• GoHome Professional
novogradnje MARIBOR - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnje MARIBOR - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje MARIBOR

  • Za iskalni niz "novogradnje maribor" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MARIBOR, 550.000 €, 314,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321055-116 Ogled oglasa na strani ponudnika Na zelo privlačni lokaciji v Mariboru, v Tomšičevi ulici, v neposredni bližini Mestnega parka prodamo stanovanjsko hišo, ki je bila zgrajena leta 1965. Objekt ima 314,20 m2 skupne površine od tega je 196,80....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 120.000 €, 45,80 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

PRODAMO PODATKOVNI CENTER, VELIK 45,8 m² .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 1.200.000 €, 354,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Poslovna stavba je samostojen poslovno stanovanjski objekt, ki se nahaja v urejenem trgovsko poslovnem delu Maribora, v neposredni bližini pa je več avto salonov in drugih urejenih poslovnih objektov. Poslovna stavba je bila zasnovana in je tudi idealno urejena za razstavni salon....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

V URBANIH VILAH NA SERNČEVI ULICI V MARIBORU IŠČEMO 2-SOBNO STANOVANJE ZA NAKUP .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 85.000 €, 64,50 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

V CENTRU MESTA PRODAMO POSLOVNI PROSTOR, VELIK 64,5 m², KI JE SESTAVLJEN IZ TREH MED SEBOJ POVEZANIH PISARN .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 425.000 €, 177,80 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

POSLOVNI PROSTOR NA VRHUNSKI LOKACIJI OB DRAVI – SODOBNO OBNOVLJEN ULIČNI LOKAL S PREKRASNIM RAZGLEDOM .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Melje, 340.000 €, 766,30 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.gral-nepremicnine.si

VEČJA SAMOSTOJNA POSLOVNA STAVBA BLIZU CENTRA, NA ZAČETKU MELJA, NA ODLIČNI LOKACIJI, blizu izvoza na HITRO CESTO in vseh AVTOCESTNIH PRIKLJUČKOV, Z LASTNIŠKIM PARKIRIŠČEM ZA VEČJE ŠTEVILO AVTOMOBILOV; POTREBUJE OBNOVO. .

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 1.770.000 €, 11800,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Mariboru zemljišče v industrijski coni - primerno za proizvodnjo in skladiščenje. Namembnost komunalno opremljenega zemljišča, ki je v prodaji, je za trgovsko poslovne dejavnosti, skladiščne in logistične ter industrijsko proizvodne dejavnosti. Zemljišče je opremljeno z hidrantnim....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 115.000 €, 270,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanjsko hišo, veliko 270m2, zgrajeno 1973, skoraj v celoti obnovljeno v l.2010 prodam za 115.000,00. Stoji v mirnem delu naselja Spodnje Hoče, zadnja v slepi ulici. Zelo primerna za mlade družine. V spodnji etaži ni predelnih sten, ker je trenutno skladišče. Lahko se preuredi....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 250.000 €, 295,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Mariboru cca 1.5 km od centra za AMZS Maribor,prodamo več stanovanj.Odlična lokacija za kakšno firmo oziroma dejavnost.Cena ni zadnja saj se bodo po vsej verjetnosti stanovanja prodala sosedu če kjeri da več kot 240000 euro naj pokliči čim prej dokler se še ni prodalo.Lahko se da....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • maribor (257)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>