• GoHome Professional
novogradnje PUCONCI - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnje PUCONCI - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje PUCONCI

  • Za iskalni niz "novogradnje puconci" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PUCONCI, 33.900 €, 76,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.indomio.si

76,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 3.322 m2 zemljišča, Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem - Otovci, Goričko, prodamo. Cena: 33.900,00 EUR Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem – Otovci, Goričko V manjšem zaselku vasi Otovci,....

 
 
 
  Hiša, PUCONCI, 170.000 €, 302,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2025.,

www.indomio.si

302,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, adaptirana l. 2023, 870 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR PRODAMO – Večja stanovanjska hiša v objemu narave, čudovita razgledna lokacija, idealna za večjo družino ali dvostanovanjsko rabo Na izjemno lepi in mirni lokaciji prodamo prostorno....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 170.000 € na 155.000 € z dne 11.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, PUCONCI, 155.000 €, 43,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.05.2025 - 170.000 €
11.03.2026 - 155.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – prostor za storitve, Pomurska – Puconci, zgrajeno l. 2002, 1. nadstropje v poslovni stavbi, skupna površina 43,80 m2. Cena: 155.000 EUR. V eni izmed večjih pomurskih občin, v vasi Puconci, prodamo poslovni prostor za storitve v poslovni stavbi, ki predstavlja center....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 195.000 € na 190.000 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PUCONCI, 190.000 €, 176,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.11.2025 - 214.900 €
29.11.2025 - 205.000 €
06.01.2026 - 195.000 €
28.02.2026 - 190.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

176,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2020, 915 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: cca 190.000,00 EUR PUCONCI – Prostorna družinska hiša z gospodarskim poslopjem in dvema garažama Prodamo lepo, urejeno in delno obnovljeno družinsko hišo v mirnem in urejenem naselju....

 
 
 
  Hiša, PUCONCI, 109.500 €, 708,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

708 m2, hiša, zgrajena l. 1918, 980 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 109.500,00 EUR Poslovna priložnost – nekdanji mlin z velikim potencialom Na voljo je edinstvena nepremičnina z zgodbo – nekdanji mlin, zgrajen leta 1918, ki predstavlja odlično priložnost za podjetnike, investitorje....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 47.000 € na 42.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PUCONCI, 42.000 €, 1881,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.03.2026 - 47.000 €
13.05.2026 - 42.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2026.,

www.indomio.si

1.881 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Gradbena parcela na hribu, z razgledom na Vaneči, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Na sončni in razgledni legi v naselju Vaneča prodamo v celoti gradbeno parcelo v izmeri 1.881 m², ki zaradi južne orientacije nudi obilico naravne svetlobe skozi....

 
 
 
  Hiša, PUCONCI, 220.000 €, 176,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

176 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2016, 915 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR PRODAJA HIŠE V PUCONCIH Odlična lokacija, ograjena parcela, nova streha – prostoren dom le nekaj minut iz Murske Sobote. V Puconcih, le nekaj minut vožnje do Murske Sobote, je....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • puconci (10)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.