• GoHome Professional
novogradnje OSREDNJE SLOVENSKA pritličje padla cen - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnje OSREDNJE SLOVENSKA pritličje padla cen - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje OSREDNJE SLOVENSKA pritličje padla cena

  • Za iskalni niz "novogradnje osrednje slovenska pritličje padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-10%

Spremembe cen iz 309.000 € na 279.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 279.000 €, 95,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 348.000 €
16.10.2025 - 309.000 €
19.02.2026 - 279.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.kvadratnimeter.si

95 m², ordinacija, zgrajena l. 1996, P/2 nad., prodaja se poslovni prostor v pritličju, neposredni dostop iz ulice, v 2 etažah, ki ima vsaka svoj WC, spodaj 58 m² + galerija 37 m² trenutno je notri gostinski lokal, prostor je namenjen za različne dejavnosti; trgovina, ambulanta, kozmetični....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 520.000 € na 490.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 490.000 €, 313,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 520.000 €
25.03.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Odlična lokacija dvignjena nad Ljubljanskem barjem je na voljo hiša na Rudniki v bližini gozda in odprtim pogledom iz balkona na Krim, Ljubljansko barje, čudovita sončna J lega. Hiša ponuja zelo praktično lokacijo in super prometne povezave. Do LPP je 250m , AC pa je oddaljena minuto....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 790.000 € na 650.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Golovec, 650.000 €, 529,00 m2 cca 1230 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.04.2026 - 790.000 €
07.05.2026 - 650.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

529 m2, samostojna, zgrajena l. 2005, 7.531 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Samostojna hiša (529 m2) z velikim zemljiščem Parcela v izmeri 7.531 m2 (od tega 1.200 m2 stavbenih) ima naslednje priključke: elektriko in vodo iz lastne vrtine. Hiša ni priključena na kanalizacijo....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 369.000 € na 349.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IG, 349.000 €, 165,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.03.2026 - 369.000 €
07.05.2026 - 349.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

165 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2025, 212 m2 zemljišča, P+1+M, posredujemo pri prodaji samostojne družinske hiše, ki stoji na manjši parceli, odlična lokacija v neposredni bližini centra Ig-a in hkrati odmaknjena od prometnih cest, večji del hiše je prenovljen,....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 349.000 € na 340.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 340.000 €, 64,00 m2 cca 5310 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2026 - 369.000 €
09.04.2026 - 349.000 €
30.04.2026 - 340.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

64,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1935, adaptirano l. 2025, VP/1 nad., povsem prenovljeno, opremljeno, prostorno, parkirno mesto, loža, shramba, funkcionalna razporeditev, vpisano v ZK, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Ljubljana - Rudnik / Povsem prenovljeno 3-sobno stanovanje / Pripadajoče....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 459.000 € na 430.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Vič, 430.000 €, 203,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.10.2025 - 459.000 €
19.02.2026 - 430.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

203,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, adaptirana l. 2016, 231 m2 zemljišča, P+1/1 nad., stanovanjska hiša s 3 ločenimi stanovanjskimi enotami, možnost oddajanja 2eh enot v pritličju, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Ljubljana - Trnovsko predmestje / Večja stanovanjska hiša s 3 ločenimi....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 890.000 € na 790.000 € z dne 31.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ZGORNJE GAMELJNE, 790.000 €, 315,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.12.2025 - 890.000 €
31.03.2026 - 790.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.10.2025.,

www.indomio.si

315,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1997, 1.418 m2 zemljišča, K+P+M, mirna lokacija, veliko sprehajalnih poti v neposredni bližini, odprt pogled na Šmarno goro in Rašico, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR V kolikor iščete mirno lokacijo, ki nudi popolno zasebnost in je obdana z naravo,....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 309.780 € na 275.360 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, KAMNIK, 275.360 €, 172,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.02.2026 - 378.400 €
11.03.2026 - 309.780 €
06.05.2026 - 275.360 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

172,1 m2, pisarna, zgrajena l. 2006, adaptirana l. 2015, prodamo. Cena: 275.360,00 EUR Kamnik, na vidni lokaciji prodamo dvoetažni poslovni prostor v izmeri 172,10 m2. Poslovni prostor se nahaja v pritličju (96,90 m2) in delno v nadstropju (75,20 m2) stanovanjsko poslovnega objekta,....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • osrednje slovenska pritličje padla cena (11)
  • novogradnje osrednje slovenska pritličje (3)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!