• GoHome Professional
nepremicnine.net zadnjih 7 dni 150 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net zadnjih 7 dni 150 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net zadnjih 7 dni 150 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net zadnjih 7 dni 150 m2" je bilo najdenih 13 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.951 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manjši)
    • 160 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 130000 eur
    • do 160000 eur (povprečna cena)
    • do 200000 eur
    • do 1600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, ŽALEC, 149.500 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-139 Ogled oglasa na strani ponudnika ŽALEC CENTER - ŠLANDROV TRG, 3,5 SOBNO PROSTORNO STANOVANJE 140 m2 Z LEPO TERASO 3,5 sobno prostorno stanovanje se nahaja v 1 ter 2 nadstropju (dupleks ) večstanovanjske zgradbe v strogem centru Žalca, - stavba je bila zgrajena....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 290.000 €, 150,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska - Jiršovci, zgrajeno l. 2025, neto tlorisna površina 150,00 m2, bivalna površina 130,00 m2, površina parcele 672,00 m2. Cena: 290.000 EUR. Posredujemo pri prodaji samostojne pritlične hiše v naselju Jiršovci, občini Destrnik, kjer se prepletata mir podeželja....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 205.000 €, 150,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

150 m2, dvostanovanjska, adaptirana l. 1990, 274 m2 zemljišča, P+1, prodaja, dvostanovanjska hiša z atrijem, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR Prodamo dvostanovanjsko hišo v Lokavcu pri Ajdovščini. V pritličju objekta se nahaja manjše enosobno stanovanje. V nadstropju pa je stanovanje....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net zadnjih 7 dni 150 m2'
169.900 €
260.000 €
256.500 €
  Hiša, MARIBOR, Tabor, 260.000 €, 154,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

154,4 m2, vrstna, zgrajena l. 1928, adaptirana l. 2002, 258 m2 zemljišča, K+P+1+M, Vrstna hiša na prijazni lokaciji - Betnavska, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stanovansjke hiše - vrstna hiša. Na izvrstni lokaciji, v zelenem delu Maribora na Taboru,....

 
 
 
  Hiša, MEDVODE, 388.000 €, 155,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2026.,

www.indomio.si

155 m2, dvojček, zgrajen l. 1997, adaptiran l. 2017, 290 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: cca 388.000,00 EUR Ob regionalni cesti Medvode - Katarina v kraju Trnovec (4 km oddaljeno od Medvod, od Merkatorja v Šiški oddaljeno 12 km), prodamo enoto dvojčka zgrajeno v treh etažah: nizko....

 
 
 
  Hiša, RIMSKE TOPLICE, 68.000 €, 156,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

156,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1935, 6.213 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR Na obetavni lokaciji pred naseljem Rimske Toplice, kjer se stikata narava in udobje vsakdanjega bivanja, imamo na voljo nepremičnino z izjemnim potencialom za gradnjo novega doma ali investicijski....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 230.000 €, 143,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

143,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1954, 2/2 nad., Tržno zanimivo, bližina infrastrukture, mirna lokacija, dovolj možnosti parkiranja, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR MARIBOR, Melje; Prodamo izredno prostorno 4-sobno stanovanje, ki je v celoti opremljeno, in sicer na naslovu Einspielerjeva....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Pobrežje, 92.000 €, 159,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

159 m2, hiša, zgrajena l. 1955, 196 m2 zemljišča, K+P+M, Hiška potrebna popolne obnove, prodamo. Cena: 92.000,00 EUR V naselju stanovanjskih hiš, v Pobrežju, predelu Maribora, je naprodaj manjša stanovanjska hiša, obdana le z 2 aroma zemljišča. Hiša je prazna ter potrebna popolne....

 
 
 
  Poslovni prostor, DVOR, 290.000 €, 139,90 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

LJ. BEŽIGRAD, BEŽIGRAJSKI DVOR , 139,9 m2, gostinski lokal, s prehrano, zgrajen l. 1996, klet, dodatnih 80 m2 galerije, klet-skladišče, 2 lastniška parkirna mesta, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR. Energ. razred: Merjena EI: 90 kWh/m2a Dodaten opis: PRODAJA SE POSLOVNI PROSTOR – GOSTINSKI....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Golovec, 490.000 €, 137,00 m2 cca 3580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

137,43 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1980, Prodamo proizvodni obrat s popolnoma opremljeno pekarno. V ceno so vključeni vsi stroji in oprema ter registrirane recepture za dietno hrano, kar omogoča takojšen zagon proizvodnje brez dodatnih vlaganj, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR NAPRODAJ:....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

137,43 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1980, Prodamo proizvodni obrat, skupaj s stroji in registriranimi recepturami za proizvodnjo dietne hrane, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR NA PRODAJO: Poslovni prostor s pekarsko dejavnostjo v Ljubljani – priložnost za podjetnike! Oprema je vključena....