• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje do 59000 eur do 35 eur/ - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net najdražje do 59000 eur do 35 eur/ - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje do 59000 eur do 35 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje do 59000 eur do 35 eur/m2" je bilo najdenih 456 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 13 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2420 m2
    • do 3020 m2
    • 3020 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 3020 m2
    • 3620 m2
  •  Po ceni
    • do 716 eur
    • do 895 eur (povprečna cena)
    • do 1000 eur
    • do 8 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, OLIKA, 49.580 €, 1914,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-44 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku OLIKA, v zaledju slovenske Istre, v bližini mejnega prehoda SOČERGA, PRODAMO STAVBNO ZEMLJIŠČE. Zemljišče meri 1914 m2, od česar je za pozidavo namenjeno 1 339,8 m2, ostalo je pa kmetijsko oz. gozdno zemljišče. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 64.000 €, 4679,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.nesta.si

GABRSKA GORA - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, GABRSKA GORA, 64.000 €, 4679,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

4.679 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ob asfaltni cesti, na lepi sončni legi, v naravi med vinogradi, prodamo zazidljivo parcelo (750 m2) za stanovanjsko gradnjo. Na južnem delu parcele, na robu, ko se manjši naklon parcele prevesi v večjega je bil leta 2015 postavljen izjemno....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net najdražje do 59000 eur do 35 eur/m2'
48.000 €
63.000 €
62.490 €
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 63.440 €, 3172,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO V vasi....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 63.271 €, 63271,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

63.271 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Bukovje se prodajata dva gozda, oba v deležu 1/12,(boste solastnik) Parcelne št. so: 700/425 in 695/4. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 
  Zemljišče, MESTNI VRH, 62.000 €, 24001,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2024.,

www.indomio.si

24.001 m2, kmetijsko zemljišče, naprodaj večji vinograd na mestnem vrhu, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR Novo na trgu! Na voljo je priložnost za nakup obdelanega vinograda na čudoviti lokaciji Mestni vrh, Ptuj v regiji Podravje. Vinograd je zasajen na zemljišču v izmeri 24.000 kvadratnih....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 61.632 €, 20544,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-52 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodaja se več kmetijskih parcel na območju Šmarij pri Kopru, Parcele (skupaj jih je 11) so različno velike in so razparcelirane. V naravi predstavljajo gozd oz njive, ki pa niso obdelane. Imajo jugo - zahodno lego in so dostopne.....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 61.600 €, 1760,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

1.760 m2, zazidljiva, prodamo lepo, sončno parcelo z izjemnim pogledom, prodamo. Cena: cca 35,00 EUR/m2 Sončna lokacija z odprtim pogledom. Na mirni in sončni lokaciji v osrčju Menišije je naprodaj zazidljiva parcela velikosti približno 1.760 m². Ko bo znan kupec se bo izvedla parcelacija,....

 
 
 
  Zemljišče, DOBJE PRI PLANINI, 61.058 €, 40705,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-393 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Presečno v občini Dobje posredujemo pri prodaji nezazidljivega kmetijskega zemljišča, na katerem je pretežno gozd. Sestavljen pa je iz mešanega drevja. - Skupaj devet med seboj povezahih parcel, od tega je ena v drugi....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.031 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Ratež , prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.030 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

26.535 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 61.030,50 EUR NOVO MESTO, Ratež, prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. Pravno stanje Lastništvo....

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 61.000 €, 5053,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2024.,

www.indomio.si

5.053 m2, zazidljiva, Naprodaj posest v Cogetincih - Cerkvenjak, prodamo. Cena: 61.000,00 EUR Zemljišče v Cogetincih, Cerkvenjak, Podravje predstavlja odlično priložnost za vse, ki iščejo mirno življenje v osrčju Slovenije. S skupno površino zemljišča kar 5053 m2, od tega zazidljivo....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 60.000 €, 2600,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

ostalo del je v fazi spremembe namembnosti .

