• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremicnine.net najdražje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje" je bilo najdenih 5 135 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.416 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 290 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 744 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, LIMBUŠ, 498.000 €, 693,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-30 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je funkcionalno skladišče v novejši stavbi, ki je bila zgrajena leta 2016 in se nahaja v poslovni coni Marles v Limbušu, v Mariboru. Skladišče ponuja izjemno investicijsko priložnost. Skladišče se prodaja z najemniki.....

 
 
 
  Hiša, BLED, 498.000 €, 118,00 m2 cca 4220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

118 m2, samostojna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 1970, 918 m2 zemljišča, 118 m2, samostojna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 1970,918 m2 zemljišča, Bled - Investicijska priložnost izgradnje penziona s petimi sobamiApartmajska hiša- s pridobljenim gradbenim dovoljenjem, samo 5 min....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 498.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281008-390 Ogled oglasa na strani ponudnika V kolikor iščete v Celju prostore za širitev svoje dejavnosti ali preprosto za investicijo vam sporočamo, da posredujemo pri prodaji štirih objektov, ki so umeščeni na parcelo površine 1250 m2 realne površine, po podatkih iz....

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 497.000 €, 415,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-99 Ogled oglasa na strani ponudnika V Logatcu na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše. Hiša je bila zgrajena leta 1974, vendar je izredno lepo vzdrževana in se je skozi leta tudi veliko obnavljala. Po podatkih GURS- a hiša meri....

 
 
 
  Zemljišče, KAMPEL, 496.470 €, 2613,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje gradbeno zemljišče, v naravi tri parcele za tri ločene stanovanjske gradnje, na zelo mirnem, zelenem in redko poseljenem predelu, na strmem terenu, s čudovitim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico, oddaljeno le približno 4 km iz centra Kopra. Cena je za m2,....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 496.470 €, 2613,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

2.613 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo večje gradbeno zemljišče, v naravi tri parcele za tri ločene stanovanjske gradnje, na zelo mirnem, zelenem in redko poseljenem predelu, na strmem terenu, s čudovitim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico, oddaljeno le približno....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 495.600 €, 8260,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

8.260 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, investicija priložnost, veliko v celoti zazidljivo zemljišče, primerno za gradnjo več stanovanjskih hiš, razvoj manjšega stanovanjskega naselja, dobra lokacija, dostop iz javne poti, priključki potekajo ob parceli, visok investicijski potencial,....

 
 
 
  Hiša, BOHINJSKA BELA, 495.000 €, 360,50 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

BOHINJSKA BELA - Stanovanjsko hišo v izmeri 360,50 m 2 in zemljiščem v izmeri 931,00 m 2 , na mirni in sončni lokaciji s čudovitim razgledom in v 1. vrsti – PRODAMO. Stanovanjska stavba je zgrajena v štirih etažah. Klet, visoko pritličje, 1. nadstropje in mansarda. Na zahodni strani....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 495.000 €, 342,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191124-1 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji v naselju Radomlje, v občini Domžale, posredujemo pri prodaji samostojne enostanovanjske hiše z velikim potencialom. Hiša je bila po podatkih GURS zgrajena leta 2001 in ima neto tlorisne površine....

 
 
 
  Hiša, KOSTANJEVICA, 495.000 €, 257,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-75 Ogled oglasa na strani ponudnika INVESTICIJSKA PRILOŽNOST! Nova vas, mirno in zeleno okolje Prodaja 2 samostojnih stanovanjskih hiš v izmeri 167 m2 in 90 m2, zgrajeni 1960, prenovljeni 2018/19, s pripadajočim zemljiščem. Namenska raba je površine za turizem,....

 
 
 
  Zemljišče, OSOJNICA, 495.000 €, 38658,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

38.658 m2, kmetija, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR V okolici Žirov v prodajo ponujamo sklop več kmetijskih parcel in stanovanjskih objektov s pomožnimi kmetijskimi delom:. Kmetijskih del znaša cca 30923m2. Po uradnih podatkih GURS-a gre za gozdna in druga kmetijska zemljišča. Večinoma....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 495.000 €, 121,00 m2 cca 4090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1971, 11/18 nad., prodamo. Cena: 495.000,00 EUR Le nekaj minut stran od mestnega središča, na Topniški ulici, prodamo dobro vzdrževano in prostorno petsobno stanovanje, ki zaradi svoje velikosti in funkcionalne razporeditve predstavlja redko priložnost....

 
 
 
  Hiša, KRANJSKA GORA, 495.000 €, 115,00 m2 cca 4300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

115 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2024, 168 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v urejenem naselju v Kranjski Gori prodamo počitniško hiško s skupno površino 115 m² in pripadajočim funkcionalnim zemljiščem v izmeri 168 m², ki nudi....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 799-811 (od skupaj 812)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled