• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje do 360 m2 do 200000 eur - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremicnine.net najdražje do 360 m2 do 200000 eur - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje do 360 m2 do 200000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje do 360 m2 do 200000 eur" je bilo najdenih 1 410 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.514 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 190000 eur (malo cenejši)
    • 210000 eur (malo dražje)
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-7%

Spremembe cen iz 220.000 € na 205.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, VELENJE, 205.000 €, 66,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.02.2026 - 220.000 €
05.05.2026 - 205.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

66,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2010, 2/5 nad., Ponuja se vam redka priložnost kupiti stanovanje v samem centru mesta, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti stanovanje, v centru mesta ki obsega: Predsobo Dnevno sobo Kuhinjo z jedilnico 2 spalnici....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 205.000 €, 60,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

60,83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2019, polklet, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR PRODAJA 3-SOBNEGA STANOVANJA – LJUBLJANA, BEŽIGRAD Na odlični lokaciji v Bežigradu je naprodaj prostorno in svetlo polkletno 3-sobno stanovanje v izmeri 60,80 m². Stanovanju pripada še....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 235.000 € na 205.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBRNA, 205.000 €, 92,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.10.2025 - 235.000 €
10.03.2026 - 205.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

92,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2017, 590 m2 zemljišča, P+M, Čudovita zgodovinska hiša v Dobrni na prodaj, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR Na prodaj je očarljiva hiša, ki vabi k raziskovanju svojega pristnega zgodovinskega šarma in modernega udobja. Nahaja se v....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 205.000 €, 150,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

150 m2, dvostanovanjska, adaptirana l. 1990, 274 m2 zemljišča, P+1, prodaja, dvostanovanjska hiša z atrijem, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR Prodamo dvostanovanjsko hišo v Lokavcu pri Ajdovščini. V pritličju objekta se nahaja manjše enosobno stanovanje. V nadstropju pa je stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 204.900 €, 74,70 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in urejeni lokaciji prodamo prijetno 3-sobno stanovanje v pritličju bloka, zgrajenega leta 1975. Objekt je lepo vzdrževan – streha je bila obnovljena leta 2006, fasada pa leta 2015. .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 204.330 €, 97,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-169 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje številka 02 Posredujemo pri prodaji prijetnega trosobnega stanovanja v centru Slovenskih Konjic, ki se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe. Stanovanje obsega 97,30 m2 bruto površine, od tega 89,40 m2 uporabne....

 
 
 
  Hiša, GALICIJA, 204.000 €, 115,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-72 Ogled oglasa na strani ponudnika DRUŽINSKA hiša GALICIJA, Celje / Žalec Celje / Žalec - GALICIJA, naprodaj je družinska hiša (površina stavbe (GURS) 115,40 m2, velikost parcele 778m2), leto izdelave 1993. Hiša GALICIJA in pripadajoča posest (vrt, sadno drevje)....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 201.300 €, 61,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

61 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, mansarda, prodamo. Cena: 201.300,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 200.000 €, 40,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.06.2025.,

www.visa.si

Ljubljana ali okolica, iščemo stanovanje z ločeno spalnico v bloku, balkon je zaželjen, ni pa pogoj. .

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 200.000 €, 122,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: šempeter v savinjski dolini ID oglasa: 490341006-73 Ogled oglasa na strani ponudnika V Šempetru v Savinjski dolini, Spodnje Grušovlje posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše zgrajene 1968. leta Stoji na 2.330 m2 velikem zemljišču s pripadajočimi gospodarskimi objekti. Cena:....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 200.000 €, 127,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-392 Ogled oglasa na strani ponudnika Ta čarobna nepremičnina se nahaja v slikovitem kraju Zgornje Negonje, le 1 km oddaljena od obvoznice, ki povezuje Rogaško Slatino, ter 4 km stran od središča mesta oz. 7 minut vožnje z avtomobilom. Ustoličena na višjem delu....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 200.000 €, 114,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

114,3 m2, pisarna, zgrajena l. 1999, 2/2 nad., prodamo. Cena: 200.000,00 EUR PRODAMO, DELNO OPREMLJENI POSLOVNI PROSTOR Na iskani lokaciji v industrijski coni Trzin je na voljo poslovni prostor v velikosti 114,3 m2 neto površine (uporabna površina: 95,3 m2 + skupni komunikacijski....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 200.000 €, 160,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša je v dveh etažah (160 m2). Stoji na ravni sončni parceli v izmeri 680 m2. Pritličje: kuhinja z jedilnico, kopalnica, delovna soba, soba za goste, soba za druženje, hodnik. Nadstropje: dnevna soba, spalnica, 2x otroška soba, kopalnica. Hiša je bila adaptirana med leti 2003 – 2005....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje 64 m2 v VI nadstropju komplet obnova 2015 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BRJE PRI KOMNU, 200.000 €, 173,00 m2 cca 1160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

173 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1954, 5.504 m2 zemljišča, P+1, Na čudoviti lokaciji, z razgledom čez cel Kras, prodajamo nekdanjo stražnico (karavlo), s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za rekonstrukcijo, s pripadajočo parcelo velikosti 5504 m2. Objekt je dostopen po javni....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kupim hiso samostojno ali atrijsko ali vrstno nad 100m2, moznost adaptacije .

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 200.000 €, 200,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Idelano je parcela velikosti nad 2000m2, hiša nudi zasebnost in je na dobri mikrolokaciji - nudi zasebnost in je blizu vitalne infrastrukture. .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 200.000 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vsaj 50 kvadratov bivalne površine, najmanj dvosobno, do vključno 3. nadstropja če ni dvigala, s teraso/balkonom/atrijem Parkirišče ni tako pomembno. Ni nujno da je prenovljeno, niti da je v neposredni bližini morja. Želiva pa si ločenih števcev za vodo in elektriko ter urejeno....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 200.000 €, 230,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vas seni se nahaja v goriških brdih 4km os italijanske meje z lepim razgledom na celo furlanijo in mesto udine .

 
 
 
  Hiša, VIR, 200.000 €, 150,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Žitna uvala – prodajem samostojeću kuću koja se sastoji od 3 apartmana; površina okućnice 335 m2; U prizemlju se nalaze dva dvosobna apartmana svaki po 55 m2, a na katu jednosoban apartman od 40 m2; prilaz kući sa dvije strane; kuća je legalizirana; održavana okućnica;....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 200.000 €, 134,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

134,6 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1939, adaptirana l. 1996, 1/1 nad., Prodaja se 4-sobno stanovanje v 2-stanovanjski hiši, obdano z naravo, na mirni, atraktivni in s soncem obsijani lokaciji. V naravi to predstavlja levi del hiše, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Značilnosti: velikosti:....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 200.000 €, 134,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2025.,

www.indomio.si

134,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1939, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., Prodaja se 4-sobno stanovanje v 2-stanovanjski hiši, obdano z naravo, na mirni, atraktivni in s soncem obsijani lokaciji. V naravi to predstavlja levi del hiše, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Značilnosti: velikosti:....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 200.000 €, 56,00 m2 cca 3570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

56 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1980, pritličje, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST ZA GOSTINCE IN INVESTITORJE! Na prodaj: poslovni prostor – gostinski lokal "Longi Bar" - Koper – Ogrlica, priljubljena lokacija Na eni najboljših lokacij v Kopru, sredi zelenja....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 200.000 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

71,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, 4/4 nad., prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Na eni izmed zaželenih lokacij v Mariboru, na Kamniški ulici, prodamo prostorno in funkcionalno 3-sobno stanovanje, ki združuje mirno bivanje v neposredni bližini narave ter hiter dostop do mestnega središča.....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 200.000 €, 81,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

81,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, VP/4 nad., Lepo vzdrževanja pritlično, tri sobno stanovanje, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij na Rimski ploščadi prodamo svetlo, prostorno in funkcionalno trisobno stanovanje v pritličju urejene večstanovanjske....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 200.000 €, 208,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

208,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 233 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR V Idriji posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Gre za enostanovanjsko hišo, osnova objekta je iz leta 1952, dodatno je bilo nadzidano v 80-tih. Površina zemljišča je v izmeri 233 m2.....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 200.000 €, 83,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

83 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 1998, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega dvosobnega stanovanja na Vodopivčevi ulici v Kranju, ki se nahaja na drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1890. Po podatkih Geodetske uprave Republike....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

gotovina .

