• GoHome Professional
novogradnje OKOLICA KRANJA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnje OKOLICA KRANJA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje OKOLICA KRANJA

  • Za iskalni niz "novogradnje okolica kranja" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, CERKLJE NA GORENJSKEM, 475.000 €, 103,00 m2 cca 4610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.nepremicnina.si

Hiša je bila zgrajena leta 1989 in popolnoma obnovljena v letu 2016. Približno polovico zemljišča predstavlja stavbno zemljišče, ostalo pa je gozdno zemljišče. .

 
 
 
  Hiša, HRIB, 850.000 €, 200,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-68 Ogled oglasa na strani ponudnika VILA, Miklavški hrib, CELJE VILA, Miklavški hrib, Celje, leto izdelave 1939, zadnja obnova leta 2018/19, površina stavbe 200 m2 (gurs), površina parcele 3.417 m2. LOKACIJA: vila na Miklavškem hribu ponuja čudovit razgled na....

 
 
 
  Hiša, TRSTENIK, 143.000 €, 69,60 m2 cca 2060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na lepi lokaciji Orlove glave nad Trstenikom ekskluzivno prodamo vikend v skupni izmeri 69 m2, ki leži na parceli velikosti 468m2. Vikend(delno zidan, delno brunarica) obsega: Klet Pritličje : dnevna soba, jedilnica, kuhinja, kopalnica, shramba. Mansarda : dve spalnici. Ima tudi večji....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJE BITNJE, 360.000 €, 276,20 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.agentkranj.si

V Zg. Bitnjah prodamo dvodružinsko hišo z pripadajočim zemljiščem. Hiša se je pričela grditi leta 1965 in je bila dokončana leta 1970. v pritličju objekta so pomožni prostori, v nadstropju eno stanovanje, v drugi etaži pa je bilo leta 2022 popolnoma obnovljeno še eno stanovanje. Ob....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 12.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, SPODNJE DUPLJE, 80.000 €, 549,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.11.2021 - 65.880 €
15.09.2024 - 69.990 €
23.10.2024 - 75.000 €
12.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2021.,

www.inf-ing.si

Prodaja se zazidljivo zemljišče v velikem naklonu, velikosti 549 m². Zemljišče se nahaja v Sp. Dupljah - občina Naklo pri Kranju. Lega je sončna z lepim razgledom v kotlino. Ob parceli so že priključki za elektriko, vodo, telefon in kanalizacijo. Od avtocestnega priključka je oddaljeno....

 
 
 
 
+13%

Spremembe cen iz 479.000 € na 540.000 € z dne 03.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, STRAHINJ, 540.000 €, 260,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.08.2024 - 460.000 €
28.01.2026 - 479.000 €
03.05.2026 - 540.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2024.,

www.inf-ing.si

V naselju Strahinj v sklopu občine Naklo se prodaja generalno obnovljena stanovanjska hiša s 544 m² zemljišča. Hiša obsega: P+1+2 in je le nekaj minut stran od priključka na gorenjsko avtocesto. Nahaja se na izredno mirni lokaciji ob gozdu. Hiša je obdana z velikim vrtom. Ima 2 terasi....

 
 
 
  Hiša, ŠENČUR, 449.000 €, 169,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.nepremicnina.si

Predstavljamo vam krajno hišo oz. enoto trojčka v prijetnem in mirnem Sajovčevem naselju v Šenčurju. .

 
 
 
  Zemljišče, KOKRICA, 189.120 €, 591,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Kokrica pri Kranju se prodaja zazidljiva parcela, pravilne oblike. Komunalni vodi so zraven. .

 
 
 
  Hiša, MAČE, 1.200.000 €, 490,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Mače pri Preddvoru se prodaja razkošna vila, ki je lahko tudi 4-stanovanjska. Obsega 490 m² (klet, pritličje in mansarda). Stoji na prostorni parceli 1149 m². V pritličju je 200 m² veliko vseljeno stanovanje s kaminom. V mansardi je stanovanje delno izdelano. V kleti so....

 
 
 
  Hiša, CERKLJE NA GORENJSKEM, 315.000 €, 280,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.nepremicnina.si

Prodamo hišo v tretji gradbeni fazi v Lahovčah. .

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • okolica kranja (51)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.