• GoHome Professional
nepremicnine.net padla cena do 200 m2 Zadnjih 7 dn - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net padla cena do 200 m2 Zadnjih 7 dn - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net padla cena do 200 m2 Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net padla cena do 200 m2 zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manjši)
    • 210 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, BUJE, 150.000 €, 200,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-18 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji starejše istrske hiše v naselju Škudelin, tik od meji, ob mejnemu prehodu Sečovlje, na hrvaški strani. Hiša je bivalna in ima 3 nadstropja. Na spodnji strani je klet oz garaza, z zgornje strani pa je....

 
 
 
  Hiša, HRIB, 850.000 €, 200,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-68 Ogled oglasa na strani ponudnika VILA, Miklavški hrib, CELJE VILA, Miklavški hrib, Celje, leto izdelave 1939, zadnja obnova leta 2018/19, površina stavbe 200 m2 (gurs), površina parcele 3.417 m2. LOKACIJA: vila na Miklavškem hribu ponuja čudovit razgled na....

 
 
 
  Hiša, GORNJI GRAD, 168.000 €, 196,00 m2 cca 860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

196,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1831, 1.411 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji starejše enostanovanjske hiše v središču Gornjega Gradu. Hiša z bogato zgodovino stoji na zemljišču velikosti 1.411 m2, ki je v celoti stavbno in se nahaja v območju centralnih dejavnosti (CU) na območju....

 
 
 
  Hiša, ŽETALE, 290.000 €, 193,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

193,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, 10.006 m2 zemljišča, V Čermožiših (občina Žetale) prodajamo skrbno vzdrževano, popolnoma opremljeno medetažno hišo s pomožnim objektom in garažo. Posestvo obsega kar 10.006 m2 zemljišča z lastnim gozdom, ki stanovalcem zagotavlja popolno zasebnost....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 279.900 €, 193,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

193,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1807, 4.387 m2 zemljišča, P+1+2+M, pravljična domačija, z dušo, popolnoma prenovljena hiša, trije apartmaji oz. 3 ločena stanovanja, 3 kopalnice, ločeni vhodi, tri kuhinje, mir, zasebnost, priložnost, Šentjur, estetika, sodobno udobje, prostorni balkoni,....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 285.000 €, 191,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.nepremicnina.si

V centru Tržiča prodamo veliko 5 sobno meščansko stanovanje s 163 m2 stanovanjske površine, ki se nahaja v prvem nadstropju štiri stanovanjske stavbe. Vse sobe so prostorne z nekoliko višjimi in velbanimi stropi. Po tleh je položen klasičen masiven parket. .

 
 
 
  Hiša, RADIZEL, 180.000 €, 177,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

177,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 1.215 m2 zemljišča, K+P+M, Posredujemo pri prodaji prostorne in svetle družinske hiše v Radizelu, ki se nahaja na mirnem robu naselja ob gozdu. Hiša stoji na 1.215 m2 veliki sončni parceli, ki omogoča čudovit razgled na okoliške hribe. Hiša....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 449.000 €, 175,00 m2 cca 2570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

175 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1931, adaptirano l. 2013, prodamo. Cena: 449.000,00 EUR PROSTORNO 3-SOBNO STANOVANJE Z DODATNIM BIVALNIM PROSTOROM V KLETI Tacenska cesta, Ljubljana – Tacen (mirna, zelena lokacija ob Savi) Idealno za družino: prostorno, svetlo in funkcionalno stanovanje....

 
 
 
  Hiša, LOKA PRI MENGŠU, 480.000 €, 175,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

175 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 455 m2 zemljišča, P+1, prenovljena in urejana, garaža za 3 avtomobile,mirna okolica na robu naselja, prodamo. Cena: 480.000,00 EUR Hiša je bila prenovljena pred 20 leti, narejeni sta dve ločeni stanovanji, eno v pritličju in drugo v nadstropju,....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 169.700 €, 168,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-54 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini Laškega, TRNOV HRIB -SEDRAŽ je novemu lastniku na voljo novejša enodružinska hiša skupaj s pripadajočim kmetijskim posestvom v skupni izmeri 28.953 m2. Hiša je bila zgrajena leta 2003, ter zajema P+1+M, ter je priključena....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 200 m2 zadnjih 7 dni (120)
  • nepremicnine.net padla cena do 200 m2 (135)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled