• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje do 360 m2 do 200000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net najdražje do 360 m2 do 200000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje do 360 m2 do 200000 eur ekskluzivno

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje do 360 m2 do 200000 eur ekskluzivno" je bilo najdenih 38 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.255 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 190000 eur (malo cenejši)
    • 210000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, HRPELJE, 193.000 €, 133,10 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2017.,

www.mp-projekt.si

Ekskluzivno prodamo enoto moderno zasnovanega dvojčka , zgrajeno do 3.PGF. Enota ima 133,10m2 stanovanjske površine, teraso v izmeri 99m2, odprto garažo v izmeri 55,30m2, veliko shrambo v izmeri 13,80m2 in klet v izmeri 3,5m2, na parceli 780m2. Enota obsega pritličje in nadstropje....

 
 
 
 
-24%

Spremembe cen iz 288.000 € na 220.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, AJDOVŠČINA, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2025 - 288.000 €
16.04.2026 - 220.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2025.,

www.indomio.si

73,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2021, 3/3 nad., prestižno stanovanje z urbano eleganco, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR V srcu mesta, le korak od njegovega živahnega utripa, se nahaja prefinjeno prenovljeno 3-sobno stanovanje, ki združuje brezčasno eleganco in sodobno....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAZVANJE, 215.000 €, 251,00 m2 cca 860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

251,6 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2006, 1/1 nad., MARIBOR - Tržaška cesta 65 Maribor, ekskluzivno v ponudbi večji poslovni prostor, v velikosti 251,60 m2, na odlični, frekventni lokaciji, v 1. nad., trgovsko-poslovnega centra. Prostor je primeren za neživilsko....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net najdražje do 360 m2 do 200000 eur ekskluzivno'
199.000 €
143.000 €
199.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

251,6 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1995, adaptiran l. 2006, 1/1 nad., MARIBOR - odlična priložnost nakupa 251,60 m2, poslovnega prostora na odlični, frekventni lokaciji, v 1. nad., trgovsko-poslovnega centra na Tržaški ulici 65 v Mariboru. Primeren za preureditev v pisarne,....

 
 
 
  Hiša, LUČE, 199.000 €, 154,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-132 Ogled oglasa na strani ponudnika POSEST - PRIPRAVLJEN PROJEKT ZA IZGRADNJO 2 APARTMAJEV IN PREDELAVO HIŠE V 1 VEČJI APARTMA - EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST! Na prečudoviti lokaciji, v naselju Konjski Vrh (občina Luče) se nahaja visokogorska posest z razgledom na....

 
 
 
  Poslovni prostor, POSTOJNA, 198.000 €, 155,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2025.,

www.indomio.si

155 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1979, P/5 nad., Poslovni prostor v centru Postojne, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR RE/MAX Nova Gorica ekskluzivno posreduje pri prodaji poslovnega prostora na izjemno frekventni lokaciji, na naslovu Ljubljanska cesta 9, Postojna. Nahaja se v....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 193.000 €, 86,10 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.mp-projekt.si

Kandijska ulica, ekskluzivno prodamo 3-sobno stanovanje , z velikim balkonom in dvema kletnima prostoroma. Stanovanje je v celoti potrebno prenove (inštalacije, tlaki, kopalnica, kuhinja, vrata …). Idealno za kupce, ki želijo ustvariti dom po lastnih željah in potrebah. Skupno meri....

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 183.724 € na 187.718 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, APAČE, 187.718 €, 76,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2025 - 162.574 €
25.04.2025 - 172.809 €
11.12.2025 - 183.724 €
20.05.2026 - 187.718 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 76,06 m2, od tega 5,78 m2 shramba. Cena: 187.718,59 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v prvem nadstropju....

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 182.855 € na 186.830 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, APAČE, 186.830 €, 75,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2025 - 162.655 €
25.04.2025 - 170.400 €
11.12.2025 - 182.855 €
20.05.2026 - 186.830 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. nadstropje, neto bivalna površina 75,70 m2, od tega 5,81 m2 shramba. Cena: 186.830,82 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRADE, 185.000 €, 198,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.09.2025.,

www.indomio.si

198,6 m2, pisarna, zgrajena l. 2001, 76 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Prodamo poslovno stanovanjski prostor, ki je optimalno razporejen, zelo prostoren in se nahaja v kletni etaži samostojne hiše na mirni lokaciji v Pradah, 5 km oddaljeno od Kopra. Razporeditev: osrednji....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROGAŠKA SLATINA, 170.800 €, 154,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

154,6 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1994, P/1 nad., Prodaja gostinskega lokala z ekskluzivno pokrito teraso - PC Sonce, Rogaška Slatina, prodamo. Cena: 170.800,00 EUR Tip nepremičnine: Gostinski lokal z zunanjo teraso Velikost: 34,6 m² (notranji lokal) + 120 m² (zunanja pokrita....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBEČNA, 170.000 €, 329,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

329 m2, skladišče, zgrajeno l. 1988, 1.216 m2 zemljišča, P+1/2 nad., prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Predmet prodaje je kmetijska stavba - hlev, ki stoji na parceli velikosti 1.217m2, pretežno kmetijsko in delno stavbno zemljišče. Stavba je meri 17x12m, P+1, pritlična etaža ima višino....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBEČNA, 170.000 €, 329,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

329 m2, kmetija, 18.444 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Predmet prodaje je kmetijska stavba - hlev, ki stoji na parceli velikosti 1.217m2, pretežno kmetijsko in delno stavbno zemljišče. Dodatno se daje v najem kmetijsko zemljišče travnik oz. njiva v velikosti 17.229m2....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 149.000 € na 159.000 € z dne 01.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, DOLENJE PRI JELŠANAH, 159.000 €, 230,00 m2 cca 690 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.06.2025 - 169.000 €
15.08.2025 - 149.000 €
01.05.2026 - 159.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.indomio.si

230 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1984, 1.072 m2 zemljišča, P+1, Prodamo dvostanovanjsko hišo v naselju Dolenje pri Jelšanah. Hiša ima tlorisne površine 115 m2, na parceli 1072 m2. Na parceli je zgrajena kot samostojni objekt tudi garaža v izmeri 100 m2. Nepremičnine so locirane....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 156.606 € na 154.236 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, APAČE, 154.236 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.08.2025 - 140.584 €
11.12.2025 - 156.605 €
16.12.2025 - 148.303 €
08.01.2026 - 156.606 €
20.05.2026 - 154.236 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. / 3. nad., neto bivalna površina 57,26 m2, od tega 6,03 m2 shramba. Cena: 154.236,23 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 152.000 €, 56,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

56,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1968, visoko pritličje, prodamo. Cena: 152.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST - 2 SOBNO STANOVANJE NA ISKANI LOKACIJI V CENTRU MESTA Novemu lastniku je na voljo prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja na Cesti Borisa Kraigherja v Velenju. Lokacija je....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 150.000 €, 190,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

190 m2, samostojna, zgrajena l. 1670, 1.138 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Na edinstveni lokaciji, v centru Slovenskih Konjic, ekskluzivno prodamo v celoti zazidljivo parcelo, na kateri stoji, večja, starejša hiša, ki bi lahko bila primerna za različno uporabo (kot....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 112,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1893, adaptirano l. 2020, stanovanje v bližini hofra, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – popolnoma prenovljeno 4-sobno stanovanje v Trbovljah Na odlični in lahko dostopni lokaciji v Trbovljah, v neposredni bližini vseh pomembnih....

 
 
 
  Hiša, GORNJA RADGONA, 134.000 €, 236,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

236,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 2.398 m2 zemljišča, K+P+M, Družinska hiša z delavnico na umirjeni lokaciji, prodamo. Cena: 134.000,00 EUR Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše (letnik 1991) z gospodarskim poslopjem in garažo/delavnico v bližini Gornje Radgone.....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 124.900 €, 228,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-17 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše z gospodarskim poslopjem (preša) v Ljutomeru (območje Spodnji Kamenščak), ki je bila zgrajena leta 1962 ter je potrebna obnove/adaptacije. Hiša stoji na zemljišču, ki je....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 119.000 €, 82,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.09.2023.,

www.indomio.si

82 m2, samostojna, zgrajena l. 1938, 873 m2 zemljišča, P+1, Spoštovani kupci, v centru Ilirska Bistrica vam nudimo v nakup edinstveno nepremičnino, katera je potrebna adaptacije. Nakup nepremičnine je priložnost za kupce z domišljijo, kateri bodo prepoznali potencial starejše hiše.....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 115.000 €, 70,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

70 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 600 m2 zemljišča, pritličje, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Prodamo samostojno pritlično hišo ki se nahaja v Novokračinah, v občini Ilirska Bistrica na skrajnem jugovzhodnem delu Brkinov. Objekt je letnik 2010, narejen je do prve plošče in je na....

