• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje do 93000 eur vsaj 780 m - GoHome preiščite nepremičnine
  • nepremicnine.net najdražje do 93000 eur vsaj 780 m - GoHome preiščite nepremičnine
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje do 93000 eur vsaj 780 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje do 93000 eur vsaj 780 m2" je bilo najdenih 725 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 25 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 740 m2 (malo manjši)
    • 820 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 88000 eur (malo cenejši)
    • 97000 eur (malo dražje)
    • do 15 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • urejeno
    • gradbeno dovoljenje
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, TRNOVLJE PRI CELJU, 12.000 €, 1221,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

1.221 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 1221m2 v Trnovljah pri Celju. Zemljišče v naravi predstavlja travnik, ob robu pa je nekaj dreves. Ob parceli je manjši potok. Pogoj prodajalca za sklenitev pravnega posla je da kupec povrne....

 
 
 
  Zemljišče, KANALSKI LOM, 12.000 €, 1856,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.856 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v naselju Kanalski lom. Lokacija je sončna, parcela leži ob občinski dostopni poti, v kateri poteka vodovod. Pogled se odpira v dolino proti vasi. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 12.000 €, 9366,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

9.366 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji mešanega gozda (smreka, geber, kostanj) na območju katastrske občine Cerovec. Kupec plača polovico stroškov, ki nastanejo pri prodaji gozda. .

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 12.000 €, 11241,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

11.241 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Parcela se nahaja ob Gorjancih, lepi naravni okolici in gozdnatih pobočjih. Na mirni lokaciji prodamo kmetijsko parcelo veliko 11.241 m2. Nahaja se ob robu vasi Koritno. V naravi parcela predstavlja travnik, ki ga obdaja....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 13.900 € na 11.900 € z dne 20.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOLGA VAS, 11.900 €, 1151,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.02.2026 - 13.900 €
20.03.2026 - 11.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

1.151 m2, zazidljiva, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 11.900,00 EUR DOLGA VAS PRI LENDAVI – prodamo zazidljivo zemljišče (1.151 m²) Na prijetni in mirni lokaciji v Dolgi vasi pri Lendavi prodamo celotno zazidljivo parcelo v enem kosu, velikosti 1.151 m². Prednosti:....

 
 
 
  Zemljišče, MALE DOLE, 11.900 €, 2061,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.10.2024.,

www.indomio.si

2.061 m2, kmetijsko zemljišče, sočna lokacija, pretežno ravninsko zemljišče, nahaja se toik ob občinski cesti, prodamo. Cena: 11.900,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče, ki se nahaja na mirni in sočni lokaciji v naselju Male Dole v občini Vojnik. Zemljišče v velikosti 2.061 m2 se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTRUPERT, 11.900 €, 5322,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

5.322 m2, nezazidljiva, Nezazidljivo zemljišče, Šentrupert Laško-Šentjur, prodamo. Cena: cca 12.990,00 EUR Prodamo čudovito nezazidljivo zemljišče v izmeri 5322 m², ki se nahaja v mirnem in slikovitem okolju. Zemljišče je idealno za vse, ki si želijo pobega iz mestnega vrveža in iščejo....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 11.500 €, 2123,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

2.123 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 11.500,00 EUR NAPRODAJ JE DELEŽ 1/8 VSEH SPODAJ NAVEDENIH PARCEL ZA SKUPNO VREDNOST 11.500 € kmetijsko zemljišče, v izmeri 2.123 m2 z ID znakom: parcela 1827 877 gozdno zemljišče, v izmeri 3.595 m2 z ID znakom: parcela 1827 879/1 gozdno....

 
 
 
  Zemljišče, MIRNA PEČ, 11.000 €, 2697,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

2.697 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, bližina naselja Čemše, s čebelnjakom, ob asfaltni cesti, prodamo. Cena: 11.000,00 EUR V občini Mirna peč prodajamo gozd, ki se nahaja ob asfaltni cesti, v bližini naselja Grivec. Na parcelo je narejena dovozna pot z rampo. Za lesen čebelnjak, ki....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 10.850 €, 10850,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

10.850 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 Na prodaj sta dve gozdni parceli s skupno površino 10.850 m2. Nepremičnina se nahaja v kraju Planina pri Postojni, ki je poznan po svoji dostopnosti in neposredni bližini naravnih znamenitosti. Lastništvo urejeno in brez bremen. Za dodatne....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 10.458 €, 8715,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

8.715 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče v gozdu med Brezovico in Žalovčami. Dostop po gozdni javni poti, prodamo. Cena: 10.458,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, DOKLEŽOVJE, 10.000 €, 1000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.08.2025.,

www.indomio.si

1.000 m2, kmetijsko zemljišče, priložnost za oddih ali investicijo - parcele v naravi, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR DOKLEŽOVJE – bližina Banovcev in Moravskih Toplic Na voljo je 5 parcel, velikosti od 440 m² do 1100 m² – popoln kraj za vse, ki si želite lasten vrtiček, vikend kotiček,....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 10.000 €, 1777,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2024.,

www.kumi.si

Stavbno zameljišče je v namenski rabi: površine podeželskega naselja, mešano kmetije in stanovanjske stavbe: stanovanjske stavbe, nestanovanjske stavbe, kmetijski objekti in spremljajočimi objekti v okviru podželskega naselja in objekti, namenjeni dopolnilnim dejavnostim na kmetiji,....

