• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje do 360 m2 prvo nadstrop - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • nepremicnine.net najdražje do 360 m2 prvo nadstrop - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje do 360 m2 prvo nadstropje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje do 360 m2 prvo nadstropje" je bilo najdenih 358 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.468 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 170000 eur
    • do 220000 eur (povprečna cena)
    • do 260000 eur
    • do 2200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PODPLANINA, 85.000 €, 279,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

279 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 1.364 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji v Podplanini prodamo večjo nedokončano stanovanjsko hišo z gospodarskim objektom, ki ponuja izjemen potencial za ureditev po lastnih željah. Hiša v skupni velikosti....

 
 
 
  Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 85.000 €, 198,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2025.,

www.indomio.si

198,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 1.136 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Na prodaj dvoetažna hiša v Cuberu v Moravskih Toplicah – sončna lokacija z razgledom! V Cuberu pri Moravskih Toplicah prodamo dvoetažno hišo s kletjo (K+P+1), ki stoji na sončni parceli velikosti....

 
 
 
  Stanovanje, ČATEŽ, 85.000 €, 76,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji popolnoma opremljenega in adaptiranega počitniškega apartmaja v Termah Čatež, ki je bil zgrajen leta 1988, ter stoji na 137 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 36,90 m2 skupne površine v spodnih prostorih....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

37,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1939, 1/2 nad., na območju tabor v mestni četrti maribor je naprodaj 1-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi. stanovanje obsega 37,2 m2 neto površine, od tega 34,3 m2 uporabne površine. objekt je bil zgrajen leta 1939 in je bil skozi leta delno obnovljen,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 81.000 €, 65,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

65,6 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1995, 1/1 nad., večnamenski poslovni prostor v marina centru, na taboru, 65,60 m2, prodamo. Cena: 81.000,00 EUR V poslovnem centru na Taboru (MARINA CENTER) prodamo večnamenski poslovni prostor v izmeri 65,6 m2. Prostor je v 1. nadstropju. Sanitarije....

 
 
 
  Hiša, KOZJE, 80.000 €, 156,00 m2 cca 510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-123 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v Polju ob Sotli, Buče, je naprodaj stanovanjska hiša in kmetijski objekt. Hiša je velika 155,5 m2. Sestoji iz pritličja, kjer se nahaja letna kuhinja, soba za druženje več kleti z kurilnico. V prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, ORMOŽ, 79.000 €, 142,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

142,7 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1849, 1. nad., naprodaj 3 stanovanjske enote v starejši stavbi, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR Stanovanja se nahajajo v 1. nadstropju starejšega poslovno stanovanjskega objekta v centru Ormoža. Stanovanja so potrebna obnove. Trenutno so prazna, le....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 70.000 €, 194,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-297 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem ruralnem okolju je naprodaj posest z starejšo in novejšo hišo. Če iščete hišo za življenje na vasi v sožitju z naravo je to nepremičnina za vas. Na posesti stojita dve hiši. Starejša hiša je bila grajena leta 1860.....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENSKE KONJICE, 68.000 €, 42,00 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

42 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1949, 1/1 nad., center mesta, bližina glavne avtobusne postaje, frekventna lokacija, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR POSLOVNI PROSTOR NA ŽELJENI LOKACIJI KONJICE, Center: Prodamo poslovni prostor, in sicer na naslovu Stari trg 15. Poslovni prostor....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 67.500 €, 32,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2026.,

www.indomio.si

32 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2020, 1/2 nad., Enosobno stanovanje, prodamo. Cena: 67.500,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike. Kabelska, upravnik mesečni strošek le okoli 16 eur, ogrevanje na elektriko, možnost priklopa kamina, pripada....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 67.500 €, 32,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.12.2025.,

www.indomio.si

32 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1880, Očarljivo stanovanje v središču Trbovelj, prodamo. Cena: 67.500,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike. Vdeo na: https://www.youtube.com/watch?v=-fv03sKHqGI Kabelska, upravnik mesečni strošek le okoli 16 eur, ogrevanje....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 67.500 €, 31,00 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

31 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1880, Očarljivo stanovanje v središču Trbovelj, prodamo. Cena: 67.500,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike. link do videa na: https://www.youtube.com/watch?v=glz9yow79GI Kabelska, upravnik mesečni strošek le okoli 16 eur,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUTOMER, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

51 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2018, 1/2 nad., V strogem centru Ljutomera, na Miklošičevem trgu 1, je naprodaj lepo vzdrževano 1,5-sobno stanovanje v meščanskem objektu iz leta 1880. Stanovanje je svetlo, funkcionalno zasnovano, brez bremen in takoj vseljivo, z....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

16,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, 1/1 nad., top lokacija, bližina infrastrukture, bližina narave, tržno izjemno zanimivo, prodamo. Cena: 62.000,00 EUR GARSONJERA MARIBOR, TABOR: Prodamo garsonjero na eni boljših lokacij Maribora - na Taboru. VIDEO PREDSTAVITEV: https://youtu.be/g-0qy_UIuYs....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 59.000 € na 54.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GABROVKA, 54.000 €, 100,00 m2 cca 540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.04.2026 - 59.000 €
14.05.2026 - 54.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1600, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, K+P+M, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje....

 
 
 
  Hiša, SVETI TOMAŽ, 49.999 €, 49,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.indomio.si

49 m2, samostojna, zgrajena l. 1925, adaptirana l. 2010, 390 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 49.999,00 EUR SVETI TOMAŽ - KORAČICE Prodamo hiško, ki je bila zgrajena leta 1925, ki po podatkih GURS meri 49 m2 brutto površine (41 m2 bivalne površine in 8 m2 klet). Hiška je bila delno obnovljena....

 
 
 
  Hiša, GABROVKA, 49.000 €, 100,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1920, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje z....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 49.000 €, 34,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

34,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1909, 1/3 nad., prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V naselju na naslovu Novi dom ponujamo v prodajo delno opremljeno 1-sobno stanovanje, v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta z upravnikom. Stanovanje ima zamenjana okna, sicer pa je potrebno prenove. Funkcionalen....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 39.990 €, 31,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1841, adaptirano l. 1995, 1/1 nad., prodamo. Cena: 39.990,00 EUR Pozdravljeni, prodajamo staromeščansko 2-sobno stanovanje KJE: v osrčju Apač in ob vsej potrebni infrastrukturi OBJEKTIVNI PODATKI: s skupno površino 31,8 m², ki se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 35.000 €, 200,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

200 m2, hiša, zgrajena l. 1799, adaptirana l. 1950, 146 m2 zemljišča, K+P+M, Odlična investicija v prenovo stare ljutomerske kleti z nastanitveno etažo v srcu mesta Ljutomera. Ponudba, ki je ne smete zamuditi, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V nakup Vam ponujamo pravo zgodovinsko poslastico,....

 
 
 
  Zemljišče, KOČEVJE, 34.000 €, 84,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

84 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, center Kočevja, zemljišče 84 m2, Pritličje lahko poslovni prostori, prvo nadstropje in mansarda pa sta lahko namenjena za stanovanje, strogi center Kočevja, vsa infrastruktura v okviru 10 minut hoje, prodamo. Cena: cca 34.000,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELENJE, 28.000 €, 20,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

20,3 m2, pisarna, trgovski center, zgrajena l. 1997, adaptirana l. 2000, 1/1 nad., poslovni prostor - pisarna, prodamo. Cena: cca 30.000,00 EUR V poslovno - trgovskem centru posredujemo pri prodaji poslovnega prostora - pisarne. Prostor se nahaja v prvem nadstropju- možen dostop z....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 337-358 (od skupaj 358)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled