Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje do 89000 eur do 52 eur/m2" je bilo najdenih 650 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 18 €/m2
Omeji iskanje
26.07.2025.,
www.indomio.si
6.229 m2, kmetijsko zemljišče, V kraju Tinsko vam nudimo v prodaj zidanico z zemljiščem. Zidanica ni priklopljena na elektriko niti na vodo, vse pa imate v neposredni bližini. Voda je celo na parceli in enako elektrika, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR V kraju Tinsko vam nudimo v prodaj....
17.04.2026.,
www.indomio.si
8.089 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Nezbišah sta na voljo za nakup 2 večji parceli v skupni površini 8089 m2 z možnostjo postavitve nezahtevnega objekta ali apartmajske hiše. Zemljišče je na mirnem kraju do tja vodi asfaltirana cesta, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Če vas mika....
09.12.2025.,
www.indomio.si
11.067 m2, za investicijo, gozd, V občini Ribnica se prodaja gozd ki je v namenski rabi industrijsko zemljišče z dostopom,. je pa v bližini Lepoče.Pokličite v kolikor kupujete podobna zemljišča,super priložnost.Pošljem vam tudi lokacijsko informacijo. Pišite na ljubica.cresnar@re-max.si,....
28.06.2025.,
www.indomio.si
13.979 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijske površine, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Na prodaj je več kmetijskih površin v KO: STANJEVCI. Površina vseh kmetijskih površin je 13.979 m2. Za več informacij pokličite. .
04.06.2025.,
www.indomio.si
165 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, 19.103 m2 zemljišča, K+P+M, Hiša - kmetija z več objekti. Priložnost za sobivanje z naravo in samooskrbo, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Le 10 minutk vožnje iz centra mesta Šentjur, v Grobelcah na čudoviti lokaciji posredujemo pri prodaji kmetijskih....
23.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490191111-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1.581 m2 velikega stavbnega zemljišča obdanega z gozdovi. Dostop je možen direktno iz javne ceste. Na zemljišču se nahajajo voda in komunikacije, elektrika pa je v neposredni bližini. Nahaja....
14.12.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490321069-2 Ogled oglasa na strani ponudnika **MIRNA LOKACIJA POD VINOGRADI** **800m od glavne ceste** Kozjak nad Pesnico, delno zazidljiva parcela, primerna za večjo hišo, odlična lokacija, 800m od avtobusne postaje, 8 minut od priključka na AC, sončna lega, vsa infrastruktura....
16.04.2026.,
www.salomon.si
VIR – Prodaje se poljoprivredno zemljište u predjelu Ravnice površine 600 m2 – prvi red do kuća i građevinske zone ; jako lijepa pozicija; Sa zemljišta se pruža pogled na more ; Udaljenost od mora je 400 metara ; Zemljište je pravilnog oblika; Prilaz na zemljište sa puta širine 5....
15.01.2025.,
www.indomio.si
677 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče v Studenicah pri Poljčanah v velikosti 677 m2, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Po lokacijski informaciji je navedeno, da je zemljišče stavbno. Ob parceli je tudi elektirka in voda. Priporočamo ogled in nakup! .
Spremembe cen iz 28.500 € na 24.000 €
z dne 18.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
20.02.2026 - 28.500 €
18.03.2026 - 24.000 €
20.02.2026.,
www.indomio.si
2.975 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Parcela za gradnjo zidanice. Na parcele že stoji brunarica, ki jo je možno legalizirati, sicer je možna gradnja zidanice 6 m x 8 m pritličje plus mansadra - zgrajena temelna plošča. Del parcele cca 160 m2 je stavbno....
12.08.2025.,
www.indomio.si
5.127 m2, kmetijsko zemljišče, Zemljišče s čudovitim razgledom na Koprski zaliv, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Na voljo novo na trgu: kmetijsko zemljišče v podeželskem okolju v Dekanih v Slovenski Istri. To prazno zemljišče velikosti 5.127 kvadratnih metrov ponuja obilo priložnosti....
12.05.2026.,
www.indomio.si
13.448 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 23.690,00 EUR Kmetijska zemljišča Volčji Grad Prodaja se več kmetijskih zemljišč, ki se nahajajo na Krasu v bližini slikovitega naselja Volčji Grad v neposredni bližini Komna. Te parcele so izjemna priložnost za tiste, ki iščejo mirno....
23.02.2026.,
www.loka-nepremicnine.si
ŠKOFJA LOKA – Lipica, na sončni lokaciji, prodamo ravno, kmetijsko zemljišče, v naravi travnik, v izmeri 1.445 m². .
13.02.2026.,
www.indomio.si
1.445 m2, kmetijsko zemljišče, ravno, kmetijsko zemljišče, sončna lega, travnik, prodamo. Cena: cca 16,00 EUR/m2 ŠKOFJA LOKA – Lipica, na sončni lokaciji, prodamo ravno, kmetijsko zemljišče, v naravi travnik, v izmeri 1.445 m2. Kupec plača 2 % davek na promet nepremičnin in stroške....
08.01.2026.,
www.novdom.si
V kraju Ravne pri Zdolah je naprodaj ravninsko kmetijsko in gozdno zemljišče v izmeri cca. 15401 m². .
02.06.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Kontakt: 040 894-020 Iztok .
29.05.2024.,
www.indomio.si
899 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela za gradnjo stanovanjske hiše. Dostop po javni poti, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR .
29.05.2024.,
www.indomio.si
1.165 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR Prodamo gradbeno parcelo ob asfaltni cesti v Dolžu. Namenska raba: površine podeželskega naselja Dopustni objekti: stanovanjski (eno in dvostanovanjske prostostoječe stavbe, kmetijski objekti Dopustne dejavnosti: bivanje, kmetijske....
07.02.2025.,
www.indomio.si
3.287 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR Na lepem osončenem griču radgonske občine, v razpršenem naselju Zbigovci, neposredno ob regionalni cesti prodamo rahlo položno zemljišče, po namembnosti v celoti zazidljivo, skupne površine 3.287 m2. Vsa infrastruktura....
08.04.2026.,
www.indomio.si
4.561 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Želite ustvariti sanjski dom? V občini Apače, Pomurje, vas čaka zazidljivo zemljišče velikosti 4561 m2, idealno za vaš projekt. Ponudba investicije obsega 1842 m2 zazidljive površine za vaš popoln dom, bodisi moderen ali tradicionalen.....
01.12.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Na sončni legi v Vinski gori prodam kmetijsko (~5700 m2) zemljišče. .
04.03.2026.,
www.indomio.si
13.062 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR Posestvo okoli 13.000 m² v bližini Majšperku – miren kraj obdano z naravo in gozdom! Na voljo je posestvo s skupno površino okoli 13.000 m² v mirnem, hribovitem okolju, obdanem z naravo in gozdom. Osrednja parcela velikosti....
06.06.2024.,
www.indomio.si
15.328 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 22.992,00 EUR Prostorno kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 15.328,00 m2 primerno za travnik oz. pašnik na področju Lokavec - Gorenje. Cena 1,50 EUR/m2, skupaj 22.992,00 EUR. Vse dodatne informacije dobite na tel. št. 051 690 437 (Matija)....
03.04.2026.,
www.indomio.si
7.396 m2, kmetijsko zemljišče, naprodaj njive v famljah - obdelovalna zemlja z dobro boniteto, prodamo. Cena: 22.800,00 EUR Naprodaj več kmetijskih zemljišč – njiv na območju Famelj, v skupni velikosti 7.396 m². · obdelovalna zemljišča (njive) · boniteta: 46–63 · Cena: 22.800 € (za....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490111021-169 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v okolici Pomjana. Dostop do parcele je urejen. Lega je južna, zemljišče je ravno. Zemljišče se nahaja znotraj pohodne krožne poti, ki vodi od vasi Pomjan do slapa Supot, natančneje....
05.06.2024.,
www.indomio.si
19.728 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, mlajši mešani gozd, dostopno, prodamo. Cena: 24.660,00 EUR V Kuršincih, kakšna 2 km iz centra Male Nedelje prodamo 19.728 m2 mešanega gozda, čisto majhen procent je najboljšega kmetijskega zemljišča, vse skupaj v enem kosu. Mlajši gozd s potencialom,....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490371006-62 Ogled oglasa na strani ponudnika Na območju Lazne na razpolago 2 parceli, po namenski rabi gozdno zemljišče v skupni površini 22556 m2,parc. št. 91/3 (2334 m2) in 92/13 (20222 m2), obe k.o. 2298 Lazna. Pod določenimi pogoji je na zemljišču možno postaviti manjši....
31.07.2025.,
www.indomio.si
3.369 m2, kmetijsko zemljišče, šmartno 3369m2 kmetijska parcela naprodaj, prodamo. Cena: 22.500,00 EUR Na voljo je izjemna priložnost za vse ljubitelje podeželskega življenja! V prekrasnem Šmartnem v Rožni dolini, ki se nahaja v osrčju slikovite Savinjske regije, je na prodaj parcela....