 
 
 
  Zemljišče, HOTEMEŽ, 10.000 €, 2192,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

2.192 m2, posest, Na prodaj sta dve gozdni zemljišči v Hotemežu, občina Radeče, skupne površine 5.755 m2, po ceni 10.000 EUR. Zemljišči imata rastiščni koeficient 11, kar omogoča odlično rast mešanega gozda. Večje zemljišče vključuje 6 % stavbnega zemljišča (213,78 m2) za vikend ali....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 10.000 €, 7386,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2025.,

www.indomio.si

7.386 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 10.000 €, 2750,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

2.750 m2, nezazidljiva, Gozd + Kmetijsko zemljišče v Rošpohu. Parcela je v naklonu. Dejanska raba vinograd, kmetijska zemljišča in gozd, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR Priložnost za nakup parcele v prekrasnem območju Rošpoha. Po GURSU parcela v celoti meri 2.750 m2 in je sestavljena....

 
 
 
  Zemljišče, SENADOLE, 9.900 €, 9000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.indomio.si

9.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,10 EUR/m2 Na območju vasi Senadole se prodajajo naslednje kmetijske parcele in gozdovi: 2443-52/8 (Parcela) 2443-308 (Parcela) 3443-322 (Parcela) 2443-325 (Parcela) 2443-327/2 (Parcela) 2443-344 (Parcela) 2443-450 (Parcela) 2443-483/39....

 
 
 
  Zemljišče, STARA SUŠICA, 9.805 €, 8171,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

8.171 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Prodaja se kmetijska zemljišče v izmeri 8171 m2, ki je locirano v bližnji okolici vasi Stara Sušica. Lastništvo urejeno in brez bremen. Pogoj prodajalca je, da kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2% in stroške....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 9.771 €, 6514,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

6.514 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.771,00 EUR Parcela leži vzhodno nad vasjo Kubed, nad kraško prelomnico, približno 80 m SV nad hišo Kubed št. 47 B, oziroma cca 13 m severno pod cesto, ki vodi proti kubejskem Gradu. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 9.400 €, 1511,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

1.511 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.400,00 EUR DOLENJSKE TOPLICE, Veliki Rigelj, prodamo kmetijsko zemljišče v površini 1.511,00 m2. Na parceli je TAKOJ možno zgraditi enostaven objekt v tlorisni velikosti 40 m2. S strani občine je za gradnjo pridobljeno Soglasje za načrtovani....

 
 
 
  Zemljišče, KOŠTABONA, 9.276 €, 773,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2024.,

www.indomio.si

773 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj je lepa in lahko dostopna kmetijska parcela v Koštaboni v velikosti 773 m2, parcela je delno poraščena in je sestavljena iz dveh parcel, ki skupaj tvorita kvadrat. Pogoj prodajalca za prodajo je, da kupec prevzame plačilo 2% davka na promet nepremičnin,....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 9.220 €, 2305,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

2.305 m2, kmetijsko zemljišče, V Slovenski Istri v bližini naselja Kubed se prodaja kmetijska parcela v velikosti 2305 m2. Parcela ima nagib in nima urejenega dostopa in je zaraščena. Parcela se nahaja 20min stran od obale.Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davek na promet nepremičnin....

 
 
 
  Zemljišče, SVETI TOMAŽ, 9.000 €, 2035,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2024.,

www.indomio.si

2.035 m2, kmetijsko zemljišče, stavbno zemljišče, Kmetijsko zemljišče z dostopom, prodamo. Cena: 9.000,00 EUR V naselju Koračice posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, katerega zgornji del je stavbno zemljišče in je na njem možno zgraditi manjši objekt. Ta del se nahaja ob....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 9.000 €, 9000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

9.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.000,00 EUR prodamo parcelocca 9000 m2 z blagim padcem proti jugu primerno za gojenje oljk ali sivke. Trenutno v naravi predstavlja mešani gozd. .

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 8.800 €, 5877,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

5.877 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, brje na vipavskem - prodamo kmetijsko zemljišče - gozd, prodamo. Cena: 8.800,00 EUR V BRJAH na vipavskem PRODAMO GOZDNO zemljišče. Naprodaj so štiri parcele s katastrskimi številkami 622, 626, 1514/7 in 2090, KO 2395 BRJE. Skupna velikost parcel....

 
 
 
  Zemljišče, HRENOVICE, 8.551 €, 5701,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

5.701 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodaja solastnina na kmetijskih parcelah. Prodaja se solastnina v deležu 5/96, kar pomeni, da niste lastnik 1/1, vendar si delite lastništvo še z drugimi solastniki. Parcelne št. so: 460,1687/1,1687/2,1743/1,1743/2,2067/1,2067/2,2067/3,2072/1,2072/2.....