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 200.000 €, 370,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Velikost 9,5x13m plus terasa. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 199.900 €, 95,00 m2 cca 2100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

95,3 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1992, 1/2 nad., prodamo večnamenski lokal v tpc city, maribor, prodamo. Cena: 199.900,00 EUR V strogem centru mesta (TPC City) prodamo trgovski lokal, ki se nahaja v 1. nadstropju (dvigalo). Trenutno je lokal zaprt, nazadnje je bila v njem....

 
 
 
  Stanovanje, PEKRE, 199.900 €, 59,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Podravska – Maribor (Pekre), zgrajeno l. 2010, dokončano l. 2023, 1. nadstropje, neto tlorisna površina 59,70 m2, bivalni prostor 56,20 m2, balkon 3,50 m2, klet, eno lastniško parkirno mesto v garaži, dodatno lastniško parkirno mesto zunaj. Cena: 199.900 EUR. S....

 
 
 
  Poslovni prostor, PTUJ, 199.900 €, 338,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

338 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1997, Največji in najbolj obiskani klub Xtime na Ptuju, prodamo. Cena: 199.900,00 EUR Glasba, zabava in ples - to je slogan kluba Xtime.Na dobro znani lokaciji, v poslovno-stanovanjskem kompleksu je naprodaj 338 m2 velik prostor, ki se trenutno....

 
 
 
  Hiša, SPODNJA VOLIČINA, 199.900 €, 130,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2026.,

www.indomio.si

130,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2025, 11,41 m2 zemljišča, K+P, Hiša z vikendico v prelepi naravi pri Lenartu - mir, zasebnost in čar podeželja, prodamo. Cena: 199.900,00 EUR Hiša z vikendico v prelepi naravi pri Lenartu – mir, zasebnost in čar podeželja! Pozdravljeni,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 199.780 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-132 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 199.500 €, 71,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.indomio.si

71,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, adaptirano l. 2014, 2/5 nad., Postojna, v mirnem naselju, opremljeno in takoj vseljivo, prodamo. Cena: 199.500,00 EUR Lokacija: v nizki večstanovanjski stavbi s 23 stanovanji, na odlični lokaciji z veliko zelenja. Razporeditev prostorov: stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJE GORJE, 199.000 €, 41,30 m2 cca 4820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja manjše 2-sobno stanovanje, ki je bilo zgrajeno l. 1978 in obnavljano l.2000. Nahaja se v 1.nadstropju od 3-h v manjšem alpskem bloku. Stanovanje je popolnoma opremljeno. Pripada mu parkirno mesto pred vhodom v blok (primerno za 2 avtomobila),....

 
 
 
  Hiša, DORNBERK, 199.000 €, 200,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

200 m², samostojna, zgrajena l. 1947, 5.668 m² zemljišča, atraktivna lokacija, bivša kmetija z zemljiščem 5668 m² zemljišče vse v enem kosu( sadovnjak), hiša je nevseljiva potrebna celotne obnove. Hiša z zemljiščem na sončni lokaciji z razgledom na dolino, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 210.000 € na 199.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KOSOVELJE, 199.000 €, 165,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.11.2025 - 210.000 €
23.04.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in sončni kraški lokaciji se prodaja novozgrajena enodružinska hiša , zgrajena leta 2025 . Objekt je zasnovan sodobno in funkcionalno, v skladu z naravnimi značilnostmi okolja. Hiša ni dokončana (3.gradbena faza), kar omogoča bodočemu lastniku, da zaključi notranjo ureditev....

 
 
 
  Hiša, LUČE, 199.000 €, 154,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-132 Ogled oglasa na strani ponudnika POSEST - PRIPRAVLJEN PROJEKT ZA IZGRADNJO 2 APARTMAJEV IN PREDELAVO HIŠE V 1 VEČJI APARTMA - EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST! Na prečudoviti lokaciji, v naselju Konjski Vrh (občina Luče) se nahaja visokogorska posest z razgledom na....

 
 
 
  Hiša, JURŠINCI, 199.000 €, 224,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151034-198 Ogled oglasa na strani ponudnika V Sakušaku, na mirni in sončni lokaciji, posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše skupne izmere 224,2, m, od tega 143,7 m2 uporabne površine, zgrajene 1965, obnovljene in dograjene med leti 2000 in 2008 (Gurs podatki), s pripadajočim....