• GoHome Professional
novogradnje postojna z okolico - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnje postojna z okolico - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnje postojna z okolico

  • Za iskalni niz "novogradnje postojna z okolico" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, POSTOJNA, 156.000 €, 67,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: postojna ID oglasa: 490191069-148 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji, v samem centru Postojne, posredujemo pri prodaji dvosobnega stanovanja na Tržaški cesti, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1967, brez dvigala. Stanovanje....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 340.000 €, 4578,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.d-5.si

4.578 m², zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Na lepi lokaciji in dostopni lokaciji med avtocesto in železniško progo na lokaciji Ravbarkomanda, prodamo zanimivo nepremičnino z večjim pripadajočim zemljiščem v skupni izmeri 4.578,00 m², prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 1.200.000 €, 1000,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

1.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Naprodaj je večje število parcel: K.O. 2476 LANDOL: - parcela 887 kmetijsko zemljišče 4.557 m2 (celotna) delež do 1/2 cena 1,20 €/m2 - parcela 853 kmetijsko zemljišče 4.863 m2 (celotna) delež do 1/2 cena 1,20 €/m2 - parcela....

 
 
 
  Hiša, POSTOJNA, 340.000 €, 350,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.11.2025.,

www.d-5.si

350 m², samostojna, zgrajena l. 1930, 4.578 m² zemljišča, K+P+M, Na lepi lokaciji in dostopni lokaciji med avtocesto in železniško progo na lokaciji Ravbarkomanda, prodamo zanimivo nepremičnino z večjim pripadajočim zemljiščem v skupni izmeri 4.578 m², prodamo. Cena: 340.000,00 EUR....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 85.505 €, 2443,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zazidljivo zemljišče ob glavni magistralni cesti Postojna-Pivka, parcela je primerna za poslovno, obrtno in industrijsko gradnjo. Parcela ima urejen dostop, ki je direkten z glavne ceste. Zemljišče ni na osamljenem predelu, ampak se okrog že gradijo poslovni objekti. Ceno na podlagi....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 419.000 €, 261,20 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V meščanski hiši, zgrajeni leta 1903, se v kompletu prodajajo tri popolnoma obnovljene in vseljive stanovanjske enote . Nepremičnina navdušuje z značilnimi visokimi stropovi in razkošnim stopniščem , ki ohranjata avtentičen duh preteklega časa. .

 
 
 
  Poslovni prostor, POSTOJNA, 198.000 €, 155,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

155 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1979, P/5 nad., Trgovina z neživilskim blagom v centru Postojne, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR Prodamo poslovni prostor s trenutno rabo trgovine v centru Postojne na frekventni lokaciji. Poslovni prostor ima optimalno razporeditev, v pritličju....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 10.850 €, 10850,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

10.850 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 Na prodaj sta dve gozdni parceli s skupno površino 10.850 m2. Nepremičnina se nahaja v kraju Planina pri Postojni, ki je poznan po svoji dostopnosti in neposredni bližini naravnih znamenitosti. Lastništvo urejeno in brez bremen. Za dodatne....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 199.000 €, 6636,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je primerna za poslovno, obrtno in industrijsko gradnjo. Parcela ima urejen dostop po asfaltirani cesti, vsi priključki so na robu parcele. Cena je spuščena za 20%, tako da je trenutna cena daleč najbolj ugodna za tovrstno nepremičnino v Postojni in okolici. Lega ob avtocesti....

 
 
 
  Hiša, POSTOJNA, 380.000 €, 271,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

271,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2004, 265 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR Enkratna priložnost v strogem centru POSTOJNE! Za tiste, ki ste čakali najboljšo lokacijo za poslovno dejavnost, turistično dejavnost, sobodajalstvo in za stanovanjsko rabo. Poslovno....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • postojna z okolico (49)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!