Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje do 70000 eur" je bilo najdenih 1 096 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 343 €/m2
Omeji iskanje
17.03.2026.,
www.indomio.si
493 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m2 v naselju Lom pod Storžičem se prodaja zazidljiva parcela, velikosti 493 m2. Po veljavni lokacijski informaciji je na parceli dovoljena gradnja prostostoječe stanovanjske hiše. Parcela je delno komunalno opremljena/....
04.02.2026.,
www.kumi.si
Na obrobju Ljubljane na zelo mirni , sončni in z naravo obdani lokaciji, je na voljo parcela v izmeri 821m ² katera je skoraj v celoti zazidljiva, del pa predstavlja kmetijsko zemljišče - v izmeri 32m². Čudovita lokacija katera ponuja bivanje v objemu narave , veliko sprehajalnih,....
Včeraj,
www.indomio.si
167,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 1991, 1.138 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 73.900,00 EUR V Dolgi Vasi pri Lendavi prodamo urejeno stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem, garažo in zazidljivim zemljiščem v skupni izmeri 1.138 m². Nepremičnina se nahaja....
21.10.2025.,
www.indomio.si
46,6 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1992, adaptiran l. 2023, K/6 nad., Lokal za storitve, center Celja, prodamo. Cena: cca 73.500,00 EUR Prodaja se poslovni prostor v kletnih prostorih poslovno-trgovskega objekta na Savinovi ulici v samem središču Celja. Prostor je bil v celoti....
18.03.2026.,
www.indomio.si
526 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče - investicijsko, prodamo. Cena: cca 73.500,00 EUR OPOMBA: To zemljišče je zgolj za investicijo. Trenutna gradnja zaradi neurejene služnosti dostopa ni mogoča. Služnost se po podatkih prodajalcev ne da trenutno urediti. Posredujemo....
08.11.2025.,
www.indomio.si
1.200 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 73.000,00 EUR V okolici Žirov v prodajo ponujamo dve parceli. Manjša parcela je v izmeri 594m2, kvadratura večje pa je 606m2. Po veljavni lokacijski informaciji gre za območje stanovanjskih površin, kjer je dovoljena gradnja....
01.05.2026.,
www.indomio.si
50 m2, zidan, zgrajen l. 1800, 3.443 m2 zemljišča, Lastnič zidanica, prodamo. Cena: 73.000,00 EUR NE GLEDE NA PONUDBENO CENO pričakujemo vaše ponudbe. Novemu kupcu sta na voljo 2 objekta - zidanica letnik 1800, voda, elektrika, novejša kritina, v treh etažah, spodaj predprostor, kuhinja,....
08.06.2024.,
www.indomio.si
678 m2, zazidljiva, Sončna, rahlo dvignjena, zazidljiva parcela na robu naselja, blizu narave, vendar še vedno blizu šole, vrtca, dostop v polovični solastnini s sosedom, prodamo. Cena: 73.000,00 EUR Parcela se nahaja v mirnem in zelenem okolju, idealnem za gradnjo družinske hiše....
06.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 23,40 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .
05.06.2024.,
www.indomio.si
2.905 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče Jelšane - več parcel, 2905 m2, 22 km od Opatije, 25 km od Reke. Cena 30,8 EUR/ m2. Kupec ne plača provizije za posredovanje. Za več informacij in oglede smo vam na voljo. Pokličite 041 695 312 - Slavko Guštin, prodamo. Cena: cca 89.500,00....
15.02.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490191119-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji garsonjere v 6. nadstropju stavbe Lipa na Celovški cesti 264 v Ljubljani. Stanovanje po podatkih Geodetske uprave RS obsega 19,2 m 2 neto tlorisne površine, od tega 19,2 m 2 uporabne površine. Razporeditev....
25.06.2025.,
www.indomio.si
804 m2, zazidljiva, Gradbeno zemljišče 804 m2 na Hočkem Pohorju, prodamo. Cena: 72.360,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora, prodamo gradbeno zemljišče 804 m2, primerno za stanovanjsko gradnjo. Parcela je ravna-sončna, razgledna lega. Ob robu zemljišča....
03.04.2026.,
www.indomio.si
1.200 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 V Šmartnem v Rožni dolini, na eni izmed prijetnejših in sončnih lokacij, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v velikosti približno cca 1.000 m². Parcela se nahaja v urejenem in mirnem okolju, kjer se prepletata zasebnost....
27.01.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Blizu OŠ, vrtca, gimnazijo, trgovine, pošte, avtobusno postajo.... .
06.05.2026.,
www.indomio.si
98,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.704 m2 zemljišča, P+1+M, Na mirni, sončni lokaciji v naselju Planjsko (Majšperk) se prodaja opremljena samostojna hiša s čudovitim razgledom na dolino in prostorno parcelo v izmeri 3.704 m2. Objekt obsega garažo z vinsko kletjo, bivalni prostor....
12.09.2025.,
www.indomio.si
734 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR V Črmošnjicah pri Stopičah prodamo parcelo na robu vasi. Namenska raba: površine podeželskega naselja Dopustne dejavnosti: bivanje, kmetijstvo, dopolnilne dejavnosti Dopustni objekti: prostostoječa enostanovanjska....
02.03.2024.,
www.indomio.si
500 m2, zazidljiva, v urejenem naselju s hišami, v bližini centra mesta, parcela je v nagibu proti jugu, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR Lokacija: v urejenem naselju z dobro prometno dostopnostjo do centra mesta in avtoceste. V bližini so trgovine, center mesta, tovarna Krka. Možna je....
07.03.2024.,
www.kvadrat-nepremicnine.si
658 m², zazidljiva, v urejenem naselju s hišami, v bližini centra mesta, parcela je v nagibu proti jugu, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR Lokacija: v urejenem naselju z dobro prometno dostopnostjo do centra mesta in avtoceste. V bližini so trgovine, center mesta, tovarna Krka. Možna je....
25.07.2022.,
www.nepremicninskioglasnik.com
atrij .
17.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Nezazidano stavbno zemljišče za gradnjo individalne stanovanjske hiše. Informacije: 041 781-718, 031 301-241 .
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490391006-70 Ogled oglasa na strani ponudnika V Topolu nad Medvodami posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel. Skupna izmera je 800 m2. Parceli sta v celoti zazidljivi. Dovoljena je gradnja nizkih enostanovanjskih ali dvostanovanjskih objektov tipa P+1+M ali P+T.....
16.01.2018.,
www.mp-projekt.si
V staromeščanski hiši v centru Preddvora prodamo 2-sobno stanovanje ki obsega dnevno bivalni del s kuhinjo, jedilnico z izhodom na balkon, kopalnico z wc in spalnico. V letu 2004 je bilo stanovanje v celoti obnovljeno oz. na novo narejeno. Ogrevanje z radiatori, daljinsko, na biomaso.....