• GoHome Professional
novogradnje DANE PRI SEŽANI - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnje DANE PRI SEŽANI - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje DANE PRI SEŽANI

  • Za iskalni niz "novogradnje dane pri sežani" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, DANE PRI SEŽANI, 299.000 €, 214,50 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V mirni kraški vasici Dane pri Sežani je naprodaj pristna kamnita domačija z zaprtim dvoriščem, ki ponuja veliko zasebnosti, prostora in možnosti za ureditev po lastnih željah. Nepremičnina združuje stanovanjski del in gospodarsko poslopje, zato je primerna tako za bivanje kot tudi....

 
 
 
  Zemljišče, DANE PRI SEŽANI, 186.810 €, 1437,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.437 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 130,00 EUR/m2 Parcela v celoti zazidljiva, lepa in ravna, sončna, obrnjena prozi JZ, vpisano v ZK. VREDNA OGLEDA IN NAKUPA! Kupec ne plača provizije. Kupec plača davek na promet nepremičnin (DPN) v višini 2% od prodajne cene. .

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • dane pri sežani (2)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.