 
 
 
  Hiša, FRANKOLOVO, 110.000 €, 156,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-531 Ogled oglasa na strani ponudnika V Frankolovem je novemu kupcu na voljo hiša v treh etažah z dodatno stavbo za spravilo pridelka, zazidljiva parcela je v celoti stavbno zemljišče 1003 m2, preverjamo možnost gradnje še ene stanovanjske hiše poleg. Uporabno....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 110.000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-492 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štorah v neposredni bližini šole in vrtca, je naprodaj stanovanje v predzadnjem nadstroju večstanovanjskega objekta z dvigalom. Streha bila obnovljena cca leta 2018, sredstva za obnovo fasade že zbrana v RS. Stanovanje orientirano....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROGAŠKA SLATINA, 108.000 €, 100,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

100,9 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1994, PK/2 nad., prodamo. Cena: 108.000,00 EUR V Rogaški Slatini, v priljubljenem Poslovnem centru Sonce, je na voljo urejen poslovni prostor – ambulanta oziroma ordinacija, ki je zaradi svoje zasnove in mirnega okolja izjemno primeren tudi za....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 105.000 €, 63,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-500 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu je na voljo objekt v treh etažah v površini NTP 95,70 m2 po podatkih gurs-a. Od tega je 60m2 bivalne površine in 35m2 kletne površine. Izjemna lepa veduta na okolico ter sončna lega skozi ves dan.. Javni vodovod,....

 
 
 
  Stanovanje, PREBOLD, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-527 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja 2s stanovanje, do katerega se povzpneš po samo sedmih stopnicah. Parkiranje možno na parkirišču okoli objekta. Stanovanje je vseljivo v zelo kratkem času, obsega pa hodnik, 2x soba, ena prehodna, kopalnica....

 
 
 
  Hiša, RIMSKE TOPLICE, 98.000 €, 148,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-475 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu je na voljo polovica dvojčka, po naknadnem dogovoru s solastnico druge polovice dvojčka morebiti možen nakup tudi druge polovice (celotne nepremičnine s cca 2000 m2 zemljišča). V račun je možno vzeti tudi drugo....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321064-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1 - sobnega stanovanja v pritličju (objekt brez dvigala) večstanovanjske stavbe na iskani lokaciji na območju Lenarta v Slovenskih goricah (Partizanska....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 88.000 €, 76,00 m2 cca 1160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

76 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1980, P/4 nad., prodamo. Cena: 88.000,00 EUR Poslovni prostor na odlični lokaciji v Celju! Na priljubljeni lokaciji ob glavni mestni vpadnici v Celju prodajamo sodobne pritlične poslovne prostore, idealne za različne dejavnosti. Prostor obsega....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 85.000 €, 64,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2025.,

www.indomio.si

64,5 m2, pisarna, zgrajena l. 1913, adaptirana l. 2015, klet, Na voljo je ekskluzivna pisarna v kletni etaži zgodovinske stavbe v centru Maribora, na Ulici heroja Šlandra. Pisarniški prostor, velik 64,5 m2, obsega tri povezane pisarne z električnim ogrevanjem in hlajenjem, prezračevanjem,....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 83.000 €, 147,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: ilirska bistrica ID oglasa: 490281015-533 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu je na voljo hiša v Knežaku, ki je v fazi renovacije, streha je že nova, v treh etažah, v prvi etaži se nahajajo graža in kletni prostori s kurilnico in kolesarnico v izmeri cca 50 m2,....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 79.000 €, 100,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-501 Ogled oglasa na strani ponudnika Kmetija streljaj iz Celja Nasproti Hohcrauta -OBČINA LAŠKO Novemu kupcu je na voljo Hiša z gospodarskim poslopjem- kmetija. Po podatkih gursa 100,2 m2 NTP v hiši, 50 m2 NTP hleva. Hiša je starejšega tipa, centralno ogrevanje....

 
 
 
  Hiša, PILŠTANJ, 59.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

170 m2, samostojna, zgrajena l. 1946, adaptirana l. 2007, 16.091 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Prodamo delno stavbna in pretežno kmetijska zemljišča, vse skupaj 11 parcel v skupni površini 16.091m2. Prodaja je objavljena na portalu UE https://e-uprava.gov.si/si/e-uprava/oglasnadeska/podrobnosti-objave.html?id=9619563&lang=si....

 
 
 
  Hiša, PILŠTANJ, 59.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

170 m2, samostojna, zgrajena l. 1946, adaptirana l. 2007, 16.091 m2 zemljišča, K+P+M/3 nad., prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Prodamo delno stavbna in pretežno kmerijska zemljišča, vse skupaj 11 parcel v skupni površini 16.091m2. Prodaja je objavljena na portalu UE https://e-uprava.gov.si/si/e-uprava/oglasnadeska/podrobnosti-objave.html?id=9619563&lang=si....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 55.000 €, 230,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2023.,

www.indomio.si

230 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1985, 435 m2 zemljišča, P+1, Ekskluzivna ponudba. Samostojna hiša z gospodarskim poslopjem v vasi Zarečje čaka na novega lastnika. Parcela v velikosti 435 m2 ter nepremičnine v izmeri 230 m2. Hiša ima obnovljeno streho iz leta 1985....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-36 (od skupaj 35)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled