• GoHome Professional
novogradnje VOJNIK - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnje VOJNIK - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje VOJNIK

  • Za iskalni niz "novogradnje vojnik" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, VOJNIK, 126.746 €, 46,00 m2 cca 2760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-226 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 1 SOBNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku. Stanovanje se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 320.000 €, 280,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, adaptirana l. 2022, 972 m2 zemljišča, P+M/1 nad., prodamo. Cena: 320.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo veliko samostojno hišo na iskani lokaciji v naselju Arclin. Hiša ima dva vhoda in možnost izdelave dveh ločenih stanovanj. V....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 60.500 €, 1201,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

1.201 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60.500,00 EUR Ponujamo redko priložnost za nakup večjega stavbnega zemljišča v naselju Lindek, v neposredni bližini Frankolovega in le nekaj minut vožnje do Vojnika ter Celja. Gre za zemljišče velikosti 1201 m², ki se nahaja na mirni, zeleni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 883.300 €, 7310,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

7.310 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 883.300,00 EUR Spoštovani, Naprodaj so zazidljive parcele skupne velikosti 7.310 m², ki se nahajajo ob glavni prometnici skozi Vojnik. Lokacija je izjemno frekventna in dostopna, saj je oddaljena le 3 km od avtoceste in mesta Celje, kar omogoča....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 166.988 €, 61,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-228 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 2 SOBNO STANOVANJE, KI GA JE MOŽNO PREUREDITI V 3 SOBNO - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku.....

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 460.000 €, 420,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-525 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja večji samostojni poslovno stanovanjski objekt, ki po dejanskih izmerah na podstrešju 17,2mx 8,2m meri 140m2 v treh etažah s podstrešnimprostorom skupaj torej 420 m2 bruto tlorisne površine, po podatklih....

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 450.000 €, 393,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.indomio.si

393 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 1998, 832 m2 zemljišča, K+P+M, Prostorna in elegantna hiša v Vojniku, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR Na čudoviti lokaciji v Vojniku, Savinjska, Slovenija, vas pričakuje izjemna priložnost za nakup prostorne in elegantne hiše 382 m2....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 106.020 €, 1767,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-63 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v velikosti 1.767 m2. Vsi priključki se nahajajo na parceli (vodovod, elektrika, kanalizacija). Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je primerno osončena.....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 127.841 €, 47,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-227 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 2 SOBNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku. Stanovanje se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 99.900 €, 14085,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2025.,

www.indomio.si

18.513 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posestvo se nahaja na gričku s čudovitim razgledom na neokrnjeno in redko poseljeno dolino, ki je le dva km oddaljena od ceste Vojnik-Dobrna. Hiša in gospodarsko poslopje sta primerna za rušenje in nadomestno gradnjo. Hiša je priključena na....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • vojnik (21)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>