.000 €, 1162,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2024.,

www.indomio.si

1.162 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, južna lega, mirna lokacija, prodamo. Cena: 64.000,00 EUR V kraškem naselju Kobdilj, tik ob znamenitem gradu Štanjel, prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 1.162m². Kobdilj se nahaja na mirnem območju Krasa, ki je znano po svojih vinogradih,....

 
 
 
  Zemljišče, ZVODNO, 27.500 €, 1160,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-162 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 1160 m2. Priključki se nahajajo na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna in primerno osončena. Lokacijska....

 
 
 
  Zemljišče, BORŠT, 28.000 €, 1159,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

1.159 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR V prijetni istrski vasici Boršt, posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča. Vas Boršt je od Kopra oddaljena približno 13 kilometrov. Kmetijsko zemljišče je po podatkih javne evidence velikosti 1.159 m2. Dostop do parcele....

 
 
 
  Zemljišče, SVEČINA, 80.500 €, 1158,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

1.158 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Top lokacija Svečina: vikend parcela z elektriko, vodo in razgledom, prodamo. Cena: 80.500,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v Svečini, v objemu narave in vinorodnih gričev, prodamo zazidljivo parcelo v izmeri 1.150 m² (in 8 m2 dostopne poti).....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 505-546 (od skupaj 725)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled