• GoHome Professional
nepremicnine.net do 93000 eur vsaj 780 m2 do 15 eu - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • nepremicnine.net do 93000 eur vsaj 780 m2 do 15 eu - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 93000 eur vsaj 780 m2 do 15 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 93000 eur vsaj 780 m2 do 15 eur/m2" je bilo najdenih 375 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 7 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 740 m2 (malo manjši)
    • 820 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 437 eur
    • do 547 eur (povprečna cena)
    • do 656 eur
    • do 5 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • urejeno
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, REPČE, 15.000 €, 7600,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2025.,

www.kumi.si

Pogoj nakupa: - nakup vseh parcel skupaj oz. eno parcelo v izmeri cca. 2.300m² se lahko proda/kupi posebaj - pri nakupu je potreben postopek s kmetijskimi zemljišči oz. gozdom na Upravni enoti, prodajna pogodba se sklepa v obliki notarskega zapisa, kupec ima strošek postopka v višini....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 6.500 €, 3300,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281035-20 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v Zabukovici, občina Žalec. Zemljišče je v rahlem naklonu, in obsega 3.300 m2 obdelovalne kmetijske površine. Zemljišče se nahaja ob lokalni cesti. Vabljeni na ogled. Prodajalcu....

 
 
 
  Zemljišče, TRNOVSKA VAS, 45.000 €, 23169,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

23.169 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Listnati gozd ter njiva in travnik, kjer trenutno poteka najemna dejavnost na približno 9.000 kvadratnih metrih njive, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR Na idiličnem območju Sovjak, v neposredni bližini vasice Trnovska vas, vam ponujamo edinstveno....

 
 
 
  Zemljišče, TRNOVSKA VAS, 45.000 €, 23169,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Na idiličnem območju Sovjak, v neposredni bližini vasice Trnovska vas, vam ponujamo edinstveno priložnost za nakup kmetijskega zemljišča. Zemljišče, meri obsežnih 23.169 kvadratnih metrov in je delno ravno, delno pa rahlo nagnjeno.....

 
 
 
  Zemljišče, LAHOMNO, 27.000 €, 14077,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.10.2024.,

www.indomio.si

14.077 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Delno zazidljivo zemljišče z vinogradom: Lahomno, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča 14077m², z vinogradom in obstoječimi terasami (primerno za novo posaditev vinograda) ter gospodarskim objektom.....

 
 
 
  Kmetija, DESTRNIK, 20.000 €, 10707,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-128 Ogled oglasa na strani ponudnika V Jiršovci, na sončni legi, je naprodaj vzdrževan, redno obdelan vinograd. Zemljišče je obrnjeno proti južni strani, zasajeno je 4.800 trsov. Prideluje se rdeče vino, sorte Zweigelt in Alazante. Vinograd je redno rezan, škropljen....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 17.000 €, 9234,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

9.234 m2, zazidljiva, Martinje - kmetijska zemljišča in gradbena parcela, prodamo. Cena: 17.000,00 EUR V Martinju prodamo pet zemljišč v enem kosu, skupne izmere 9.234 m². Ena od parcel je delno zazidljiva (505 m²), preostala zemljišča pa so kmetijska, trenutno v zaraščanju. Na delu....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 6.000 €, 3295,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2025.,

www.indomio.si

3.295 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijska parcela med zgornjim delom Družinske vasi in avtocesto. Parcela ima minimalen naklon, možnost obdelovanja z vsako kmetijsko mehanizacijo. Parcela ima uraden dostop po kolovoznih poteh, uporablja se dostop iz asfaltne ceste (cca. 50m stran od....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 25.000 €, 13979,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

13.979 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijske površine, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Na prodaj je več kmetijskih površin v KO: STANJEVCI. Površina vseh kmetijskih površin je 13.979 m2. Za več informacij pokličite. .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI LESKOVEC, 6.000 €, 3405,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-31 Ogled oglasa na strani ponudnika V Veliki Varnici je na prodaj mešan gozd, v katerem prevladujejo listavci, kostanj, bukev, Velikost je 34 arov in se nahaja na dostopnem področju. Za dodatne informacije, ste vabljeni, da nas pokličete. Prodajalcu povejte....

 
 
 
  Zemljišče, MAJŠPERK, 23.000 €, 13062,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

13.062 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR Posestvo okoli 13.000 m² v bližini Majšperku – miren kraj obdano z naravo in gozdom! Na voljo je posestvo s skupno površino okoli 13.000 m² v mirnem, hribovitem okolju, obdanem z naravo in gozdom. Osrednja parcela velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, VOLČJI GRAD, 23.690 €, 13448,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

13.448 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 23.690,00 EUR Kmetijska zemljišča Volčji Grad Prodaja se več kmetijskih zemljišč, ki se nahajajo na Krasu v bližini slikovitega naselja Volčji Grad v neposredni bližini Komna. Te parcele so izjemna priložnost za tiste, ki iščejo mirno....

 
 
 
  Zemljišče, DRENOVEC PRI BUKOVJU, 6.000 €, 3422,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341002-370 Ogled oglasa na strani ponudnika Bizeljsko, Drenovec pri Bukovju, zemljišče 675m2, na katerem stoji ne stanovanjska stavba, zgrajena 1972, 13,5m2 in zemljišče 2.750m2, prodamo za 9.000,00 EUR. Možnost izgradnje nezahtevnega objekta ( kmečka lopa, molzišče,....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 39.500 €, 22696,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stoletna trta išče novega gospodarja. Na koncu naselja in z odprtim pogledom na travnike je domačija iz l. 1800. Cimprača s pripadajočimi gospodarskimi poslopji. Njive in travniki so v neposredni bližini. .

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI STOPIČAH, 7.000 €, 4092,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

4.092 m2, posest, gozd, prodamo. Cena: 7.000,00 EUR Gozd na robu vasi. Dostop po javni poti. Možna ureditev vrta. Na sosednji parceli je vodovod in elektrika. Okoli leta 2000 je bilo zasajeno večje število smrekovih dreves. Jugozahodna lega. .

 
 
 
  Zemljišče, SENOŽEČE, 5.128 €, 2564,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

031 449 833 .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 25.000 €, 15005,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.indomio.si

165 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, 19.103 m2 zemljišča, K+P+M, Hiša - kmetija z več objekti. Priložnost za sobivanje z naravo in samooskrbo, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Le 10 minutk vožnje iz centra mesta Šentjur, v Grobelcah na čudoviti lokaciji posredujemo pri prodaji kmetijskih....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 32.000 €, 19219,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.09.2025.,

www.indomio.si

19.219 m2, nezazidljiva, gozd, nesekan mešan gozd, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Naprodaj gozd velikosti 19219m2 v kraju Dramlje. V gozdu urejene gozdne poti in dostopi. Pretežno mešani gozd, zdrav primeren za aktivno gospodarjenje. Pogoj prodajalca je, da kupec prevzame obveznost....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNI VRH, 65.000 €, 38807,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.04.2026.,

www.indomio.si

38.807 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče s kmetijskimi zemljišči, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Zazidljivo posestvo z obsežnimi kmetijskimi in gozdnimi zemljišči Tabor V slikovitem in mirnem naravnem okolju naselij Loke in Miklavž pri Taboru prodamo posestvo,....

 
 
 
  Zemljišče, PODČETRTEK, 13.019 €, 7939,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2025.,

www.indomio.si

7.939 m2, nezazidljiva, Nezazidljivo zemljišče v Nezbišah, prodamo. Cena: cca 1,64 EUR/m2 Prodamo ZELO UGODNO nezazidljivo zemljišče, v velikosti 7939 m2. Vsi priključki se nahajajo na sosednji parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna in primerno....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOVA, 36.200 €, 22157,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-108 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Črnova, v občini Velenje imamo na prodaj kmetijsko zemljišče v skupni velikosti 22.157 m2. Oddaljenost od Velenja znaša cca. 9,3 km. Predmet prodaje so parcele v katastrski občini Črnova, ki v naravi predstavljajo....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 75.000 €, 47000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2024.,

www.indomio.si

47.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR V Zagradu pri Škocjanu prodajamo kmetijsko zemljišče, gozdno zemljišče in del stavbnega zemljišča na katerem stoji stara kamnita zidanica, ki ni več primerna za uporabo. Vrsta in velikost zemljišč: Gozd 31.701,00 m2 Kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 83.000 €, 53000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

ŠMARTNO pri LITIJI – okolica , k.o.VINTARJEVEC -kmetijsko zemljišče cca 53.000,oo m2, , ( 1/2 njive, travniki in 1/2 gozd). Prodamo - cena 83.000,00 €. KODA P5789VV Za dodatno posredovanje podatkov o predmetni nepremičnini smo dosegljivi v poslovni enoti TREBNJE oz. pokličite v družbo....

 
 
 
  Zemljišče, PROSEČKA VAS, 14.000 €, 8951,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.09.2025.,

www.indomio.si

8.951 m2, nezazidljiva, prodamo. Cena: 9.800,00 EUR Na enem od bolj položnih gričev Krajinskega parka Goričko, v razpršeni vasici, cca 3 km iz Mačkovc, 15 km iz Puconc, enostavno dostopno iz občinske ceste, prodamo večjo posest, skupne površine 8.951 m2, sestavljeno pretežno iz njiv,....

