• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje do 73000 eur - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremicnine.net najdražje do 73000 eur - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje do 73000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje do 73000 eur" je bilo najdenih 1 167 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 358 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 690 m2
    • do 860 m2
    • 860 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 860 m2
    • 1030 m2
  •  Po ceni
    • 69000 eur (malo cenejši)
    • 76000 eur (malo dražje)
    • do 49 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VRANSKO, 79.965 €, 1777,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2026.,

www.indomio.si

1.777 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče: Prisvoji si Vransko zdaj, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče, ki je novo na trgu, v Vranskem, slikovitem naselju v osrčju Slovenije. To prazno zazidljivo zemljišče ponuja 1777 kvadratnih....

 
 
 
  Hiša, KAMNA GORICA, 79.900 €, 143,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.03.2026.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje V Srednji Dobravi pri Kamni Gorici v občini Radovljica prodamo stanovanjsko hišo z zemljiščem v skupni izmeri 433,00 m 2 . Stavba ima neto tlorisne površine cca 143,00 m 2 . Po podatkih s strani Gurs-a je bila stavba bila zgrajena leta 1760. Stavba....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 79.900 €, 60,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (9,12m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. K temu stanovanju pripada še kletna soba v velikosti 11,35m2 ter eno zunanjo parkirno mesto,....

 
 
 
  Hiša, LJUBNO OB SAVINJI, 79.900 €, 189,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-148 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepe dvostanovanjske hiše potrebne prenove Ljubno ob Savinji, ki je bila zgrajena leta 1958, ter stoji na 461 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 189 m2 skupne površine, od tega 112 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 79.900 €, 6473,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

6.473 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Naprodaj je zazidljivo zemljišče v Ivanovcih, deset minut vožnje iz Moravskih Toplic.4240 m2 zemljišča je zazidljivega (površine podeželskega naselja), na fotografiji je to desni oz. vzhodni del zemljišča.Infrastruktura je v neposredni bližini,....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 79.500 €, 1137,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Z.K. urejeno .

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 79.200 €, 1100,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

1.100 m2, zazidljiva, V bližini osnovne šole v Spodnjem Dupleku, na koncu slepe ulice, prodamo zazidljivo gradbeno parcelo. Zemljišče ima urejen dostop. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za gradnjo dvojčka ali samostojne individualne hiše,....

 
 
 
  Hiša, ŠENTRUPERT, 79.000 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.04.2026.,

www.hisanepremicnine.si

ŠENTRUPERT – okolica , k.o. CIRNIK - 95,2o m2, zidanica l. 2012 , na zemljišču 4.608,oo m2 , na mirni, prisojni – sončni legi, na obrobju manjšega naselja, primerno za ljubitelje narave. Zidanica ima Gradbeno dovoljenje , hišno številko, elektro in vodovodni priključek, asvaltni dostop.....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 79.000 €, 160,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

160 m2, samostojna, adaptirana l. 2004, 750 m2 zemljišča, mirna, sončna lokacija s pogledom na krko. tam kjer se ustavi čas. Hiša je delno obnovljena(centralna kurjava, okna, streha, okolica) Sestoji iz dveh etaž. Primerna za bivanje, vendar potrebna še delne obnove. .

 
 
 
  Hiša, PRAPRETNO, 79.000 €, 260,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.novdom.si

V kraju Prapretno je naprodaj nedokončana stanovanjska hiša pod katero je v celoti opredeljeno zazidljivo zemljišče, površine 903 m². Infrastruktura dostop po javni asfaltirani cesti vodovovod električni priključek priprava za optični priklop za internet in TV Lokacija-oddaljenost....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 79.000 €, 100,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-501 Ogled oglasa na strani ponudnika Kmetija streljaj iz Celja Nasproti Hohcrauta -OBČINA LAŠKO Novemu kupcu je na voljo Hiša z gospodarskim poslopjem- kmetija. Po podatkih gursa 100,2 m2 NTP v hiši, 50 m2 NTP hleva. Hiša je starejšega tipa, centralno ogrevanje....

