• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje urejeno kvalitetno vsaj - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net najdražje urejeno kvalitetno vsaj - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje urejeno kvalitetno vsaj 220 m2 do 1200 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje urejeno kvalitetno vsaj 220 m2 do 1200 eur/m2" je bilo najdenih 11 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 344 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manjši)
    • 230 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 1100 eur/m2 (malo cenejši)
    • 1200 eur/m2 (malo dražje)
    • do 10000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, NOVO MESTO, 720.000 €, 587,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

587,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1962, adaptiran l. 2018, 2.081 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 720.000,00 EUR NOVO MESTO, Ljubljanska cesta, prodamo poslovno stavbo - gostinski lokal v obratovanju, velikost objekta 587,50 m2, zgrajen l. 1962 ter obnovljen med letoma 2017 in 2018,....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 350.000 €, 296,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

296,7 m2, dvojček, zgrajen l. 1978, adaptiran l. 2006, 349 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR V urejeni in mirni soseski Krškega je na prodaj hiša dvojček - idealna za tiste, ki cenijo stik z naravo, hkrati pa potrebujejo udobje mestnega življenja. Lokacija ponuja odlično....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 295.000 €, 427,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

427 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2010, 1.197 m2 zemljišča, Hiša prostranih teras. Kvalitetno zgrajena hiša, dve etaži z neposrednim dostopom iz zemljišča in tretja v mansardenm delu. Na krasni lokaciji med Ribnico in Veliko Dolino, z razgledom na Krško Brežiško....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net najdražje urejeno kvalitetno vsaj 220 m2 do 1200 eur/m2'
180.000 €
115.000 €
95.000 €
  Zemljišče, KLADA, 187.650 €, 1251,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.kumi.si

Parcela se nahaja v območju SK - površine podeželjskega naselja (del) in (del) zemljišča je kmetijsko zemljišče v zelo mirnem in majhnem naselju, kateri ponuja kvalitetno mirno bivanje in celotno infrastrukturo v bližini. Parcela meji na kmetijsko zemljišče (na dveh delih). Narejen....

 
 
 
  Zemljišče, GABRJE PRI ILOVI GORI, 149.000 €, 1202,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Parcela se nahaja v območju namenske rabe SS, SSe- površine eno in dvostanovanjski objekt v zelo mirnem in majhnem naselju, kateri ponuja kvalitetno mirno bivanje. Parcela, malo dvignejna od ostalih v okolici kar ponuja odprt pogled in prijetno bivanje. Zemljiško knjižno stanje -....

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 82.500 €, 954,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

954 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 82.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 954 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 75.500 €, 1042,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

1.042 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 1042 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 60.000 €, 1066,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

1.066 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR SELNICA OB DRAVI, Spodnji Slemen: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 1066 m2. Parcela je po prostorskem planu v celoti opredeljena kot površina za stanovanjsko gradnjo, kar omogoča gradnjo različnih tipov stanovanjskih objektov....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJE CEROVO, 47.000 €, 5251,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

5.251 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR Na izjemni lokaciji v slikovitih Goriških Brdih z razgledom do morja, v kraju Gornje Cerovo, posredujemo pri prodaji skrbno urejenega oljčnika. Kraj Gornje Cerovo je od centra Nove Gorice oddaljen približno 13 kilometrov,....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 44.100 € na 38.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 38.000 €, 735,00 m2 cca 50 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 44.100 €
08.05.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

735 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 735 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-11 (od skupaj 11)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled