• GoHome Professional
novogradnje BOHINJ - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnje BOHINJ - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje BOHINJ

  • Za iskalni niz "novogradnje bohinj" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, STARA FUŽINA, 590.000 €, 133,00 m2 cca 4440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.indomio.si

133 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 485 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR V Bohinju, na idilični in mirni sončni lokaciji, s čudovitim odprtim panoramskim pogledom na jezero in okoliške vršace, le streljaj od jezera (700 m), prodamo hišo na urejeni in ravni parceli....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 545.000 € na 495.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, STARA FUŽINA, 495.000 €, 133,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.10.2025 - 545.000 €
09.05.2026 - 495.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

133 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 485 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR V Bohinju, na idilični in mirni sončni lokaciji, s čudovitim odprtim panoramskim pogledom na jezero in okoliške vršace, le streljaj od jezera (700 m), prodamo hišo na urejeni in ravni parceli....

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 635.000 € na 697.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, KOPRIVNIK V BOHINJU, 697.000 €, 130,00 m2 cca 5360 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.02.2026 - 635.000 €
12.03.2026 - 697.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

130,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1997, 7.000 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 697.000,00 EUR V enem najlepših in hkrati najbolj varovanih naravnih okolij Slovenije, v kraju Koprivnik v Bohinju, znotraj Triglavskega narodnega parka, je na voljo izjemno redka nepremičnina: samostojna brunarica....

 
 
 
  Hiša, GORELJEK, 355.000 €, 84,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

84 m2, samostojna, zgrajena l. 1953, adaptirana l. 2008, 1.091 m2 zemljišča, Redka priložnost - hiša na izjemni lokaciji sredi Pokljuke. Le redko se na trgu pojavi nepremičnina, kot je ta - prijetna hiša sredi neokrnjene narave Pokljuke, obdana z mogočnimi smrekami, ki nudijo popolno....

 
 
 
  Hiša, GORELJEK, 355.000 €, 84,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

84 m2, vikend, zgrajen l. 1953, adaptiran l. 2008, 1.091 m2 zemljišča, Redka priložnost - počitniška hiša na izjemni lokaciji sredi Pokljuke. Le redko se na trgu pojavi nepremičnina, kot je ta - prijetna hiša sredi neokrnjene narave Pokljuke, obdana z mogočnimi smrekami, ki nudijo....

 
 
 
  Stanovanje, BOHINJ, 265.000 €, 134,00 m2 cca 1980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

134 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2004, 289 m2 zemljišča, 1/1 nad., prodamo. Cena: 265.000,00 EUR V naselju Polje - Bohinjska Bistrica, se prodaja 4-sobno stanovanje v nadstropju 2-stanovanjske hiše. Hiša je l. 1974 in obnavljana l. 2004. Potrebna je osvežitve. Stanovanja....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • bohinj (8)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!