• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje do 89000 eur do 780 m2 - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • nepremicnine.net najdražje do 89000 eur do 780 m2 - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje do 89000 eur do 780 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje do 89000 eur do 780 m2" je bilo najdenih 674 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 781 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 740 m2 (malo manjši)
    • 820 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 84000 eur (malo cenejši)
    • 93000 eur (malo dražje)
    • do 620 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŠKOCJAN, 63.000 €, 150,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠKOCJAN, Zagrad, sredi vasi, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine 150,00 m2 , zgrajene l. 1983 , do III. gradbene faze . Hiša je zasnovana v treh etažah, P + N + M, ki so povezane z notranjimi stopnicami. Zemljišče obsega cca. 918,00 m2 površine, ravna vhodna lega. Zemljišče....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 63.000 €, 63,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam delno opremljeno ali brez opreme- po želji .

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 63.000 €, 50,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V račun vzamemo garsonjero v okolici .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 63.000 €, 49,80 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima francosko teraso,centralno ogrevanje-v kopalnici je talno gretje, pred kratkim obnovljena streha. V bližini se nahaja vrtec, šola, trgovina, UKC MB. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 62.000 €, 801,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PARCELA JE NA SONČNI LEGI, OKOLI PARCELE JE LE NEKAJ HIŠ. PARCELA JE ZRAVEN CELOTNE INFRASTRUKTURE IMA NEKAJ SADNEGA DREVJA IN NE MEJI NA NOBENO DRUGO ZAZIDLJIVO PARCELO.DOSTOP JE IZ LOKALNE CESTE DIREKTEN NA PARCELO. VEČ INFORMACIJ NA E-MAIL ALI TELEFON .

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 62.000 €, 47,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zelo mirna okolica .

 
 
 
  Stanovanje, ZREČE, 62.000 €, 24,50 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.07.2023.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetnega svetlega, obnovljenega stanovanja v urejenem večstanovanjskem objektu. Lokacija ponuja poleg mirnega bivanja tudi neskončne možnosti za šport in sprostitev , od sprehajalnih in kolesarskih poti, sproščanja v zdraviliško športno-rekreacijskem centru....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

16,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, 1/1 nad., top lokacija, bližina infrastrukture, bližina narave, tržno izjemno zanimivo, prodamo. Cena: 62.000,00 EUR GARSONJERA MARIBOR, TABOR: Prodamo garsonjero na eni boljših lokacij Maribora - na Taboru. VIDEO PREDSTAVITEV: https://youtu.be/g-0qy_UIuYs....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 61.900 €, 19,00 m2 cca 3260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

19,3 m2, garsonjera, zgrajena l. 1958, adaptirana l. 2020, 4/4 nad., Garsonjera na Levstikovi ulici, Maribor - 19,3 m2 (4. nadstropje). Na Levstikovi ulici v Mariboru je na voljo prijetna garsonjera z neto tlorisno površino 19,3 m2. Nahaja se v 4. nadstropju urejenega bloka (brez....

 
 
 
  Zemljišče, LOKEV, 61.857 €, 783,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490331001-253 Ogled oglasa na strani ponudnika Zemljišče Lokev - bližina Lipice in italijanske meje, 783 m2, zazidljivo. Vodovodni, elektro in telekomunikacijski priključek v bližini. Bližina Divače, Sežane in avtoceste (6km).Cena 79 eur/m2i. Za več informacij smo vam na....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 60.500 €, 640,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.09.2025.,

www.indomio.si

640 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, vodovod, elektrika, dostop do javne ceste, prodamo. Cena: 60.500,00 EUR Prodamo parcelo velikosti 640 m2, sončno, rahlo položno, ob robu naselja. Na parceli je možno graditi stanovanjsko stavbo, za katero je že pridobljeno gradbeno....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 60.000 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča v izmeri 600 m2. Od tega je 400 m2 zazidljivega. Prodajalec omogoča potencialnemu kupcu dokup dodatnega zemljišča. Parcela se nahaja ob asfaltirani cesti, ki vodi skozi zelo urejeno naselje....

 
 
 
  Zemljišče, BEZOVICA, 60.000 €, 554,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2025.,

www.indomio.si

554 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, pod Kraškim robom, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V Bezovici, majhnem naselju pod Kraškim robom, je naprodaj več zazidljivih in kmetijskih parcel. Od Bezovice do odcepa za Črni Kal na primorski avtocesti je samo 8 minut (6 km) vožnje, do plaže....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 60.000 €, 492,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.04.2026.,

www.indomio.si

492 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR Zagorje ob Savi, DOLENJA VAS - zazidljiva parcela 2 ZAGORJE OB SAVI, naprodaj je zazidljiva parcela, v izmeri 492 m2 . Možnost nakupa tudi sosednje parcele. Namenska raba: stavbno zemljišče. Predvidena je individualna....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 60.000 €, 456,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

456 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR Zagorje ob Savi, DOLENJA VAS - zazidljiva parcela 1 ZAGORJE OB SAVI, naprodaj je zazidljiva parcela, v izmeri 456 m2 . Možnost nakupa tudi sosednje parcele. Namenska raba: stavbno zemljišče. Predvidena je individualna....

 
 
 
  Hiša, VIDEM, 60.000 €, 119,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-421 Ogled oglasa na strani ponudnika V Ljubstavi, razvejanem gričevnatem naselju občine Videm, prodamo večjo posest, ki skupaj meri kar 104.915 m2 zemljišča, od tega je kar dobrih 5,6 ha mešanega gozda, razpršenega v več delih, dobre 4,7 ha je kmetijskih površin,....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 60.000 €, 63,70 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo počitniško hišo v turističnem naselju Terme Čatež. Hiša ima 63,7 m2 stanovanjske površine in stoji na parceli v izmeri 74 m2. .

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 60.000 €, 79,00 m2 cca 760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Primerno tudi za vikend. .

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 60.000 €, 59,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo počitniško hišo v turističnem naselju Terme Čatež. Hiša ima skupaj površine 59 M2 površine in stoji na parceli v izmeri 84 m2. .

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

l. obnove 2010, dvosobno, renovirano, nova PVC okna, KTV, internet, centralno ogrevano, nahaja se v pritličju, opremljeno, parkirno mesto, vsi priključki,vrt... .

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 60.000 €, 46,90 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo počitniško hišo v turističnem naselju Terme Čatež. Hiša ima 46,9 m2 stanovanjske površine in stoji na parceli v izmeri 75 m2. .

 
 
 
  Hiša, DOLENJI SUHOR PRI VINICI, 60.000 €, 37,00 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČRNOMELJ, Dolenji Suhor pri Vinici, prodamo kmetijsko posest, ki zajema starejšo domačijo, katera stoji na stavbnem zemljišču v površini 1.560,00 m2 . Parcela na kateri stoji domačija leži na robu vasi, ob javni asfaltni cesti. Hiša ni več primerna za bivanje. Zgrajena je bila leta....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRITOF, 60.000 €, 37,00 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.09.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – Kranj, Oljarica, zgrajeno l. 1950, prenovljeno 2025, 2./2. nadstropij, skupna izmera 37,30 m2 uporabne površine. Cena 60.000 EUR. Na odlični lokaciji v Britofu pri Kranju prodamo popolnoma prenovljen poslovni prostor. V neposredni bližini je vsa potrebna infrastruktura....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.indomio.si

37,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 32.502 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR ČRNOMELJ, Dolenji Suhor pri Vinici, prodamo kmetijsko posest, ki zajema starejšo domačijo, katera stoji na stavbnem zemljišču v površini 1.560,00 m2. Parcela na kateri stoji domačija leži na robu....

 
 
 
  Poslovni prostor, TOLMIN, 60.000 €, 30,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

30 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1817, adaptiran l. 2023, pritličje, Pritličje poslovni prostor za pisarno, salon, trgovino, storitve. Klima gretje hlajenje, internet, kopalnica, lahko se postavi kuhinja, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 59.990 €, 153,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

153,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1936, 890 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 59.990,00 EUR Samostojna hiša v Moravcih v Slovenskih goricah – idealna priložnost za investicijo ali vaš sanjski dom Prodamo samostojno hišo na čudoviti lokaciji v osrčju termalnih vrelcev, obdano z zelenjem....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 59.900 €, 625,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

625 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, novo naselje, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 59.900,00 EUR GRADIŠKA, PESNICA PRI MARIBORU: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v novo nastajajočem naselju, na sončni in mirni....

 
 
 
  Hiša, SREDIŠČE OB DRAVI, 59.900 €, 180,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.10.2024.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 2.368 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 59.900,00 EUR V mirnem, urejenem naselju stanovanjskih hiš, na obrobju občine Središče ob Dravi, Vam v nakup ponujamo starejšo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem. Hiša, ki je bila zgrajena leta....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 65.000 € na 59.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, PESNICA PRI MARIBORU, 59.900 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 65.000 €
08.05.2026 - 59.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

24,9 m2, prostor za storitve, trgovski center, zgrajen l. 2009, P/3 nad., prodamo. Cena: 59.900,00 EUR Cvetličarna v centru Pesnice Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora - cvetličarne v centru Pesnice. Cvetličarna se nahaja v novejšem trgovsko poslovnem centru, zgrajenem leta....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 59.500 €, 53,40 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

1S predelano v 2S.5 nadstropje.klet 4,68 m2 Streha stavbe zamenjana l. 1998, okna in balkonska vrata zamenjana l. 2006. Dva balkona na sončni strani bloka, CK, dvigalo, napeljava za telefon in napeljava za KTV do vhoda. delno opremljeno:regali za dnevno sobo, tv sprejemnik,kuhinja....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, Center, 59.500 €, 22,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-293 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetne garsonjere v centru Celja, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1949. Stanovanje obsega 21,50 m2 neto tlorisne površine. Stanovanje je bilo prenovljeno leta....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 59.000 €, 798,50 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.novdom.si

V kraju Bukošek (Brežice) je naprodaj ravninsko zemljišče, ki je po namenski rabi opredeljeno kot območje stanovanjskih površin-površine podeželskega naselja. Komunalna infrastruktura Priključki:elektrika, vodovod in javna razsvetljava se nahajajo tik ob zemljišču. Dostop iz javne....

 
 
 
  Hiša, PILŠTANJ, 59.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

170 m2, samostojna, zgrajena l. 1946, adaptirana l. 2007, 16.091 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Prodamo delno stavbna in pretežno kmetijska zemljišča, vse skupaj 11 parcel v skupni površini 16.091m2. Prodaja je objavljena na portalu UE https://e-uprava.gov.si/si/e-uprava/oglasnadeska/podrobnosti-objave.html?id=9619563&lang=si....

 
 
 
  Hiša, PILŠTANJ, 59.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

170 m2, samostojna, zgrajena l. 1946, adaptirana l. 2007, 16.091 m2 zemljišča, K+P+M/3 nad., prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Prodamo delno stavbna in pretežno kmerijska zemljišča, vse skupaj 11 parcel v skupni površini 16.091m2. Prodaja je objavljena na portalu UE https://e-uprava.gov.si/si/e-uprava/oglasnadeska/podrobnosti-objave.html?id=9619563&lang=si....

 
 
 
  Hiša, HRAST PRI JUGORJU, 59.000 €, 133,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.12.2023.,

www.indomio.si

133,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 22.389 m2 zemljišča, Starejša kmečka hiša z dodatnim kmetijskim objektom na parceli. Poleg parcele pripadajoče hiši se prodaja tudi 21250 m2 kmetijskega zemljišča, ki pripada kmetiji. Hiša se nahaja v središču naselja Hrast pri Jugorju, od glavne....

 
 
 
  Hiša, SVETA TROJICA, 59.000 €, 121,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: sv. trojica v slovenskih goricah ID oglasa: 490151007-326 Ogled oglasa na strani ponudnika V Oseku, razpršeni vasici na ravnem in gričevnatem področju občine Sveta Trojica v Slovenskih goricah, je na prijetnem mirnem osončenem griču naprodaj starejša hiša letnik 1930, delno....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 59.000 €, 120,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V bližini vrtec, šola, trgovina, gostilna, pošta, cerkev, asfaltni dostop .

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 68.900 € na 59.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBNO OB SAVINJI, 59.000 €, 119,00 m2 cca 500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.10.2025 - 68.900 €
15.05.2026 - 59.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

119,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1870, 22.546 m2 zemljišča, P+M, Stara Kmetija Ljubno ob Savinji, prodamo. Cena: cca 59.000,00 EUR Prodaja stare kmetije na idilični lokaciji Ljubno ob Savinji Iščete miren kotiček v naravi, kjer se zgodovina prepleta z neokrnjeno lepoto Savinjske....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 59.000 €, 99,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-161 Ogled oglasa na strani ponudnika V Gruškovcu, na mirni lokaciji je na prodaj nedokončana hiša z uporabno površino 98,6 m 2. Hiška je razdeljena na tri etaže. Klet je ometana medtem, ko sta pritličje in mansarda neizdelana. Kot je razvidno iz slik tudi inštalacije,....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 59.000 €, 86,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-523 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu je na voljo objekt letnik 1975, voda, elektrika, priprava za možnost 3f priklopa, kritina stara cca 20 let- tegola, pod ,kritino položena prevleka za izdelavo bazenov, bakreni žlebovi, izolirano z 10 cm stiroporom....

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 59.000 €, 84,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.indomio.si

84 m2, vrstna, zgrajena l. 1948, 1.482 m2 zemljišča, P+M, Idilična starejša hiša v Mihovcih čaka na vas, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Na podeželju v Mihovcih, v Veliki Nedelji, se nahaja starejša, podeželska hiša, ki čaka na svojega novega lastnika. Ta nepremičnina, zgrajena julija....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 60.000 € na 58.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, VITANJE, 58.000 €, 760,00 m2 cca 80 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.04.2026 - 60.000 €
07.05.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

760 m2, zazidljiva, Prodamo stavbno zemljišče v Vitanju, ki je primerno za gradnjo enostanovanjske hiše. Nahaja se v neposredni bližini središča kraja Vitanje in obsega 760 m2 (GURS). Lega je sončna z lepim razgledom na kraj ter okoliške hribe. Ob parceli je voda ter elektrika. Zemljišče....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 295-336 (od skupaj 674)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr