• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje vsaj 360 m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremicnine.net najdražje vsaj 360 m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje vsaj 360 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje vsaj 360 m2" je bilo najdenih 2 158 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 416 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6400 eur
    • do 8000 eur (povprečna cena)
    • do 9600 eur
    • do 80 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 273.490 €, 7814,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2024.,

www.indomio.si

7.814 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, zemljišče / murska sobota / poleg merkurja /, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 MURSKA SOBOTA / ZEMLJIŠČA INDUSTRIJSKA RABA / POLEG MERKUR TRGOVINE CENA 35 EUR / M2 Posredujemo pri prodaji zemljišča v velikosti 7.814 m2. Zemljišče se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, BLED, 273.126 €, 26012,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

26.012 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 273.126,00 EUR Ekskluzivna prodaja zemljišča ob reki Savi Dolinki v neposredni bližini Bleda Na izjemni lokaciji v Občini Žirovnica, ob reki Savi Dolinki, prodamo zemljišče v skupni izmeri 26.012 m². Posest je delno kmetijska in delno....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šentvid, 272.025 €, 1395,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

1.395 m2, zazidljiva, v mirnem koncu Šentvida, lepa, ravna, zadnja v nizu devetih parcel. Namenska raba je "območje stavbnih zemljišč", vendar ker še ni sprejet OPPN (podrobni prostorski načrt) ni še možno pridobiti gradbeno dovoljenje. Primerno za investicijo. Drugi pogoji....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 270.050 €, 12275,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

12.275 m2, kmetijsko zemljišče, POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijska zemljišča z dostopom z asfaltirane ceste v skupni izmeri 12.275 m2, prodamo. Cena: 22,00 EUR/m2 POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijska zemljišča z dostopom z asfaltirane ceste v skupni....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 270.000 €, 2700,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo zazidljivo zemljišče namenjeno za večstanovanjsko gradnjo. Parcela je primerna za večstanovanjski objekt ali prestižno vilo.Predviden je nepremičninski projekt dveh vila blokov. Pridobljena so vsa soglasja za graditev. Parcela leži na odlični ravni legi, kjer se ne sliši nobenih....

 
 
 
  Hiša, ROGATEC, 269.000 €, 614,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-64 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji hiše v naravi med regijskim parkom Kozjansko in krajinskim parkom Boč - Donačka Gora, ki ponuja ogromno priložnosti, tako za kakovostno bivanje kot tudi za investicijo. Poleg stavbe v velikosti 613,6....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 267.480 €, 2229,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

2.229 m2, zazidljiva, V naselju Lavrica, le tri minute vožnje od AC obroča, dolgoročna investicijska priložnost, prodamo. Cena: 267.480,00 EUR V naselju Lavrica, le tri minute vožnje od AC obroča, prodamo stavbno zemljišče v velikosti 2229 m2. Parcela je popolnoma ravna in leži ob....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 265.965 €, 2533,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2025.,

www.indomio.si

2.533 m2, zazidljiva, Zazidljiva parcela v Žalcu, prodamo. Cena: 105,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 2533m2 je zazidljivo. Sprejet je bil OPPN....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Posavje, 265.100 €, 964,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

964 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V neposredni bližini Konjeniškega kluba Ljubljana Stožice prodamo stavbno zemljišče, namenjeno pretežno za večstanovanjske površine, delno pa za športne centre, Št. parc. je 491, 1735 k.o. Stožice, parcela je brez bremen, pridobljena je tudi....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 262.440 €, 3549,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

3.549 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 262.440,00 EUR Sanjsko zemljišče s čudovitim razgledom v Turjaku – idealno za vašo prihodnjo hišo ali investicijo. 3.549 m² zazidljivega zemljišča, v idilični naravi, obrobljeno z zelenimi pobočji in mirno okolico, se nahaja na robu vasi Turjak,....

 
 
 
  Zemljišče, ZLATO POLJE, 261.632 €, 2044,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

2.044 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni izmeri 2.044 m2 na čudoviti in sončni lokaciji v naselju Brezovica pri Zlatem Polju v občini Lukovica. Parcela se nahaja na območju, na katerem je skladno z OPN občine Lukovica dovoljena gradnja enostanovanjskih....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKA DOLINA, 260.000 €, 395,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.06.2024.,

www.indomio.si

395,65 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2000, 2.864 m2 zemljišča, novejši gostinski lokal z večjim zemljiščem in stanovanjskim delom, primerno za večjo družino, lahko začnete delati takoj, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Veliki....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 260.000 €, 419,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V pritlični etaži je delavnica, s sanitarijami. Delavnica ima elektriko za moč. Stanovanji se nahajata v prvem nadstropju in mansardi. Vsako izmed stanovanj ima dve sobi, kuhinjo in kopalnico. Ogrevanje je centralno. Hiša ima dva prizidka, kjer sta klet in garaža. .

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 260.000 €, 472,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.08.2024.,

www.indomio.si

472 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.200 m2 zemljišča, K+P+M, Posedujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše, v izmeri 472 m2, ki je primerna za takojšnjo vselitev., prodamo. Cena: 260.000,00 EUR SAMOSTOJNA STANOVANJSKA STAVBA V BLIŽINI SLOVENSKE BISTRICE Posedujemo pri prodaji....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 260.000 €, 1000,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.dfi.si

1.000 m², zazidljiva, Kupimo sončno zazidljivo parcelo funkcionalne oblike za gradnjo družinske hiše, kupimo. Cena: 260.000,00 EUR Dodaten opis Zaželeno, da ima vse komunalne priključke ob parceli (voda, elektrika, kanalizacija, optika). Prednost imajo mirne lokacije z dobro dostopnostjo....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 260.000 €, 62670,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.04.2024.,

www.indomio.si

62.670 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijsko zemljišče v kraju farovec blizu slovenske bistrice v izmeri 62.670 m2, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR KMETIJSKO ZEMLJIŠČE V KRAJU FAROVEC V BLIŽINI SLOVENSKE BISTRICE Posedujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v izmeri 62.670 m2. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 260.000 €, 52000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.indomio.si

52.000 m2, kmetija, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Na mirni lokaciji na Dolenjskem, pod obronki Gorjancev, prodamo kmetijo, ki obsega domačijo s hišo, gospodarskimi poslopji in pripadajočimi kmetijskimi ter gozdnimi zemljišči. Domačija se nahaja v urejeni vasi, obdana z naravo in ponuja....

 
 
 
  Zemljišče, GODOVIČ, 260.000 €, 71786,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.indomio.si

71.786 m2, kmetija, posredujemo pri prodaji kmetije, mirna lokacija, 2 objekta, zemljišče v enem kosu, prodamo. Cena: cca 260.000,00 EUR Kmetija se nahaja na mirni lokaciji. Obdajajo jo travniki in gozd. Stanovanjska hiša je iz leta 1787 in je bila 1887 renovirana. Neto tlorisna površina....