• GoHome Professional
nepremicnine.net do 93000 eur do 790 m2 čim manjše - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • nepremicnine.net do 93000 eur do 790 m2 čim manjše - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 93000 eur do 790 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 93000 eur do 790 m2 čim manjše" je bilo najdenih 701 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 812 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 750 m2 (malo manjši)
    • 830 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 88000 eur (malo cenejši)
    • 97000 eur (malo dražje)
    • do 641 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, TANČA GORA, 55.000 €, 62,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČRNOMELJ, Tanča Gora, prodamo zidanico, površine stavbe 62,00 m2 , zgrajene l. 1965, adaptirana l. 2016-2017 in zasnovane v treh etažah, K + N + M , klet in nadstropje sta povezani z zunanjimi stopnicami. Zemljišče obsega 2.769,00 m2 površine, vzhodne lege, zemljiče za zidanico se....

 
 
 
  Hiša, SLOGONSKO, 93.000 €, 62,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, Zgornje Slogonsko, prodamo samostojno montažno stanovanjsko hišo, površine stavbe 62,00 m2, zgrajene l. 1980, ter zasnovane v eni etaži - pritličje. Zemljišče obsega 1.095,00 m2 površine okoli stavbe, na kateri poleg stanovanjske hiše stoji zidana garaža, površine 56,00 m2.....

 
 
 
  Poslovni prostor, POSTOJNA, 89.500 €, 62,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

62,8 m2, živilska trgovina, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2007, P/5 nad., prodamo. Cena: 89.500,00 EUR V strogem centru Postojne na glavni ulici se proda prostor primeren za živilsko, neživilsko dejavnost ali storitveno dejavnost. Prostor je bil v preteklosti prodajalna živil in....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 69.735 €, 62,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-233 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v velikosti 1.105 m2. Vsi priključki se nahajajo na ali ob parceli (elektrika, voda, telekomunikacija, kanalizacija). Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....

 
 
 
  Hiša, TANČA GORA, 55.000 €, 62,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

62 m2, zidanica, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2017, 2.769 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR ČRNOMELJ, Tanča Gora, prodamo zidanico, površine stavbe 62,00 m2, zgrajene l. 1965, adaptirana l. 2016-2017 in zasnovane v treh etažah, K + N + M, klet in nadstropje sta povezani....

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1927, adaptirano l. 2002, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in hkrati dnevno sobo, spalnico,....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 32.000 €, 62,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

62 m2, zidan, zgrajen l. 1967, 1.915 m2 zemljišča, vodovod in elektrika na parceli, asfaltni dostop po javni cesti, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Lokacija: Zidanica se nahaja na mirnem delu hriba Koglo pri Šmarjeških Toplicah. Iz parcele je čudovit razgled na okolico in naravo. Predmet....

 
 
 
  Hiša, SLOGONSKO, 93.000 €, 62,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

62 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 1.095 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 93.000,00 EUR BREŽICE, Zgornje Slogonsko, prodamo samostojno montažno stanovanjsko hišo, površine stavbe 62,00 m2, zgrajene l. 1980, ter zasnovane v eni etaži - pritličje. Zemljišče obsega 1.095,00 m2 površine....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 50.000 € na 45.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 45.000 €, 62,00 m2 cca 730 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.12.2025 - 80.000 €
14.01.2026 - 65.000 €
11.02.2026 - 50.000 €
11.04.2026 - 45.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

62,7 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 2002, P/1 nad., Prodaja stanovanja z lastnim vhodom - Cerovec pri Šmarju, Šmarje pri Jelšah, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR V mirnem in zelenem naselju Cerovec pri Šmarju je naprodaj svetlo in prijetno 2-sobno stanovanje v vzdrževani vrstni stanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 63.000 €, 63,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam delno opremljeno ali brez opreme- po želji .

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 61.000 € na 58.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 58.000 €, 63,00 m2 cca 920 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.02.2025 - 65.000 €
23.07.2025 - 61.000 €
24.02.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

63,2 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2020, 4.363 m2 zemljišča, Manjša stanovanjska hiška - dvojček- z zemljiščem v Suhem vrhu pri Moravskih Toplicah, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR Na idilični lokaciji v Krajinskem parku Goričko, le 4,5 km od priljubljenih Term 3000 v Moravskih....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 80.000 €, 63,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

62,5 m3 .

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 61.000 € na 58.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SUHI VRH, 58.000 €, 63,20 m2 cca 920 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2025 - 65.000 €
24.07.2025 - 61.000 €
24.02.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.halodom.com

Na idilični lokaciji v Krajinskem parku Goričko, le 4,5 km od priljubljenih Term 3000 v Moravskih Toplicah, se nahaja manjša stanovanjska hiška, grajena kot dvojček. .