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 60.000 €, 3028,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Delno zazidljivo zemljišče, Pomurska – Sebeborci, skupna površina zemljišča 3028 m2 (zazidljivi del 2241 m2). Cena: 60.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. V Sebeborcih, na izjemni in mirni lokaciji, prodamo urejeno zemljišče v skupni....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 60.000 €, 3059,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

3.059 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče s pogledom na dolino Dragonje, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V zaselku Mačkujek se prodaja zemljišče k.o. Krkavče številka 2000 v velikosti 3.059m2. Zemljišče sestavlja ena od teras na pobočju hriba, ki je orientirano na jug.....

 
 
 
  Zemljišče, POMJAN, 60.000 €, 3686,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2024.,

www.indomio.si

3.686 m2, kmetijsko zemljišče, Parcela v bližini ceste za Šmarje, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR Ravna parcela se nahaja v II. območju kmetijskih zemljišč z urejeno dostopno potjo. Pogoj prodajalca za prodajo nepremičnine je, da kupec prevzame in plača del stroškov v zvezi s prodajo....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA HAJDINA, 60.000 €, 3745,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2024.,

www.indomio.si

3.745 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, delno stavbno, delno kmetijsko, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na Zgornji Hajdini v strnjenem naselju ob ulični cesti prodamo ravno, sončno, delno stavbno (cca 1.477 m2), delno kmetijsko zemljišče (njiva 2.268 m2). Vsa infrastruktura je v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, STAVEŠINSKI VRH, 60.000 €, 3783,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

3.783 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavešinski Vrh čudovito posestvo velikosti 3.783 m2 z osupljivim razgledom, popolnim mirom in veliko zasebnosti. Komunalno opremljeno (elektrika, voda), ograjeno, z bazenom, ribnikom, sadovnjakom, leseno hiško in kotički za druženje. Idealno....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTJE, 60.000 €, 3814,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

3.814 m2, kmetijsko zemljišče, HRASTJE - 2 km od Pohorske vzpenjače, naprodaj štiri parcele za postavitev vikenda. Kmetijska zemljišča so na čudoviti sončni legi, z naklonom, z asfaltnim dovozom. Možnost nakupa samostojno ali v celoti. Cena: 15.000 EUR/parcela, prodamo. Cena: 60.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, PODBORŠT, 60.000 €, 4285,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.11.2025.,

www.indomio.si

4.285 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR P R O D A J A – ZAZIDLJIVA / KMETIJSKA PARCELA – PODBORŠT PRI ŠENTJANŽU (4.285 m²) Na voljo je izjemna priložnost za nakup prostorne parcele v mirnem podeželskem okolju, v vasi Podboršt pri Šentjanžu. Lokacija je odlična za vse, ki....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 60.000 €, 24329,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

24.966 m2, posest, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR OBORA ZA DIVJE ŽIVALI V predelu Ljutomersko ormoških goric, v prelepem naravnem okolju, se nahaja, ujeta med gozdovi, travniki in vinogradi, obora za rejo divjih živali. Obora obsega skupno 24.329 m2 površine, od tega je cca. 3560....

 
 
 
  Zemljišče, CANKOVA, 59.999 €, 7323,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

7.323 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, po večini stavbno, manjši del kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 59.999,00 EUR V Kraščih, razpršenem naselju v občini Cankova, prodamo večje zemljišče, skupne površine 7.323 m2, ki je po namenski rabi po večini stavbno, nekaj....

 
 
 
  Kmetija, MALEČNIK, 59.500 €, 25086,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.07.2020.,

www.salomon.si

Naselje: malečnik ID oglasa: 490321054-95 Ogled oglasa na strani ponudnika Na območju Malečnikam v Hrenci je prodajamo VEČJI VINOGRAD, v velikosti 25.086 m2. Vinograd je redno obdelovan in negovan. Priporočamo vinogradnikom in ljubiteljem obdelovanja zemlje. Pokličite za već informacij....