 
 
 
  Zemljišče, MALO TREBELJEVO, 8.500 €, 2598,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

2.598 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 8.500,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče s površino 2598m2 v bližini naselja Malo Trebeljevo. Zemljišče v naravi predstavlja travnik. Parcela rahlo visi proti jugozahodu. Dostop ni urejen. Pogoj prodajalca za sklenitev pravnega posla je....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 8.300 €, 1493,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

1.493 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče - vinograd, 1.493 m2, prodamo. Cena: 8.300,00 EUR Pri naselju Dvori (K.O. Movraž), posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja vinograd. Zemljišče je v izmeri 1.493 m2 in ima urejen dostop iz javne poti.....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠOVCI, 8.124 €, 7385,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.salomon.si

Prodaja kmetijskega zemljiša, primernega za trajni nasad ,vzrejo drobnice, pašnik ,ekološko kmetovanje, postavitev bruarice.. Ta zaradi lege na hribčku nudi čudoviti razgled . Trenutno je parcela v naravi kot travnik, ki pa se lahko preorje in na njej zasadi kultura,ki bo donosna....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 8.033 €, 5355,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

5.355 m2, posest, prodamo. Cena: 8.033,00 EUR Parcela leži vzhodno od vasi Kubed in sicer med cesto, ki vodi proti kubejskemu Gradu in glavno cesto Kubed - Mostičje. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je bolj slaba. V naravi gre za nekdanji pašnik, močno poraščen z grmovjem....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 8.000 €, 5327,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-7 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 5327m2, v Borštu. Pogoj prodajalca je, da kupec poravna 2% Davka na promet nepremičnin Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, SEMIČ, 7.597 €, 3039,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2023.,

www.indomio.si

3.039 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 7.597,50 EUR Občina Semič, na območju bivše kočevarske vasi Ašelice k.o. 1521 Črmošnjice, prodamo nepremičnine: 1521 - Črmošnjice *96 gozd 489 1522 - Črmošnjice *99 gozd 327 1523 - Črmošnjice *100 gozd 428 1524 - Črmošnjice 3834 gozd 20%,....

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 7.552 €, 3021,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

4.003 m2, kmetijsko zemljišče, Popetre, prodamo kmetijska in gozdna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 2,50 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Popetre. Vsa zemljišča se prodajajo....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 7.500 €, 894,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

894 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 7.500,00 EUR URŠNA SELA, Makute, prodamo kmetijski zemljišči v skupni izmeri 894,00 m2. Po namenski rabi se parceli nahajata pretežno na območju drugih kmetijskih zemljišč in v manjšem delu na območju površine cest cca. 10 m2. Priključki....

 
 
 
  Zemljišče, BANJŠICE, 7.500 €, 1262,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.06.2022.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Odlična parcela za vrtickarje oz. odih.. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 7.360 €, 6134,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

6.134 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Blizu vasi Koritno v občini Brežice prodamo kmetijsko zemljišče. Kmetijsko zemljišče predstavljata 2 parceli, ki se NE držita skupaj. PARCELA 1: 1.235 m2 je 84 % najboljša kmetijska zemljišča in 16 % gozdna zemljišča. PARCELA....

 
 
 
  Zemljišče, STRAŽA, 7.155 €, 1431,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.12.2024.,

www.indomio.si

1.431 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 5,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 7.000 €, 1247,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

SELO 1.274 m2, zazidljiva, za stanovanjsko gradnjo, Prodam v celoti zazidljivo parcelo 1274 m2.zelo lep razgled.Brez bremen knjižno urejeno. .

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI STOPIČAH, 7.000 €, 4092,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

4.092 m2, posest, gozd, prodamo. Cena: 7.000,00 EUR Gozd na robu vasi. Dostop po javni poti. Možna ureditev vrta. Na sosednji parceli je vodovod in elektrika. Okoli leta 2000 je bilo zasajeno večje število smrekovih dreves. Jugozahodna lega. .

 
 
 
  Zemljišče, GORENJA VAS PRI ŠMARJETI, 6.500 €, 1615,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.615 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče v vinogradniškem območju. S spremembo namembnosti bi bila možna gradnja zidanice, prodamo. Cena: 6.500,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 6.500 €, 3300,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281035-20 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v Zabukovici, občina Žalec. Zemljišče je v rahlem naklonu, in obsega 3.300 m2 obdelovalne kmetijske površine. Zemljišče se nahaja ob lokalni cesti. Vabljeni na ogled. Prodajalcu....

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 6.398 €, 5000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2024.,

www.indomio.si

5.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 6.398,00 EUR Prodajamo parcele v deležu 7/158 Agrarne skupnosti - Selce. Parcele se prodajajo v sklopih, kot je razvidno na sliki, nakup posamičnih parcel ni mogoč. POMEMBNO PRODAJA SE ZGOLJ DELEŽ 7/158. Cena posameznega sklopa, kvadrature....