• GoHome Professional
nepremicnine.net padla cena do 200 m2 najceneje Na - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net padla cena do 200 m2 najceneje Na - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net padla cena do 200 m2 najceneje Nazadnje objavljeni oglasi

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net padla cena do 200 m2 najceneje nazadnje objavljeni oglasi" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.798 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manjši)
    • 210 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 300000 eur
    • do 370000 eur (povprečna cena)
    • do 450000 eur
    • do 3700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-2%

Spremembe cen iz 156.606 € na 154.236 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, APAČE, 154.236 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.08.2025 - 140.584 €
11.12.2025 - 156.605 €
16.12.2025 - 148.303 €
08.01.2026 - 156.606 €
20.05.2026 - 154.236 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. / 3. nad., neto bivalna površina 57,26 m2, od tega 6,03 m2 shramba. Cena: 154.236,23 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 175.000 € na 169.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, VELENJE, 169.000 €, 57,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.03.2026 - 175.000 €
20.05.2026 - 169.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

57,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2016, 3/10 nad., Na Foitovi cesti prodamo prostorno 2 sobno stanovanje z zastekljenim balkonom, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti stanovanje, v centru mesta ki obsega: Predsobo Dnevno sobo Kuhinjo z jedilnico....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 230.000 € na 220.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, DRAGOMER, 220.000 €, 48,00 m2 cca 4580 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.11.2025 - 260.000 €
10.02.2026 - 245.000 €
13.02.2026 - 240.000 €
11.04.2026 - 230.000 €
20.05.2026 - 220.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

48 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2000, 187 m2 zemljišča, P/1 nad., Stanovanje s kuhinjo in dnevno sobo, spalnico, garderobo, shrambo in kopalnico. Stanovanju pripada lasten vrt 187 m2, z letno kuhinjo, garažo za dva avtomobila, kletjo in skupno kurilnico, prodamo.....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 278.000 € na 269.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MEKINJE, 269.000 €, 55,00 m2 cca 4890 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.05.2026 - 278.000 €
20.05.2026 - 269.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

55,23 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2013, 2/2 nad., Kamnik, Mekinje, dvosobno stanovanje na mirni lokaciji z lepim razgledmom, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Kamnika, v naselju Mekinje, je naprodaj svetlo in prijetno 2-sobno stanovanje v drugem nadstropju. Površina....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-4 (od skupaj 4)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.