• GoHome Professional
novogradnje osrednje slovenska zadnjih 7 dni čim m - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnje osrednje slovenska zadnjih 7 dni čim m - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje osrednje slovenska zadnjih 7 dni čim manjše

  • Za iskalni niz "novogradnje osrednje slovenska zadnjih 7 dni čim manjše" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 144.990 €, 23,00 m2 cca 6300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

23 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, 1/4 nad., prodamo. Cena: 144.990,00 EUR Zelo lepa svetla in delno opremljena garsonjera na zelo dobri lokaciji v štepanjskem naselju, adaptirana, vpisana v ZK, hitro vseljiva, vsi priključki. Kupec prevzame del plačila za posredovanje v višini....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 185.000 €, 32,00 m2 cca 5780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

32,1 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2010, 6/8 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji garsonjere v Dravljah. Odlična priložnost za investicijo. Velikost: neto tlorisna površina 32,10 m2, uporabna površina 24,10 m2. Nahaja se v 6. nadstropju večstanovanjskega....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, VODICE, 2.499.000 €, 37,00 m2 cca 67540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

37,78 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2000, 1.422,23 m2 zemljišča, pritličje, prodamo. Cena: 2.499.000,00 EUR PRODAJA POSLOVNEGA KOMPLEKSA IN UVELJAVLJENEGA PODJETJA KALAN – ODLIČNA LOKACIJA OB AVTOCESTI (VODICE) Posredujemo pri prodaji poslovnega kompleksa skupaj z uveljavljenim....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 294.000 €, 56,00 m2 cca 5250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

56,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, 2/4 nad., stan. je delno opremljeno, vseljivo takoj, brez bremen hipotek, delno obnovljeno 2024 (vsa okna in balkonska vrata), spalnica in kuhinja gledata na severozahod, dnevna soba na jugovzhod, iz dnevne sobe je prehod na balkon, ki ima čudovit....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 362.000 €, 65,00 m2 cca 5570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2025, 11/14 nad., prodamo. Cena: 362.000,00 EUR Popolnoma prenovljeno stanovanje z odprtim razgledom – Štepanjsko naselje Na odlični lokaciji na Jakčevi ulici v Štepanjskem naselju prodamo izjemno svetlo, funkcionalno in v celoti prenovljeno....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 388.000 €, 71,00 m2 cca 5470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2004, 3/3 nad., Kamnik, Knafličev prehod, stanovanje in dve parkirni mesti, prodamo. Cena: 388.000,00 EUR Naprodaj je sončno 3-sobno stanovanje neto tlorisne površine 71 m². Stanovanju pripada še klet s površino 3,7 m² ter dve parkirni mesti v kletni....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 289.000 €, 79,00 m2 cca 3660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

79 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 2. nad., Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v urejeni večstanovanjski hiši v mirnem in urejenem naselju Šentvid, v Občini Ljubljana. Stanovanju pripada parkirišče in lastniška garaža za parkiranje dveh manjših vozil, prodamo. Cena: 289.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 349.000 €, 82,00 m2 cca 4260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

82,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2006, mansarda, 3-sobno stanovanje z dvema parkirnima mestoma, teraso in pogledom na naravo, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR PRODAJA: GROSUPLJE – 3-sobno stanovanje z dvema parkirnima mestoma, teraso in pogledom na naravo V mirnem in urejenem delu Grosuplja....

 
 
 
  Stanovanje, RADOMLJE, 287.000 €, 85,00 m2 cca 3380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

85,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 4/4 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 287.000,00 EUR V Radomljah na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji prijetnega, izredno svetlega 3 sobnega stanovanja, ki se nahaja v 4. nadstropju urejenega stanovanjskega bloka, zgrajenega....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 398.000 €, 86,00 m2 cca 4630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

86 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 1980, 522 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST – SODOBNA HIŠA V IDILIČNI LOKACIJI MOSTE - ZALOG –delno obnovljena hiša (2025) s 412 m² parcele in 86,5 m² stanovanjske površine. Predstavljamo vam delno....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • osrednje slovenska zadnjih 7 dni čim manjše (59)
  • novogradnje osrednje slovenska čim manjše (9)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.