• GoHome Professional
novogradnje PREKMURJE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnje PREKMURJE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje PREKMURJE

  • Za iskalni niz "novogradnje prekmurje" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.494 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eur
    • do 260000 eur (povprečna cena)
    • do 320000 eur
    • do 2600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, BREZOVICA, 462.000 €, 157,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Ljubljana okolica – Notranje Gorice (Žabnica), novogradnja, zgrajeno l. 2025, P+M, bivalna površina 157,00 m2, pripadajoče zemljišče v izmeri 333,00 m2, 3. podaljšana gradbena faza, tri parkirna mesta, odlična lokacija, odprt pogled na Ljubljansko barje. Cena: 462.000....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 230.000 €, 78,00 m2 cca 2950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Pomurska – Moravske Toplice, začetek rekonstrukcije obstoječe zgradbe 2024 - novogradnja, 1./2 nad. v petstanovanjski stavbi, bivalna površina 77,85 m2, balkon 9,91 m2, predvidena vselitev v začetku druge polovice leta 2025. Cena: 230.000 EUR + DDV. OGLASU JE PRILOŽENA....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 254.000 € na 239.000 € z dne 31.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MURSKA SOBOTA, 239.000 €, 246,00 m2 cca 970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.08.2025 - 286.000 €
03.10.2025 - 254.000 €
31.03.2026 - 239.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.indomio.si

246,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, 849 m2 zemljišča, investicijska priložnost - murska sobotahiša v centru mesta + 2 gradbeni parceli.možnost več stanovanj, poslovne dejavnosti ali novogradnje.odlična lokacija, urejen vrt in velik potencial za investitorje.ne zamudi redke priložnosti....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'novogradnje prekmurje'
155.000 €
175.000 €
  Hiša, LENDAVA, 155.000 €, 58,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

Hiša dvojček (novogradnja), Pomurska – Lendava, začetek gradnje oktober 2025, bivalna površina 57,70 m2, terasa 15,00 m2, zemljišče 424,00 m2, predvidena vselitev v drugi polovici leta 2026. Cena: 155.000 EUR + DDV. Predstavljamo vam drugo fazo projekta sodobno zasnovanih osmih hiš....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-4 (od skupaj 4)

<< <1> >>