• GoHome Professional
novogradnje osrednje slovenska čim večje 150 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnje osrednje slovenska čim večje 150 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje osrednje slovenska čim večje 150 m2

  • Za iskalni niz "novogradnje osrednje slovenska čim večje 150 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manjši)
    • 160 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, IVANČNA GORICA, 870.000 €, 163,00 m2 cca 5340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-147 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost za nakup edinstvene eko-biodinamične hiše, ki se nahaja na idiličnem koncu vasi, obdana z neokrnjeno naravo in ponuja neskončne razglede. Ta hiša je popoln dom za tiste, ki cenijo ekološko trajnostnost,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 649.000 €, 164,00 m2 cca 3960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

164,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2011, P/4 nad., prodamo. Cena: 649.000,00 EUR EKSKLUZIVNO 4-SOBNO STANOVANJE Z LASTNIM VRTOM – REDKOST V LJUBLJANI Ljubljana – Šiška 82,3 m² bivalne površine + 77 m² zasebnega, ograjenega atrija. Predstavljamo vam izjemno priložnost: stanovanje, ki presega....

 
 
 
 
-1%

Spremembe cen iz 243.000 € na 240.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LOGATEC, 240.000 €, 164,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.01.2026 - 243.000 €
19.02.2026 - 240.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

164 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 2.547 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST – IDILIČNA PODEŽELSKA HIŠICA Z RAZGLEDOM NA NARAVO. ZAPLANA, LOGATEC Parcela 2.547m² | Stanovanjska površina 164 m² Predstavljamo vam osupljivo nepremičnino na robu naselja,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Trnovo, 690.000 €, 164,00 m2 cca 4210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

164,4 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1983, 8/9 nad., dupleks s savno, teraso in izjemnimi razgledi v eni najbolj zaželenih sosesk, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prostornega 5-sobnega stanovanja v trnovskih blokih - eni najbolj zaželenih sosesk v Trnovem. Nahaja....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 895.000 €, 163,00 m2 cca 5490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.kumi.si

Hiša na edinstveni lokaciji v Ljubljani , zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 255m² , sama hiša pa 163m² . Moderna arhitekturna....

 
 
 
  Hiša, KOMENDA, 715.000 €, 159,00 m2 cca 4500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-48 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v Gmajnici (Komenda), je na voljo izjemna priložnost za nakup novejše, samostojne enostanovanjske hiše z bazenom, ki je po podatkih GURS-a zgrajena leta 2012, v skupni izmeri 159,4 m2. Objekt je....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 890.000 €, 156,00 m2 cca 5710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

156,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2009, prodamo. Cena: 890.000,00 EUR Izpostavljam redko priložnost za nakup prostornega štirisobnega penthousa na Viču, le streljaj od vsega, kar ponuja središče Ljubljane. Stanovanje se nahaja v najvišjem, četrtem nadstropju in je obdano s terasami na....

 
 
 
  Hiša, MEDVODE, 344.000 €, 155,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

155 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2015, 340 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: cca 344.000,00 EUR Ob regionalni cesti Medvode - Katarina v kraju Trnovec (4 km oddaljeno od Medvod, od Merkatorja v Šiški oddaljeno 12 km), prodamo enoto dvojčka zgrajeno v treh etažah: nizko....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 185.000 €, 155,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na hribčku ter robu vasice hiša za ljubitelje narave! Ima novo fasado, kritino, okna, parket centralno, keramiko. V pritličju cca 50m2 sicer garaža, soba, shramba. V prvem nadstropju 5o m2 in sicer soba+d.soba z kuhinjio, kopalnica z wc, izhod na 25m2 veliko teraso, + stopnice v masardo....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 500.000 € na 490.000 € z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IVANČNA GORICA, 490.000 €, 155,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.02.2026 - 530.000 €
04.04.2026 - 500.000 €
21.04.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.02.2026.,

www.indomio.si

155,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 1.552 m2 zemljišča, P+M, na izjemno mirni in sončni lokaciji, končna v ulici, ob potočku in gozdičku, prodamo kakovostno grajeno samostojno hišo, ki ponuja veliko zasebnosti ter neposreden stik z naravo, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR Hiša stoji....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • osrednje slovenska čim večje 150 m2 (36)
  • novogradnje osrednje slovenska čim večje (9)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>