05.06.2024.,
www.indomio.si
1.869 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo - kmetijsko zemljišče na grintovcu v dolini pod vasjo, prodamo. Cena: 22.400,00 EUR Prodaja se zemljišče velikosti 1 869 m2 na Grintovcu pri Šmarjah. Gre za parcelo 2818 K.O. 2608 ŠMARJE, ki se nahaja v dolini pod vasjo. Zemljišče je izravnano....
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490111024-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Spodnjih Škofijah se prodaja kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 1.379m2. Zemljišče je v celoti zasajeno s 7 do 10 let starimi oljkami sorte Leccio del Corno. Oljčnik odlikuje južna lega, kar je za tak nasad zelo ugodno.....
14.05.2025.,
www.indomio.si
4.042 m2, kmetijsko zemljišče, Posest, kmetijsko zemljišče - travnik Karlovško predmestje.Prodamo travnik, dostopen po Joškovem štradonu površine 4042 m2. Travnik s krajšo stranico meji na reko Iščico, prodamo. Cena: 22.000,00 EUR Pogoj nakupa: stroški provizije za opravljeno storitev....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281028-120 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji nezazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 7939 m2. Vsi priključki se nahajajo na sosednji parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna in primerno....
11.10.2024.,
www.indomio.si
Zazidljivo zemljišče, Pomurska – Hrastje-Mota, površina zemljišča 1.240,00 m2, urejena meja. Cena: 21.900 EUR. V čudovitem naravnem okolju, ki se nahaja v naselju Hrastje-Mota, prodamo stavbno zemljišče na ravni in sončni parceli. Zemljišče je po namenski rabi opredeljeno kot površina....
16.10.2020.,
www.vilmar-nepremicnine.si
Parcele se nahajajo v blizini ceste med Komnom in Pliskovico. Moznost nakupa posamezno ali skupno, Parcela je kmetijska v naravi gozd in delno travnik. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si....
03.03.2022.,
www.indomio.si
1.794 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, v Mačkovcih prodamo stavbno zemljišče z možnostjo gradnje stanovanjskih, proizvodnih, kmetijskih, obrtnih, servisnih, trgovskih ali gostinskih objektov, prodamo. Cena: 12,00 EUR/m2 V Mačkovcih prodamo stavbno zemljišče z možnostjo gradnje stanovanjskih,....
22.11.2024.,
www.indomio.si
2.551 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo Zemljišče v Idilični Slovenski Vasi, na vrhu hriba z vinogradom, prodamo. Cena: 21.000,00 EUR Predstavljamo vam edinstveno priložnost za nakup stavbnega zemljišča v idilični Kaplji vasi, Prebold, ki se nahaja v čudoviti Savinjski....
05.06.2024.,
www.indomio.si
5.251 m2, kmetijsko zemljišče, Sončna parcela namenjena izgradnji doma, prodamo. Cena: 21.000,00 EUR V naselju Polenšak je na prodaj urejana delno zazidalna, delno kmetijska ter gozdna parcela, v skupni velikosti 5.251 m². Zazidalnega dela je 455 m². Zemljišče se nahaja na hribu,....
15.06.2023.,
www.indomio.si
4.183 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 5,00 EUR/m2 Na sončni lokaciji obdani z vinogradi prodamo kmetijski zemljišči v skupni izmeri 4183 m2. Trenutno sta parceli zatravljeni. Z možnostjo spremembe v vinograd ali njivo. Dostop iz javne poti. Lokacija: med Svetim in Komnom. .
Spremembe cen iz 22.900 € na 20.900 €
z dne 20.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
31.05.2024 - 37.900 €
30.01.2025 - 22.900 €
20.02.2026 - 20.900 €
31.05.2024.,
www.indomio.si
3.804 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko na sončni lokaciji nad Mariborom, prodamo. Cena: 20.900,00 EUR V naselju Pekel v Mestni občini Maribor prodamo kmetijsko zemljišče na sončni lokaciji, dostopno z lokalne ceste. Zemljišče velikosti 3.804 m2 je v večji meri ravno, na S in SV....
24.03.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo.Ob parceli so vsi priključki! Parcela je popolnoma ravna.ZK urejena. Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo velikosti 684 m2. Ob parceli so vsi priključki!....
03.04.2025.,
www.indomio.si
620 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - okolica, Zapoge, kmetijsko zemljišče v izmeri 620 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec. .
17.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
parcela je v naklonu, .
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si