• GoHome Professional
novogradnje BOVEC - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnje BOVEC - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje BOVEC

  • Za iskalni niz "novogradnje bovec" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, BOVEC, 195.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-531 Ogled oglasa na strani ponudnika V industrijski coni Bovec je naprodaj hala površine 377 m2 (cca 15,5m x 24m), višine od 4,5m do max 7,3m. Dva vhoda v halo, pred vsakim vhodom lastniški parceli površine 47m2 in 60m2. Na sliki z modro označeni parceli, z rdečo....

 
 
 
  Zemljišče, BOVEC, 475.000 €, 1592,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2025.,

www.indomio.si

1.592 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Veliko zazidljivo zemljišče v središču Bovca z izdanim gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 475.000,00 EUR Veliko zazidljivo zemljišče s skoraj 1.600 m2 v središču Bovca z izdanim gradbenim dovoljenjem za 8 manjših hišic, 1 večnamensko stavbo....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 249.000 €, 124,00 m2 cca 2010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.08.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Goriška – Bovec, zgrajena l. 1920, prenovljena l. 1978, P + 1 + M, neto tlorisna površina 123,50 m2, zemljišče 322,00 m2. Cena: 249.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. V Bovcu, v mirnem in zelenem okolju, obdanem z....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 660.000 €, 314,00 m2 cca 2100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

314,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2018, 1.013 m2 zemljišča, P+1+M, opremljeno, parkirišče za več avtomobilov, center, prodamo. Cena: 660.000,00 EUR RE/MAX Nova Gorica ekskluzivno posreduje pri prodaji prostorne samostojne stanovanjske hiše v skorajšnjem centru....

 
 
 
  Stanovanje, BOVEC, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Goriška - Bovec, zgrajeno l. 1975, 2./2. nad., neto tlorisna površina 80,20 m2, uporabna površina 60,20 m2, odprt balkon 5,30 m2, zaprt balkon 9,50 m2, klet 4,00 m2, parkiranje možno ob stavbi – fiksnega parkirnega mesta ni. Cena: 225.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 780.000 €, 292,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

292,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 736 m2 zemljišča, Počitniška hiša Mala Vas se nahaja v mirni slepi ulici, le nekaj korakov od središča Bovca. Lokacija ponuja popoln stik z naravo, ob čudovitih razgledih na Julijske Alpe in v neposredni bližini vseh pomembnih točk v kraju -....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 400.000 €, 151,00 m2 cca 2650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Goriška – Bovec, zgrajeno l. 1985, prenovljeno v zadnjih letih, P+1+2+M, neto tlorisna površina 151,70 m2, bivalna površina 125 m2, balkon 8,40 m2, garaža 14,30 m2, zemljišče 331 m2. Cena: 400.000 EUR. Na mirni lokaciji v nesposredni bližini središča Bovca prodamo....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 1.950.000 € na 1.750.000 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BOVEC, 1.750.000 €, 434,00 m2 cca 4030 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 2.100.000 €
24.03.2026 - 1.950.000 €
29.04.2026 - 1.750.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

Samostojne hiše, Goriška – Bovec, Soča, zgrajene med l. 1700-2000, najstarejša prenovljena l. 1987. Skupna neto tlorisna površina vseh hiš znaša 538,70 m2, skupna uporabna površina vseh hiš 434,20 m2, klet meri 65,00 m2, pripadajoče zemljišče 21.103,00 m2. Cena: 1.750.000 EUR. V Triglavskem....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 420.000 €, 157,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

157 m2, samostojna, zgrajena l. 1917, 7.888 m2 zemljišča, P+1, veliko zemljišče, gospodarsko poslopje, opremljena, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR RE/MAX Nova Gorica ekskluzivno posreduje pri prodaji lepo urejene podeželske hiše na slikoviti lokaciji, obdani z naravo in lepimi razgledi....

 
 
 
  Zemljišče, BOVEC, 757.600 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-41 Ogled oglasa na strani ponudnika Na elitni lokaciji, v neposredni bližini ATC Kanin, Bovec, naprodaj parcela v izmeri 3788 m2, z namensko rabo: površine za turizem (namenska raba za hotele, bungalove in ostale objekte za turistično ponudbo in nastanitev). Parcela....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • bovec (13)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>