• GoHome Professional
novogradnje OKOLICA BLEDA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnje OKOLICA BLEDA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje OKOLICA BLEDA

  • Za iskalni niz "novogradnje okolica bleda" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, BOHINJSKA BELA, 495.000 €, 360,50 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

BOHINJSKA BELA - Stanovanjsko hišo v izmeri 360,50 m 2 in zemljiščem v izmeri 931,00 m 2 , na mirni in sončni lokaciji s čudovitim razgledom in v 1. vrsti – PRODAMO. Stanovanjska stavba je zgrajena v štirih etažah. Klet, visoko pritličje, 1. nadstropje in mansarda. Na zahodni strani....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE GORJE, 105.000 €, 700,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja več zazidljivih parcel, velikosti 550 do 1060 m². Parcele so v naklonu s pogledom na Blejsko jezero. Parcele imajo urejeno zemljiško-knjižno stanje in so brez bremen. Dostop do parcel je po občinski cesti Spodnje Gorje - Podhom. Komunalna....

 
 
 
  Hiša, RIBNO, 1.100.000 €, 519,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

519,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1984, 1,12 m2 zemljišča, V Ribnem pri Bledu prodamo atraktiven turistični penzion s 16 sobami in 1 apartmajem, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR Samo 2 km od Blejskega jezera, v Ribnem, se prodaja turistični penzion v 4 etažah, ki ima 16 dvoposteljnih....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJE GORJE, 239.000 €, 78,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

78,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 1. nad., sobno stanovanje v zgornjih gorjah - mirna lokacija, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR PRODAMO 3-SOBNO STANOVANJE V ZGORNJIH GORJAH – MIRNA LOKACIJA V Zgornjih Gorjah prodamo svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE GORJE, 105.000 €, 700,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

700 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m2 V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja več zazidljivih parcel, velikosti 550 do 1060 m2. Parcele so v naklonu s pogledom na Blejsko jezero. Parcele imajo urejeno zemljiško-knjižno stanje in so brez bremen. Dostop....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • okolica bleda (8)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!