 
 
 
  Stanovanje, ORMOŽ, 79.000 €, 142,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

142,7 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1849, 1. nad., naprodaj 3 stanovanjske enote v starejši stavbi, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR Stanovanja se nahajajo v 1. nadstropju starejšega poslovno stanovanjskega objekta v centru Ormoža. Stanovanja so potrebna obnove. Trenutno so prazna, le....

 
 
 
  Stanovanje, DOLENJSKE TOPLICE, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.salomon.si

v hiši, z enako veliko podstreho - možno preurediti v mansardo, 20 m do zdravilišča, potrebna adaptacija, vsi priključki Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. Prodajalec.

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 79.000 €, 2162,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2024.,

www.indomio.si

2.162 m2, zazidljiva, 2.162 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR Na Krasu v vasi Čepno je naprodaj 5 zazidljivih zemljišč v skupni velikosti 2.162 m², ki se prodajajo v kosu. Zemljišča se nahajajo ob glavni cesti cca 20 min od Postojne, Divače....

 
 
 
  Stanovanje, BREG PRI POLZELI, 79.000 €, 22,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1948, 135 m2 zemljišča, VP/VP, Na Bregu pri Polzeli prodamo garsonjero s kletjo in parcelo zadaj, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR V naselju Breg pri polzeli, prodamo garsonjero s kletjo in zadaj lastniško parcelo. Garsonjera ima kuhinjo, kopalnico in....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 79.000 €, 7337,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

7.337 m2, zazidljiva, mirna posest, Dobležiče, izdano gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, cca. 10min do center Podčetrtek, cca. 10min do center Kozje, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR Prodamo posest na mirni lokaciji v Dobležičah, med Kozjem in Podčetrtkom. Posest je v skupni....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 79.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-128 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dveh povezanih pisarn z balkonom, ki se nahajata v prvem nadstropju poslovne stavbe na Partizanski cesti v Mariboru. Pisarni se nahajata v mirnem nadstropju novejše poslovne stavbe in....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 78.900 €, 59,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (9,12m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. K temu stanovanju pripada še kletna soba v velikosti 8,36m2 ter eno zunanjo parkirno mesto,....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 78.900 €, 1052,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Omogočen dostop z javne ceste, komunalna, energetska, telekomunikacijska infrastruktura so v neposredni bližini parcele, prav tako kabelsko razdelilno omrežje. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 78.330 €, 1119,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

1.119 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 78.330,00 EUR NOVO MESTO, Regrča vas, prodamo zazidljivo zemljišče, velikost 1.119,00 m2. Po namenski rabi gre v celoti za območje stanovanjske površine (SSs - urbana prostostoječa stanovanjska pozidava). V naravi zemljišče predstavlja travnik....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 78.000 €, 34,50 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na Jesenicah , na Ulici Staneta Bokala , prodamo opremljeno 1-sobno stanovanje , v skupni izmeri 34,5m2. Stanovanje se nahaja v visokem pritličju bloka, zgrajenega l.1962. Stanovanje ima J lego. Razporeditev: predprostor, manjša bivalna kuhinja, soba, kopalnica z WC. Pripada mu tudi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 78.000 €, 205,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

nepremičnina je vpisana v zemljiški knjigi, je v dveh nadstropjih, spodnje nadstropje je 205m2, zgornje nadstropje( podest) 80 m2. .

 
 
 
  Hiša, SOVODENJ, 78.000 €, 168,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2025.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371004-64 Ogled oglasa na strani ponudnika Na področju Sovodenj (Savogna d'Isonzo) v vasi Rupa, je naprodaj manjša dvostanovanjska hiša, potrebna popolne prenove. Pritlično stanovanje in stanovanje v nadstropju sta ločeni, vsako ima svoj vhod. Velikost vsakega stanovanja....

 
 
 
  Stanovanje, TREBNJE, 78.000 €, 33,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Tloris in ostale podatke si lahko ogledate na naši spletni strani www.betonal.si .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 78.000 €, 780,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

780 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na Blatu v Slovenskih Konjicah prodamo zazidljivo parcelo za gradnjo stanovanjske hiše. Na parceli je voda in elektrika, ter cesta do parcele, prodamo. Cena: 78.000,00 EUR Na obeh straneh so že pozidani hiši. Pokličite za več informacij. .

