• GoHome Professional
novogradnje osrednje slovenska pritličje 160 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnje osrednje slovenska pritličje 160 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje osrednje slovenska pritličje 160 m2

  • Za iskalni niz "novogradnje osrednje slovenska pritličje 160 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manjši)
    • 170 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, KOMENDA, 715.000 €, 159,00 m2 cca 4500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-48 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v Gmajnici (Komenda), je na voljo izjemna priložnost za nakup novejše, samostojne enostanovanjske hiše z bazenom, ki je po podatkih GURS-a zgrajena leta 2012, v skupni izmeri 159,4 m2. Objekt je....

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 389.000 €, 160,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

160,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 1.269 m2 zemljišča, K+P+1, Lepa, prostorna in urejena samostojna hiša, sončni kolektor, optika, garaža, izredno lepa in urejena zelena parcela, na čudoviti lokaciji v naselju Grčarevec, ki je le 10 minut vožnje ven iz Logatca, dobra razporeditev....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 895.000 €, 163,00 m2 cca 5490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.kumi.si

Hiša na edinstveni lokaciji v Ljubljani , zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 255m² , sama hiša pa 163m² . Moderna arhitekturna....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 485.000 €, 163,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

163 m2, samostojna, zgrajena l. 1938, 732 m2 zemljišča, K+P+M, Priložnost za vaš novi dom ali investicijo, prodamo. Cena: 485.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji samostojne hiše s pomožnim objektom v naselju Ljubljana Polje. Zgrajena je bila leta 1938. Hiša po podatkih GURS obsega....

 
 
 
 
-1%

Spremembe cen iz 243.000 € na 240.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LOGATEC, 240.000 €, 164,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.01.2026 - 243.000 €
19.02.2026 - 240.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

164 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 2.547 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST – IDILIČNA PODEŽELSKA HIŠICA Z RAZGLEDOM NA NARAVO. ZAPLANA, LOGATEC Parcela 2.547m² | Stanovanjska površina 164 m² Predstavljamo vam osupljivo nepremičnino na robu naselja,....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 185.000 €, 155,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na hribčku ter robu vasice hiša za ljubitelje narave! Ima novo fasado, kritino, okna, parket centralno, keramiko. V pritličju cca 50m2 sicer garaža, soba, shramba. V prvem nadstropju 5o m2 in sicer soba+d.soba z kuhinjio, kopalnica z wc, izhod na 25m2 veliko teraso, + stopnice v masardo....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 369.000 € na 349.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IG, 349.000 €, 165,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.03.2026 - 369.000 €
07.05.2026 - 349.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

165 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2025, 212 m2 zemljišča, P+1+M, posredujemo pri prodaji samostojne družinske hiše, ki stoji na manjši parceli, odlična lokacija v neposredni bližini centra Ig-a in hkrati odmaknjena od prometnih cest, večji del hiše je prenovljen,....

 
 
 
  Hiša, MENGEŠ, 379.000 €, 165,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

165,2 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 2019, 57 m2 zemljišča, K+P, priložnost v mengšu: prodaja dveh prenovljenih stanovanj v hiši z lastnim atrijem, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR V Mengšu prodamo čudovito polovico hiše, ki v naravi predstavlja dve popolnoma ločeni,....

 
 
 
  Hiša, MENGEŠ, 379.000 €, 165,20 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.dfi.si

165,2 m², dvostanovanjska, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 2019, 57 m² zemljišča, K+P, priložnost v mengšu: prodaja dveh prenovljenih stanovanj v hiši z lastnim atrijem, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR Dodaten opis V Mengšu prodamo čudovito polovico hiše, ki v naravi predstavlja dve....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 399.000 €, 154,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2026.,

www.kumi.si

Dodaten opis: Stanovanje v izmeri 154m² (bruto) se nahaja v hiši zgrajeni leta 1977 in sicer v visokem pritličju , pomožni prostori (garaža, kurilnica,..) se nahajajo v pol kletnem delu hiše. Stanovanju pripada tudi zemljišče v izmeri 252m² , kateri je primerne za druženje, urejanje....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • osrednje slovenska pritličje 160 m2 (36)
  • novogradnje osrednje slovenska 160 m2 (1)
  • novogradnje osrednje slovenska pritličje (3)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti