• GoHome Professional
novogradnje ŠMARJEŠKE TOPLICE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnje ŠMARJEŠKE TOPLICE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje ŠMARJEŠKE TOPLICE

  • Za iskalni niz "novogradnje šmarješke toplice" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 135.000 €, 91,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠMARJETA, Koglo, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, velikosti 91,00 m2 (uporabne površine 47,20 m2), zgrajene l. 1970, ter zasnovane v treh etažah, K+ P + M . .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 253.000 €, 86,95 m2 cca 2910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.hisanepremicnine.si

ŠMARJEŠKE TOPLICE – okolica – stari MLIN, 86,90 m 2 , l. 1770, obnova 1982, kmet. objekt – kozolec TOPLER 50,00 m 2 , l. 2009, sadovnjak, njive, travniki in gozd vse na zemljišču 24.256,00 m 2 , vse v enem kosu , od tega zazidljivo cca 2.000,00 m 2 , na obrobju manjšega naselja –....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 175.000 €, 280,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 629 m2 zemljišča, prostorna stanovanjska hiša z dvema opremljenima stanovanjema, z ločenima vhodoma, na odlični, mirni lokaciji, ob asfaltni cesti v naselju, takoj vseljivo, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Lokacija: v naselju Šmarješke Toplice,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 90.000 €, 539,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2024.,

www.indomio.si

539 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, vpisano v ZK, brez bremen, urejen dostop, prodamo. Cena: 90.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljive parcele v neposredni bližini zdraviliškega kompleksa Šmarješke Toplice. Na parceli stoji lesen objekt iz leta 1980, dimenzije 5 x 5,75 m....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 123.000 € na 105.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 105.000 €, 54,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.04.2026 - 123.000 €
14.04.2026 - 105.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

54,9 m2, zidan, zgrajen l. 1985, 2.942 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zidanice na Koglem v občini Šmarješke Toplice. Velikost parcele: 2.942,00 m2. Objekti: Zidanica, zgrajena leta 1985. Lokacija: Parcela je zelo prostorna. V zgornjem delu....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 105.480 €, 5274,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

5.274 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 20,00 EUR/m2 Parcela v neposredni bližini zdravilišča Šmarješke Toplice. Podana je pobuda za spremembo namembnost in stavbno zemljišče. V naravi je travnik. Ob parceli je: vodovod, elektrika, kanalizacija in oprika. Dostop po asfaltirani....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 68.000 € na 65.000 € z dne 27.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 65.000 €, 32594,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.10.2025 - 72.000 €
13.11.2025 - 68.000 €
27.02.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2025.,

www.indomio.si

32.594 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijska in gozdna zemljišča v neposredni bližini naselja Strelac.Trenutno v naravi parcele predstavljajo pašnik, njivo in gozdna zemljišča. Vse parcele so urejene in obdelovane. Do vseh je urejen dostop po uradni javni poti. Njiva in gozdno zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 54.000 €, 1249,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.06.2025.,

www.indomio.si

1.249 m2, zazidljiva, v umirjenemu bivalnem okolju, v naselju novih hiš, na koncu slepe ulice, 600 m2 zemljišča je stavbnega ostalo je kmetijsko, vsa infrastruktura v neposredni bližini, možen je takojšen začetek pridobivanja gradbene dokumentacije in gradnje, le 1,5 km iz središča....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 1.100.000 €, 660,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.10.2023.,

www.indomio.si

660,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, 2.619 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR ŠMARJEŠKE TOPLICE, Družinska vas, v urejenem naselju prodamo stanovanjsko in poslovno stanovanjsko stavbo zgrajene na zemljišču, ki tvori več parcel v skupni izmeri 2.619 m2. Na zemljiščih....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 6.000 €, 3295,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno