• GoHome Professional
novogradnje osrednje slovenska 150 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnje osrednje slovenska 150 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje osrednje slovenska 150 m2

  • Za iskalni niz "novogradnje osrednje slovenska 150 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manjši)
    • 160 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, VIR, 200.000 €, 150,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Žitna uvala – prodajem samostojeću kuću koja se sastoji od 3 apartmana; površina okućnice 335 m2; U prizemlju se nalaze dva dvosobna apartmana svaki po 55 m2, a na katu jednosoban apartman od 40 m2; prilaz kući sa dvije strane; kuća je legalizirana; održavana okućnica;....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 224.850 €, 150,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V drugem nadstropju poslovne stavbe v Mostah prodamo sedem pisarn velikosti 17 do 34 m2. prevzem po dogovoru, cena ugodna. cena za vse cca 210.000 .

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 220.000 €, 150,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Iščemo hišo ali zazidljivo parcelo zase v občinah Škofljica/ Grosuplje/ Ig. Smo mlada družina. Želimo si posesti vsaj 700 m2. Prosim za ponudbe. Hvala v naprej, kupimo. 031 403 508 .

 
 
 
  Hiša, ČRNA VAS, 569.000 €, 150,00 m2 cca 3790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

150 m2, dvojček, zgrajen l. 2006, 283 m2 zemljišča, P+1+M, Družinska hiša na zaželjeni lokaciji, prodamo. Cena: 569.000,00 EUR V Črni Vasi na odlični lokaciji, posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše (enota dvojčka). Stanovanjska hiša je bila zgrajena leta 2006 in po podatkih GURS-a....

 
 
 
  Hiša, TOMIŠELJ, 460.000 €, 151,00 m2 cca 3050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

151 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 2012, 228 m2 zemljišča, sodobno stanovanje, opremljeno v skandinavskem stilu, s kaminom in zelenim atrijem, na mirni lokaciji v bližini narave, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR V prijetnem in urejenem naselju v Tomišlju, ob vznožju Krima, je na voljo....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 470.000 €, 148,00 m2 cca 3180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.08.2025.,

www.indomio.si

148,7 m2, dvojček, zgrajen l. 1961, 383 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji hiše dvojčka z vrtom v bližini BTC-ja na naslovu Kajuhova 8, Ljubljana. Hiša, ki ima po podatkih GURSa 116,7 m2, je bila zgrajena leta 1961 in stoji na parceli v izmeri 383m2.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Posavje, 470.000 €, 152,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

152,8 m2, vrstna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2020, 144 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR Na odlični in mirni lokaciji na Ježici, v bližini Ruskega carja, prodamo vrstno hišo, ki stoji na urejenem zemljišču velikosti 144 m². Hiša obsega tri etaže (P+N+M) in je bila leta....

 
 
 
  Hiša, MEDVODE, 345.000 €, 147,00 m2 cca 2350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.nepremicnina.si

V Medvodah prodamo samostojno hišo, ki je lahko tudi dvostanovanjska. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 399.000 €, 154,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2026.,

www.kumi.si

Dodaten opis: Stanovanje v izmeri 154m² (bruto) se nahaja v hiši zgrajeni leta 1977 in sicer v visokem pritličju , pomožni prostori (garaža, kurilnica,..) se nahajajo v pol kletnem delu hiše. Stanovanju pripada tudi zemljišče v izmeri 252m² , kateri je primerne za druženje, urejanje....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 250.000 €, 146,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2024.,

www.indomio.si

146 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2020, 390 m2 zemljišča, pritličje, priključek na električno omrežje, vodovodno omrežje, kanalizacijo, optiko, garaža, sončen vrt, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Nepremičnine Logatec: Prodamo sončno stanovanje v izmer 146 m2 z velikim....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • osrednje slovenska 150 m2 (36)
  • novogradnje osrednje slovenska (9)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!