• GoHome Professional
novogradnje OKOLICA LENARTA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnje OKOLICA LENARTA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje OKOLICA LENARTA

  • Za iskalni niz "novogradnje okolica lenarta" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LORMANJE, 298.000 €, 7889,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

7.889 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 298.000,00 EUR Jugozahodno od Lenarta natančneje v Lormanju, prijetnem naselju, s hitrim dostopom do AC je na voljo večje stavbno zemljišče v skupni velikosti 7.889m2. V naravi je 6.634m2 gradbene parcele in 1.255m2 ceste oz.....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI PORČIČ, 34.200 €, 760,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2024.,

www.indomio.si

760 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 Spodnji Porčič, Lenart v Slovenskih Goricah: V neposredni bližini Lenarta v Slovenskih Goricah, prodamo tri gradbene parcele v velikosti 698 m2, 760 m2 in 807 m2. Link do video predstavitve: https://youtu.be/I0eFKZ6CFSY LASTNOSTI NEPREMIČNINE:....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA SENARSKA, 37.000 €, 967,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

967 m2, zazidljiva, Čudovita ravnica, sončna lega, na samem Vas morda zanima gradnja novega vašega doma?, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR Pozdravljeni, Čudovita ravnica, sončna lega, na samem.. Vas morda zanima gradnja novega vašega doma? KJE: Zgornja Senarska, cca 2 km do vse....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJA VOLIČINA, 32.000 €, 800,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.07.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče v prijetnem mirnem naselju, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Priložnost za nakup zazidljivega zemljišča v prijetnem in mirnem naselju Spodnja Voličina. Parcela v velikosti 800 m² in je v rahlem naklonu in je v središču naselja.....

 
 
 
  Zemljišče, ZAMARKOVA, 212.460 €, 3541,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.01.2026.,

www.indomio.si

3.541 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 3.541 m2 v Zamarkovi pri Lenartu ravno, sončno in dostopno. Idealno za investitorje ali za družino, ki želi mirno lokacijo za gradnjo doma, saj je možen odkup manjšega dela po vaših željah. Elektrika in voda....

 
 
 
  Zemljišče, ZAMARKOVA, 41.250 €, 750,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 750 m2 v Zamarkovi pri Lenartu ravno, sončno in dostopno. Idealno za gradnjo enodružinske hiše, na mirni lokaciji in samo 3 km od Lenarta. Elektrika in voda na parceli. Ne zamudite priložnosti, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Hiša, VINIČKA VAS, 307.900 €, 210,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2024.,

www.indomio.si

210 m2, samostojna, zgrajena l. 1996, 15.906 m2 zemljišča, Prostorna hiša v mirnem in z naravo obdanem okolju, prodamo. Cena: 307.900,00 EUR V objemu čudovite narave, med vinogradi in gozdnatim gričem Hum, se ponuja priložnost za nakup lepo vzdrževanega poslovno stanovanjskega objekta....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 295.000 € na 279.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, VINIČKA VAS, 279.000 €, 300,00 m2 cca 930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.04.2026 - 295.000 €
06.05.2026 - 279.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

300 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, adaptirana l. 2015, 15.906 m2 zemljišča, P+M, Posest, kmetija, Kmečki turizem, izletniška kmetija, poslovno stanovanjska hiša, hiša, dvostanovanjska, Gostinski lokal, BR nepremičnine, Lenart, Maribor, Vinička vas, BR, prodamo. Cena: 279.000,00....

 
 
 
  Hiša, DOLGE NJIVE, 179.000 €, 315,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

315,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2023, 1.382 m2 zemljišča, Prostorna družinska hiša, možnost izgradnje mansarde, lepa lokacija, veliko dvorišče, vinska klet, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR LENART, DOLGE NJIVE – PROSTORNA HIŠA ZA VELIKE DRUŽINE NA SONČNI LOKACIJI....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI ŽERJAVCI, 26.500 €, 1850,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

1.850 m2, zazidljiva, Na eni izmed lepših lokacij v Spodnjih Žerjavcih prodamo stavbno zemljišče v izmeri 1.850 m2, ki se nahaja na sončni legi z odprtim pogledom na okoliško dolino.Parcela leži na robu poselitve in ponuja idealno kombinacijo zasebnosti, narave in dostopnosti, saj....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • okolica lenarta (13)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.