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 60.000 €, 63,70 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo počitniško hišo v turističnem naselju Terme Čatež. Hiša ima 63,7 m2 stanovanjske površine in stoji na parceli v izmeri 74 m2. .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 82.900 €, 64,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še teraso in atrij (56,71m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. Izhod na teraso je iz dnevne sobe, vrata v spalnici pa vas vodijo na atrij. K temu stanovanju....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 49.000 €, 64,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

64 m2, lesen, zgrajen l. 2012, 5.412 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V Metliki se prodaja počitniški objekt, lesena brunarica velikosti 5 x 6 m. Izdelana je bila leta 2012. Ima pridobljeno gradbeno dovoljenje za nezahteven objekt in ima hišno številko. Priključki: Objekt....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 69.990 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

64,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2007, dobra lokacija, lasten vhod, velika terasa, CK, vsa infrastruktura, optika, lastna odjemna mesta, bližina centra, šole, vrtca, priložnost nakupa tudi za naložbo, prodamo. Cena: 69.990,00 EUR Lokacija: Stanovanje se nahaja na....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 85.000 €, 64,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2025.,

www.indomio.si

64,5 m2, pisarna, zgrajena l. 1913, adaptirana l. 2015, klet, Na voljo je ekskluzivna pisarna v kletni etaži zgodovinske stavbe v centru Maribora, na Ulici heroja Šlandra. Pisarniški prostor, velik 64,5 m2, obsega tri povezane pisarne z električnim ogrevanjem in hlajenjem, prezračevanjem,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 85.000 €, 64,50 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

V CENTRU MESTA PRODAMO POSLOVNI PROSTOR, VELIK 64,5 m², KI JE SESTAVLJEN IZ TREH MED SEBOJ POVEZANIH PISARN .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

65 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 652 m2 zemljišča, K+P, hiša s hišno številko ali vikend, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na prodaj: čudovita počitniškabhiša s hišno številko ali vikend v srcu mirnega podeželskega območja Podplat, Savinjska, Slovenija. Ta skrbno vzdrževana nepremičnina,....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.indomio.si

65 m2, zidan, zgrajen l. 1995, 652 m2 zemljišča, čudovit vikend z razgledom in goricami, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na prodaj: čudovita hiša s hišno številko ali vikend v srcu mirnega podeželskega območja Podplat, Savinjska, Slovenija. Ta skrbno vzdrževana nepremičnina, zgrajena....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, Prodaja se posest manjša posest v okolici Laškega, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodaja se posest velikosti 2,7 ha gozda, 0,37 ha drugih kmetijskih površin. Na kmetiji se nahajata dva starejša objekta, stara kmečka hiša in pomožni kmetijski objekt....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 81.000 €, 65,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

65,6 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1995, 1/1 nad., večnamenski poslovni prostor v marina centru, na taboru, 65,60 m2, prodamo. Cena: 81.000,00 EUR V poslovnem centru na Taboru (MARINA CENTER) prodamo večnamenski poslovni prostor v izmeri 65,6 m2. Prostor je v 1. nadstropju. Sanitarije....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 70.000 €, 66,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-177 Ogled oglasa na strani ponudnika Na obrobju Šmarja pri Jelšah je naprodaj prenovljeno pritlično stanovanje v izmeri 65,70 m2 površine. Če želite živeti nekoliko odmaknjeni od mesta v mirnem okolju s prečudovitim razgledom, je to stanovanje za vas. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 36.000 €, 66,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

66,5 m2, dvojček, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2020, 984 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 36.000,00 EUR NOVO MESTO, Hrušica, prodamo hišo (dvojček) v izmeri 66,50 m2, zgrajena l. 1955, adaptirana l. 2020, ki stoji na zemljišču skupne površine 984,00 m2. Zasnovana je v dveh etažah, ki....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 93.900 €, 66,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje, ki je obrnjeno na tri strani neba (jug, vzhod in zahod) ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (8,08m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo, spalnico ter sobo. K temu stanovanju pripada še kletna....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 95.000 €, 66,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vse informacije na simonavracko@gmail.com .

 
 
 
  Hiša, GRADIŠČE, 31.000 €, 66,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

66 m2, samostojna, zgrajena l. 1849, adaptirana l. 1950, 1.989 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Starejša hiša Kozje, Podsreda, Gradišče V kraju Gradišče v Podsredi imamo na prodaj starejšo hišo z zemljiščem in gozdom v skupni velikosti 1.989 m2 (po GURS-u). Hiša in zemljišče....