 
 
 
  Zemljišče, RAVNE PRI ZDOLAH, 23.102 €, 15401,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.novdom.si

V kraju Ravne pri Zdolah je naprodaj ravninsko kmetijsko in gozdno zemljišče v izmeri cca. 15401 m². .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 28.203 €, 18802,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 18802 m 2 Šifra: K-30 Cena: 1,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 45.000 €, 30000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo kmetijo v okolici Ljubljane. Ni pomembno kje, je pa pricakovana ugodna lokacija z ustreznim dostopom. .

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 8.000 €, 5327,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-7 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 5327m2, v Borštu. Pogoj prodajalca je, da kupec poravna 2% Davka na promet nepremičnin Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, DOBJE PRI PLANINI, 61.058 €, 40705,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-393 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Presečno v občini Dobje posredujemo pri prodaji nezazidljivega kmetijskega zemljišča, na katerem je pretežno gozd. Sestavljen pa je iz mešanega drevja. - Skupaj devet med seboj povezahih parcel, od tega je ena v drugi....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 22.992 €, 15328,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

15.328 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 22.992,00 EUR Prostorno kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 15.328,00 m2 primerno za travnik oz. pašnik na področju Lokavec - Gorenje. Cena 1,50 EUR/m2, skupaj 22.992,00 EUR. Vse dodatne informacije dobite na tel. št. 051 690 437 (Matija)....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 8.800 €, 5877,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

5.877 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, brje na vipavskem - prodamo kmetijsko zemljišče - gozd, prodamo. Cena: 8.800,00 EUR V BRJAH na vipavskem PRODAMO GOZDNO zemljišče. Naprodaj so štiri parcele s katastrskimi številkami 622, 626, 1514/7 in 2090, KO 2395 BRJE. Skupna velikost parcel....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 9.771 €, 6514,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

6.514 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.771,00 EUR Parcela leži vzhodno nad vasjo Kubed, nad kraško prelomnico, približno 80 m SV nad hišo Kubed št. 47 B, oziroma cca 13 m severno pod cesto, ki vodi proti kubejskem Gradu. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 8.033 €, 5355,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

5.355 m2, posest, prodamo. Cena: 8.033,00 EUR Parcela leži vzhodno od vasi Kubed in sicer med cesto, ki vodi proti kubejskemu Gradu in glavno cesto Kubed - Mostičje. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je bolj slaba. V naravi gre za nekdanji pašnik, močno poraščen z grmovjem....

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 80.424 €, 53616,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.08.2024.,

www.indomio.si

53.616 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 Na območju vasi Juršče v občini Pivka se prodaja veliko kmetijskijh in gozdnih parcel. Parcele niso v naravi v enem kosu, ampak so razdrobljene po območju. Večina parcel se prodaja po sklopih. Cena je od 1 €/m2 za gozd in....

 
 
 
  Zemljišče, HRENOVICE, 45.670 €, 30447,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

30.447 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodajajo parcele v deležu 1/12 kmetijskih površin. Št. parcelo so: 357,358,426,427,461,513/1,569,570,571,572,573,709,718,1590/1,1590/2,1590/3,1591,1689/1,1689/2,1742,1777/1,1777/2,1791,2036,2037. Pogoj....

 
 
 
  Zemljišče, HRENOVICE, 8.551 €, 5701,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

5.701 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodaja solastnina na kmetijskih parcelah. Prodaja se solastnina v deležu 5/96, kar pomeni, da niste lastnik 1/1, vendar si delite lastništvo še z drugimi solastniki. Parcelne št. so: 460,1687/1,1687/2,1743/1,1743/2,2067/1,2067/2,2067/3,2072/1,2072/2.....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 16.000 €, 10789,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2024.,

www.indomio.si

10.789 m2, posest, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR Na območju Povirja se nahaja več kmetijskih parcel in gozdov. Parcele se prodajajo v sklopu-nerazdružljivi celoti. Vse k.o. 2453 Povir parcele so št. 4003,4002,607/2,828,829,830,835,836,1058/79 Skupna velikost vseh parcel je 10.790 m2,....

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 49.000 €, 35873,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-143 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 28 parcel v skupni površini 35.873,00m2, ki se nahajajo v vasi Tomačevica v občini Komen na Krasu. V naravi predtsavljajo kmetijska in gozdna zemljišča. Predmet prodaje so se vsa zemljišča skupaj. Številke....

 
 
 
  Zemljišče, TOMAČEVICA, 49.000 €, 35873,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2024.,

www.indomio.si

35.873 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko in gozdno zemljišče v Komnu (vas Tomačevica), prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 28 parcel v skupni površini 35.873,00m2, ki se nahajajo v vasi Tomačevica v občini Komen na Krasu. V naravi predtsavljajo kmetijska in gozdna....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 10.000 €, 7386,00 m2