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 78.000 €, 124,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

- ID oglasa: 490371004-78 Ogled oglasa na strani ponudnika V zgodovinskem središču Gorice prodamo stanovanje v 3. nadstropju, ki obsega: vhod, dnevno sobo, kuhinjo, 2 spalnici, 2 shrambi, hodnik, kopalnico in podstrešje v skupni izmeri 124 m2. Ogrevanje je avtonomno. Stanovanje potrebuje....

 
 
 
  Zemljišče, GALICIJA, 78.000 €, 2348,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

2.348 m2, nezazidljiva, V naselju Galicija prodamo posest s stavbo- stanovanje in kmetijskim zemljiščem, prodamo. Cena: 78.000,00 EUR V naselju Galicija prodamo zemljišče na katerem stoji stavba-vikend s hišno številko in vso infrastrukturo (voda, elektrika, čistilna naprava). Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, RAZDRTO, 78.000 €, 960,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 77.900 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1927, adaptirano l. 2002, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in hkrati dnevno sobo, spalnico,....

 
 
 
  Zemljišče, DOLE PRI POLICI, 77.000 €, 1108,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2026.,

www.indomio.si

1.108 m2, zazidljiva, Dole pri Polici, na mirni in sončni lokaciji, le 5 minut vožnje do AC priključka Grosuplje. Možna je gradnja eno ali dvostanovanjskih stavb, prodamo. Cena: 77.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče v naselju Dole pri Polici, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 77.000 €, 650,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Urejeno v zemljiški knjigi. .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 76.900 €, 59,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 76.000 €, 57,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PRILOZNOST PRITLICJE !! prodam za 76.000€ oz. po dogovoru ali oddam za 350€ + stroški. Zelo dobra in mirna lokacija, eno lepsih stanovanj vsa infrastruktura, nizki obratovalni stroski, neopremljeno, vseljivo takoj. Pod stanovanjem je še klet velikosti 13m2. Mozen takojsen vpis v zemljisko....

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 76.000 €, 195,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-259 Ogled oglasa na strani ponudnika V Humu pri Ormožu prodamo hišo v III. gradbeni fazi, zgrajeno leta 2015. Hiša, ki je po podatkih GURS-a velika 194,7 m2 , stoji na vzpetini, s katere je lep razgled na dolino. Hiša je etažnosti K+P+M. Parcela je velika 2638....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 75.900 €, 845,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

845 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče na sončni legi blizu Ruš, prodamo. Cena: 75.900,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 75.600 €, 392,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.600,00 EUR Zazidljiva parcela v Žalcu. Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Cena je 62.500 + DDV. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 392 m2 je zazidljivo.....

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 75.500 €, 1042,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

1.042 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 1042 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 75.460 €, 686,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela se nahaja nad vasjo Velika loka. Sončna lega v okolici gozda z pogledom na dolino Velike loke in Žalne. Na mirni lokaciji. V bližini so še 3-4 počitniške hišice. Od mesta Grosuplje oddaljeno 5 km. Do avtoceste cca. 5min. Dobra cestna povezava. Na parceli je manjši sadovnjak....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 75.075 €, 1925,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2024.,

www.indomio.si

1.925 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Iščete idealno lokacijo, kjer bi zgradili hiško po vaših željah, pa se zdi, da še niste našli pravega zemljišča? Predstavljamo vam idealno rešitev - stavbno zemljišče, ki se nahaja v idiličnem naselju Gradiška pri Kungoti in obsega....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 75.000 €, 24,20 m2 cca 3100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.novdom.si

V Brežicah je naprodaj pritlično 1 sobno stanovanje , ki se nahaja na izjemno atraktivni lokaciji z vso potrebno infrastrukturo na dosegu roke. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMNIK, 75.000 €, 37,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.dfi.si

37 m², prostor za storitve, zgrajen l. 1920, P/M, večnamenski prostor z lastnim vhodom v pritličju, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Dodaten opis V centru Kamnika prodamo večnamenski prostor z lastnim vhodom neposredno iz ceste. Prostor je primeren za različne dejavnosti (pisarna, storitvena....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 43-84 (od skupaj 804)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>