 
 
 
  Hiša, LIMBUŠ, 75.000 €, 66,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

66 m2, vikend, zgrajen l. 1990, 472 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Na izjemno sončni in mirni lokaciji v Vrhovem dolu pri Limbušu je na voljo bivalna vikend hiška. Hiška je na sončni legi, kar omogoča obilico naravne svetlobe skozi ves dan ter prijeten pogled na okolico.....

 
 
 
  Hiša, ŽETALE, 36.000 €, 67,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-107 Ogled oglasa na strani ponudnika V Kočicah, v zaselku blizu Žetal je naprodaj manjši ter vseljiv vikend, grajen leta 1936 in obnovljen leta 1995. Zemljišče, ki obdaja hiško, je v velikosti 3.665 m2, del okoli hiške je zelenica, ki se spušča v vinograd in naprej....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 67.000 €, 67,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

nova okna, obnovljeno 2006..... .

 
 
 
  Stanovanje, RADEČE, 90.000 €, 67,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-88 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega dvoinpolsobnega stanovanja v Radečah, ki se nahaja v petem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1987. Stanovanje obsega 67,1 m2 bruto površine. Parkiranje je urejeno v okolici objekta.....

 
 
 
  Hiša, SELA PRI ZAJČJEM VRHU, 33.000 €, 67,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

67,5 m2, zidan, zgrajen l. 1905, adaptiran l. 1973, 1.800 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 33.000,00 EUR NOVO MESTO, Sela pri Zajčjem vrhu, prodamo zidanico dvojček, skupna površine stavbe 67,50 m2, obnovljena leta 1973. Zasnovana je v treh etažah, K + N+ M. Zgradba je zgrajena kot dvojček,....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 72.000 €, 68,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Blizu OŠ, vrtca, gimnazijo, trgovine, pošte, avtobusno postajo.... .

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 69.000 €, 70,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Pritlično 3-sobno stanovanje z lastnim vhodom v neposredni bližini Nove Gorice in 10 m od centra Gorizie na razpolago. Stanovanju pripada del skupnega dvorišča, na katerem je možno urediti 2 parkirni mesti ter prostori v kleti.....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska - Cirkulane, zgrajena l. 1960, prenovljena l. 2000, neto tlorisna površina 70,00 m2, pripadajoče zemljišče 5622,00 m2. Cena: 85.000 EUR. Posredujemo pri prodaji samostojne hiše s pripadajočimi kmetijskimi zemljišči, ki se nahaja na izjemno mirni in sončni....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Obsega vinograd v prleški Toskani, ki ga je potremo pomladiti, z možnostjo gradnje zidanice, čudovit razgled do Avstrije, Blatnega jezera, nad vinogradom je pod zidanico velbana klet, asfaltirana cesta; listnat bukov gozd, travnik, njive v enem kosu, gradbena zazidljiva parcela; cesta....

 
 
 
  Hiša, GORENJA VAS PRI ŠMARJETI, 69.500 €, 70,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

70 m2, bivalen, zgrajen l. 1985, 320 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 69.500,00 EUR Objekt: Zidan objekt, medetažna plošča beton. Klet toplotno izolirana, etaža ometana brez toplotne izolacije. Stavbno pohištvo: les. Strešna kritina: betonski strešniki. Ogrevanje: radiatorsko s pečjo....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 39.000 €, 70,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2024.,

www.indomio.si

70 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.241 m2 zemljišča, naprodaj starejša hiša v destrniku, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Novo na trgu! Hiša je sicer popolnoma zaraščena in ne vzdrževana. Nahaja se v slikovitem kraju Destrnik, v regiji Podravje, Slovenija. Ima 70 kvadratnimi metri....

 
 
 
  Hiša, ZLATOLIČJE, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

70 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 555 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Zlatoličje, med Ptujem in Mariborom – samostojna hiša Na ravni in sončni parceli velikosti 555 m², v mirnem okolju Dravskega polja, vas čaka hiša, ki čaka na novo poglavje! Obdana z nekaj sadnega drevja,....

 
 
 
  Hiša, VELIKA NEDELJA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

70,1 m2, zidan, zgrajen l. 1982, adaptiran l. 2016, 1.342 m2 zemljišča, naprodaj očarljiv vikend na mirni lokaciji, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na prodaj je prijeten in v celoti opremljen vikend na čudoviti lokaciji z odprtim razgledom in veliko mero zasebnosti. Objekt, zgrajen leta....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 253-294 (od skupaj 701)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>