 
 
 
  Zemljišče, MALEČNIK, 59.500 €, 25086,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

25.086 m2, kmetijsko zemljišče, terasasto zemljišče, vinograd, prodamo. Cena: 59.500,00 EUR Na območju Malečnika, v Hrenci prodajamo VEČJI VINOGRAD, stoopničasto zemljišče v izmeri 25.086 m2, orinetirano proti jugu, s pogledom na Maribor. Vinograd sicer trenutno ni obdelovan oz.negovan,....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 59.355 €, 3957,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

3.957 m2, kmetijsko zemljišče, potok - (vanganel) koper, cca. 7 km do kopra prodamo kmetijska zemljišča z dostopom z asfaltirane ceste v skupni izmeri 3957 m2, prodamo. Cena: 15,00 EUR/m2 POTOK – (VANGANEL) KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijska zemljišča z dostopom z asfaltirane....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 59.000 €, 3250,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

3.250 m2, zazidljiva, *Zemljišče na odlični lokaciji, *delno stavbno (1/2), delno kmetijsko (1/2), *komunalno urejen, *dobra investicijska priložnost za razvoj zemljišča, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Zemljišče za investicijo, 3.250 m2, Šmarje pri Jelšah - Šerovo Na lepi lokaciji v....

 
 
 
  Zemljišče, TINJAN, 58.480 €, 2924,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2024.,

www.indomio.si

2.924 m2, kmetijsko zemljišče, Prodajajo se kmetijska zemljišča v skupni velikosti 2924 s pogledom na morje, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 Na pobočju tinjanskega hriva se prodajajo 3 kmetijska zemljišča. Eno zemljišče se nahaja v bližini vasi Slatine. Dostopno je po poljski poti in....

 
 
 
  Zemljišče, FRANKOLOVO, 58.000 €, 4116,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.indomio.si

4.116 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR Na izjemni sončni lokaciji v naselju Frankolovo prodamo čudovito parcelo z že pridobljenim gradbenim dovoljenjem in izdelano projektno dokumentacijo, kar omogoča takojšnji začetek gradnje brez dodatnega urejanja dokumentacije.....

 
 
 
  Zemljišče, OPLOTNICA, 58.000 €, 6466,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-23 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.466 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti. Celotno zemljišče je izjemno lepo umeščeno in vzdrževano ter se od spodnjega....

 
 
 
  Zemljišče, STARI TRG PRI LOŽU, 57.500 €, 2300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Prijeten kraj -turistično razvito okolica ponuja veliko različnih aktivnosti tako kulturnih kot turističnih. Infrastruktura je v kraju Stari trg pri Ložu, ki je odmaknjen cca.1,2km v katerem je šola, ZD, trgovine, banka, Možnost nakupa še dodatnega zemljišča v izmeri 2.700m². Skupno....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 56.000 €, 27245,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

27.245 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče Rimske Toplice, prodamo. Cena: 56.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 712,51 m2. Ostali del parcele predstavlja kmetijske in gozdne površine v velikosti 27245 m2.....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 69.800 € na 55.840 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LIPOVCI, 55.840 €, 2792,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.07.2025 - 69.800 €
12.03.2026 - 55.840 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2025.,

www.indomio.si

2.792 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 55.840,00 EUR Na sončni odprti lokaciji ob stranski lokalni cesti v Lipovcih (občina Beltinci) prodamo povsem ravno stavbno zemljišče, skupne površine 2.792 m2, po namembnosti za stanovanjsko naselje, sprejet OPPN, in sicer cona....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 55.600 €, 12951,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

12.951 m2, za investicijo, izjemna priložnost za naložboprodamo 30 % površine parcel oziroma solastninskih deležev na parcelah v izmeri 12.951 m2 od česar je 11430 m2 gozda na klifu pod bolnico izola (neuporabno) in 1521 m2 nepozidanega stavbnega zemljišča - pup bolnica izolaveč informacij,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 55.470 €, 3698,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je zazidljiva. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJERNEJ, 55.000 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.11.2023.,

www.indomio.si

1.500 m2, zazidljiva, ravno zemljišče na čudoviti sončni lokaciji, ob manjšem potoku, z idejnim projektom za gradnjo manjše hiše in pridobljenimi soglasji, lokacija ima dobro prometno povezavo z Novim mestom in Šentjernejem, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Zemljišče je v celoti stavbno,....